СТВОРЕННЯ ВІДЕОБЛОГІВ

Представляємо Canon PowerShot V10 — зручну у використанні камеру 4K для влогінгу

Найкраща камера для влогінгу для початківців. Дізнайтеся, як проста у використанні й легка камера 4K від Canon для влогінгу допоможе вам почати вести власний відеоблог і проводити прямі трансляції.
Камера Canon PowerShot V10 стоїть на кухонній стільниці з дошкою для нарізання на задньому плані, перед нею на поверхні стільниці видно руку відеоблогера.

Якщо ви бажаєте поділитися своєю пристрастю зі світом, вам потрібно просте рішення для влогінгу. Якщо досі ви використовували смартфон, щоб розповідати свої історії світу, тоді представляємо вам PowerShot V10 — легку універсальну камеру для влогінгу, яка пришвидшить і спростить знімальний процес.

PowerShot V10 було розроблено саме для тих, хто хоче знімати на спеціальну камеру для влогінгу, яку зручно налаштовувати та яка проста й швидка у використанні, незалежно від того, розповідає людина про свою подорож до іншого міста чи знімає відео про власне хобі.

Кухар ставить блюдо із запіканкою на килимок перед камерою Canon PowerShot V10, що стоїть на вбудованій підставці й нахилена в бік страви.

Компактна камера PowerShot V10 дуже проста у використанні — навіть якщо ви абсолютний новачок у зйомці відеоблогів, ви можете встановити її на вбудовану регульовану підставку, нахилити відкидний екран так, щоб бачити себе, потім встановити режим Auto (Авто) і просто натиснути кнопку Record (Запис), коли будете готові.

Дизайн та функції PowerShot V10

Камера PowerShot V10 важить лише 211 г, що майже вдвічі менше за компактну PowerShot G7 X Mark III, і є найменшою камерою Canon для влогінгу, а її мініатюрні розміри дозволяють брати її із собою куди завгодно для спонтанної зйомки на ходу.

Незважаючи на невеликі розміри, PowerShot V10 оснащена двома вбудованими мікрофонами великого діаметру, які можуть записувати звук кращої якості, якщо порівнювати зі смартфоном. Це пов’язано з тим, що мікрофони в смартфонах призначені для телефонних дзвінків, коли пристрій знаходиться біля обличчя. Мікрофони в камері PowerShot V10 призначені для захоплення стереозвуку на типовій для зйомки відеоблогу відстані, вони налаштовуються на ваш голос і одночасно передають атмосферу навколишнього оточення — будь то ринок чи вечірка. Якщо ви записуєте відео у вітряну погоду, установіть захисний чохол від вітру, щоб зменшити небажаний шум.

Якщо ви прагнете ще більше контролювати звук, PowerShot V10 також має збоку 3,5-міліметровий вхід для підключення зовнішнього мікрофона. Додаткове кріплення, яке можна придбати окремо, забезпечує максимальну гнучкість у виборі місця кріплення зовнішнього мікрофона на камері.

Також унікальною особливістю PowerShot V10 є вбудована підставка, яка дозволяє встановити камеру для зйомки під різними кутами нахилу в діапазоні від –30° до –10° для зйомки під великим кутом та від 10° до 30° для зйомки під малим кутом. Підставка складається для більш компактного зберігання та зручного використання. Для ще більшої універсальності PowerShot V10 оснащена стандартним кріпленням для штатива, тому у вас є можливість встановити її на будь-який штатив, зокрема компактний штатив-рукоятку Canon HG-100TBR.

Камера Canon PowerShot V10, що стоїть на вбудованій підставці, знімає геймера, на передньому плані видно його руки, що тримають ігровий контролер.

Вбудовану підставку камери PowerShot V10 можна відрегулювати для зйомки під великим чи малим кутом, а відкидний екран можна встановити під зручним кутом.

Одним із ключових моментів успішного влогінгу є точне налаштування композиції. PowerShot V10 полегшує це завдання завдяки відкидному РК-екрану — відкиньте його вгору, щоб побачити себе в кадрі, або встановіть його під різними кутами, щоб бачити все, на що ви направляєте камеру. Камера передбачає сенсорне керування всіма стандартними функціями запису в простому інтерфейсі. Якщо ви знімаєте для соціальної платформи, яка потребує певного співвідношення сторін, ви можете вивести на екран маркери сторін, щоб переконатися, що ключові елементи будуть у кадрі під час подальшого кадрування.

