Cherry blossom at spring

ЧИЩЕННЯ ВИРОБІВ

Час весняного прибирання

Jeremy Singer
Jeremy Singer

PR-відділ, Canon Європа


У повітрі чути подих весни. Сходить сонце, і цвітуть вишні. І так хочеться витратити ще кілька хвилин і насолодитися всім цим під час щоденної прогулянки. Коли запах пилку наповнює повітря, а зимову куртку відкладено подалі, чи відчуваєте ви, що весна наближається ?

Далеко не кожна весняна звичка може принести таке задоволення, яке дарує ретельне прибирання дому чи дорогих серцю речей, однак повністю насолодитися результатами можна тільки тоді, коли з прибиранням покінчено. Як і вашому житлу, вашій камері та відеообладнанню також може буде потрібне очищення. І давайте не будемо забувати про принтер.

Якщо ви фотограф-любитель, ентузіаст фотографування, професійний фотограф чи кінорежисер, незалежно від того, наскільки ви обережні, мікроби, пил, сміття та зношення неминучі й знайдуть свій шлях до вашого обладнання. Щоб забезпечити його максимальну продуктивність, ми хочемо надати вам кілька корисних порад щодо дезінфекції та очищення виробів Canon.

Man cleaning camera

Поради щодо очищення та дезінфекції камери, об’єктивів і відеообладнання Canon.

 • Одягайте одноразові рукавички під час очищення або дезінфекції поверхонь.
 • Перед очищенням вимкніть пристрій, вийміть акумулятор і від’єднайте його від мережі
 • Змочіть м’яку чисту тканину в 70–80%-вому розчині етанолу або ізопропілового спирту, щоб продезінфікувати та очистити вироби Canon. Рекомендується використовувати серветки без ворсу або з мікрофібри.
 • Не використовуйте розведений етанол або ізопропіловий спирт для очищення сенсорів зображення або поверхонь об’єктивів із покриттям.
 • Подбайте про те, щоб рідина не потрапила всередину пристрою або між щілинами навколо панелі керування чи кнопок.
 • Не розпилюйте жорсткі засоби для чищення безпосередньо на пристрій — замість цього розпиліть засіб для чищення на тканину без ворсу або з мікрофібри, а потім протріть зовнішні поверхні.
 • Уникайте використання засобів для очищення на основі аміаку на об’єктивах або фільтрах. Аміак може викликати помутніння акрилового, стиролового та деяких інших типів покриття.
 • Потрапляння дезінфікуючого засобу всередину виробу може призвести до його значних пошкоджень або виходу з ладу через корозію.
 • Під час чищення сенсорного екрана або панелі керування обережно протирайте зверху вниз і в одному напрямку.
 • Переконайтеся, що тверді поверхні висохли на повітрі, перш ніж увімкнути пристрій після очищення.
 • Викиньте рукавички та після цього вимийте руки


Для дезінфекції обладнання ми пропонуємо чистити спиртом зовнішню поверхню корпусів камер, об’єктивів та відеообладнання, особливо ділянок, до яких часто торкаються, наприклад ручок, циферблатів, кнопок або сенсорних екранів. Крім того, не використовуйте етанол для очищення сенсорів зображення або поверхонь об’єктивів, на які нанесено покриття. Як зазначено в посібниках користувача Canon, не користуйтеся засобами для очищення, які містять органічні розчинники, наприклад розчинник для фарби або бензин, для очищення камер та об’єктивів, оскільки це може спричинити пожежу чи зашкодити здоров’ю.

У цій пораді описано стандартну процедуру дезінфекції як захід запобігання можливому зараженню, але її не рекомендується застосовувати як звичайний метод очищення виробу. Зверніть увагу, що спирт для стерилізації зазвичай містить етанол або ізопропіловий спирт. Як альтернативний ефективний засіб можна використовувати побутові бактеріальні серветки, що містять 60 % спирту або більше. Як і в разі з миттям рук або використанням дезінфікуючого засобу, очищення камер, принтерів або відеообладнання має бути регулярним явищем, при цьому під час очищення обов’язково слід бути обережним.


Поради щодо очищення та дезінфекції принтера чи сканера Canon

 • Щоб продезінфікувати принтер або сканер Canon, очистіть усі деталі, до яких торкаються руками, як-от зовнішні панелі керування та кнопки, сенсорний екран, кришка сканера та скло експонування.
 • Перед очищенням вимкніть пристрій і від’єднайте його від джерела живлення (у мобільних принтерах вийміть акумулятор). Зачекайте, поки поверхні висохнуть, перш ніж знову вмикати пристрій
 • Використовуйте м’яку тканину, попередньо зволожену або змочену в 70–80%-вому розчині етанолу або ізопропілового спирту, щоб дезінфікувати та очистити принтер або сканер.
 • Утримайтеся від розпилення миючого засобу безпосередньо на виріб. Замість цього розпиліть засіб для чищення на тканину без ворсу або з мікрофібри, а потім протріть зовнішні поверхні.
 • Використовуйте засіб для очищення скла лише на поверхні скла, а потім протріть її тканиною без ворсу.
 • Не використовуйте засоби для очищення, які містять жорсткі розчинники, як-от розчинники фарби або бензин, для очищення принтерів або сканерів Canon.


Щоб отримати додаткові відомості про послуги перевірки та чищення Canon, відвідайте: www.canon.ua/pro/services


Відмова від зобов’язань.

Залежно від типу спирту або використовуваного методу протирання принтер може втратити зовнішнє забарвлення або колір, однак на його роботу це не вплине.
Ці рекомендації щодо очищення не гарантують ефективності проти коронавірусу. Ефективність засобів для очищення на спиртовій основі слід уточнювати у виробника очисника.

Схожі статті
A father and daughter making papercraft flowers.

ДРУК І ТВОРЧІСТЬ

Цікаві витвори з паперу — зустрічайте весну разом із Creative Park

Привнесіть радість весни до своєї оселі із цими п’ятьма витворами з паперу з каталогу Creative Park.

A water droplet on a flower stem, reflecting a flower head.

МАКРОЗЙОМКА

Абстрактна макрозйомка: фотографування рефракції води

Займіться творчістю з фотографією квітів і дізнайтеся, як знімати макрозображення з крапель води, в яких віддзеркалюються квіти.

A before and after shot of a field of long grass, dark and unedited on the left, showing the lighter version on the left, edited in DPP.

РЕДАГУВАННЯ ТА ОБРОБКА ФОТОГРАФІЙ

Редагування зображень RAW в програмі DPP

Дізнайтеся, як редагувати, збільшувати чіткість і покращувати якість фотографії RAW за допомогою програмного забезпечення Canon DPP.

Схожі статті

Натхнення — це ключ до створення видатних знімків, також будуть корисними поради для покупців, тематичні інтерв’ю — все це потрібно для втілення у життя найкреативніших ідей.

Повернутися до всіх порад і прийомів