Об’єктив 6,6 мм (еквівалент фокусної відстані для плівки 35 мм: 19 мм) забезпечує широкий кут огляду, що дозволяє легко побудувати кадр і захопити безліч об’єктів навколо. Великий 1,0-дюймовий сенсор вловлює більше світла навіть в умовах слабкого освітлення, тому ви зможете знімати відео з природною атмосферою протягом усього дня.

Рука користувача дістає Canon PowerShot V10 із кишені жовтого спортивного топа з довгими рукавами.

Камера PowerShot V10 досить компактна й легка, щоб її можна було носити в кишені та тримати напоготові до зйомки. Вона призначена, що ви могли швидко й без зусиль знімати відеоблоги та проводити прямі трансляції. Крім того, вона дозволяє робити знімки з роздільною здатністю 15,2 МП, які чудово підійдуть для створення обкладинки або мініатюр для вашого відеоблогу.

Двоє людей знімають себе на камеру Canon PowerShot V10, один із них тримає камеру на відстані витягнутої руки, щоб знятися на фоні прикрашеної вогниками ялинки.

PowerShot V10 чудово працює в умовах слабкого освітлення, а широкий кут огляду об’єктива дозволить зафіксувати будь-яку подію в кращій якості, на відміну від фронтальної камери більшості смартфонів.

Режими відеозйомки та творчі можливості PowerShot V10

PowerShot V10 може записувати відео у форматі 4K UHD зі швидкістю 25/30 кадр/с та Full HD зі швидкістю до 50/60 кадр/с. Вона також оснащена автофокусом із відстеженням обличчя — ця функція автоматично визначає людей у будь-якій області зображення. Або ж можна натиснути на об’єкти на екрані й камера відстежуватиме їх.

Є кілька режимів записування. Режим автоматичної відеозйомки та відеозйомки з ефектом гладкої шкіри дозволяють записувати відео одним дотиком, коли ви хочете поділитися своєю історією та дозволити камері зробити решту за вас. Удосконалені вбудовані функції, як-от автоматичний оптимізатор освітлення, автоматичний нейтральний фільтр та автоматичний баланс білого, гарантують чудові результати зйомки. Якщо ви хочете взяти творчий процес під контроль, режим відеозйомки з ручною експозицією дозволить вам керувати більшістю налаштувань.

Ви можете активувати функцію цифрової стабілізації відеозображення для стабілізації зображення під час зйомки з рук або в русі, а також функцію автоматичного вирівнювання зображення для збереження лінії горизонту сцени під час запису.1

Якщо ви хочете створити певний образ і атмосферу, у вашому розпорядженні є 14 попередньо налаштованих колірних фільтрів (усі вони доступні в режимах відеозйомки з автоматичною та ручною експозицією), які можна застосувати одним дотиком перед записом відео. Серед них RetroGreen та Sepiatone, які надають місту або пейзажу ефекту ретро, TastyWarm для апетитних роликів із гарячими стравами та багато інших. Крім того, ще є налаштування колірних тонів, які можна регулювати за допомогою повзунків і використовувати для подальшої персоналізації — камера збереже всі ваші налаштування параметрів кольору, щоб наступного разу, коли ви візьмете її до рук, ви могли одразу знімати з власними налаштуваннями.

Якщо ви хочете досягти нового рівня в зйомці відеоблогів, ви можете використовувати додаткові опції та налаштування, доступні натисканням кнопки Q, серед яких формат запису відео, режим автофокусування, цифровий зум та багато іншого.

Користувач тримає в одній руці камеру Canon PowerShot V10, а в іншій — смартфон із відкритою програмою Canon Camera Connect, яка передає файли з камери.

Установіть безкоштовну програму Canon Camera Connect на свій смартфон, і ви зможете передавати та завантажувати відео й навіть керувати PowerShot V10 дистанційно.

Жінка, що грає на гітарі, дивиться в камеру Canon PowerShot V10 із зовнішнім мікрофоном та штативом-рукояткою Canon HG-100TBR на низькому столику навпроти неї.

У міру зростання ваших амбіцій та досвіду PowerShot V10 зростає разом із вами. Вона оснащена роз’ємом 3,5 мм для підключення зовнішнього мікрофона, наприклад стереомікрофона Canon DM-E100, стандартним кріпленням для штатива, щоб ви могли використовувати свій улюблений штатив, зокрема компактний штатив-рукоятку Canon HG-100TBR (за потреби встановивши камеру у вертикальній орієнтації), і навіть виходом HDMI для прямого виведення зображення.

Підключення та передача матеріалів за допомогою PowerShot V10

PowerShot V10 також дозволяє швидко й легко ділитися відеоблогами з підписниками завдяки вбудованим модулям Bluetooth та Wi-Fi. Установіть безкоштовну програму Canon Camera Connect на свій смартфон, і ви зможете легко пересилати відеоролики на телефон — за допомогою цієї програми можна навіть віддалено керувати камерою. Під час пересилання відео з камери на телефон їх можна автоматично конвертувати, завдяки чому знімати відео для всіх соціальних мереж стало ще простіше.

Щоб не заповнювати пам’ять телефону великою кількістю важких відеофайлів, ви можете автоматично завантажувати відео до хмарного сервісу image.canon, а звідти пересилати їх на Google Диск™, YouTube та Frame.io, а також інші вебсервіси. Відео та знімки, збережені у Frame.io, можна легко імпортувати до програм для відеомонтажу, як-от Adobe Premiere Pro та Final Cut Pro, де ви зможете відредагувати відзнятий матеріал.

З PowerShot V10 вести прямі трансляції стало простіше, ніж будь-коли, — це можна зробити кількома натисканнями на РК-дисплей. Після вибору місця трансляції в програмі Camera Connect (і за умови, що ваш обліковий запис у соціальній мережі дозволяє проведення трансляцій) просто виберіть YouTube Live або Facebook Live або додайте посилання RTMP2 і розпочніть трансляцію.3

PowerShot V10 також можна використовувати як вебкамеру. Камера PowerShot V10 оснащена стандартними драйверами UVC і UAC, тому вам не потрібне додаткове програмне забезпечення — просто підключіть камеру через USB (за допомогою кабелю з комплекту постачання) до комп’ютера з Windows та macOS і насолоджуйтесь відео у форматі Full HD зі швидкістю 30 кадр/с в популярних програмах для відеодзвінків. Під час трансляцій або використання камери як вебкамери також можна використовувати цифровий зум — просто налаштуйте камеру як вам потрібно, і можна починати. Також можна обрати інші попередні налаштування камери, як-от режим відеозйомки з ефектом гладкої шкіри й режим автоматичної відеозйомки, автофокусування з відстеженням обличчя або автофокусування за визначеним кадром, колірний фільтр і багато іншого.1

PowerShot V10 — просте рішення для влогінгу

Чим би ви не захоплювалися, PowerShot V10 допоможе вам привернути увагу підписників без складних налаштувань чи потреби носити із собою повну сумку аксесуарів. Вбудована підставка дозволяє легко встановити камеру й використовувати її практично в будь-якому місці, будь то зйомка відеоблога про кулінарію або ігри. Простота керування, компактний дизайн та автоматичні режими дозволять вам почати вести власний відеоблог без будь-яких спеціальних знань і навичок, а коли ви будете готові перейти на новий рівень, у вашому розпорядженні буде безліч опцій та досконаліших функцій.

Автори: Джефф Майер (Jeff Meyer) і Алекс Саммерсбі (Alex Summersby)

 1. Через особливості роботи різних режимів їх не можна використовувати разом. Наприклад, цифрову стабілізацію відеозображення не можна використовувати одночасно з автоматичним вирівнюванням зображення, цифровий зум не може використовуватися зі стабілізацією зображення, а автоматичне вирівнювання зображення не можна використовувати в режимі відеозйомки з ефектом гладкої шкіри. Докладнішу інформацію див. у технічних характеристиках камери.
 2. Зверніть увагу, що платформи для прямих трансляцій можуть змінити, зупинити або припинити надання послуг у будь-який час без попередження. Уточнюйте актуальні вимоги на відповідних платформах. Компанія Canon не робить жодних заяв і не дає жодних гарантій щодо будь-яких продуктів або сервісів третіх сторін, зокрема прямих трансляцій.
 3. Для досягнення найкращих результатів рекомендується використовувати стабільне підключення до мережі Wi-Fi у менш завантаженому бездротовому каналі зв’язку на частоті 2,4 ГГц із високою швидкістю передавання даних.

  Adobe, Adobe Premiere та Frame.io є торговельними марками або зареєстрованими є торговельними марками компанії Adobe у США та/або в інших країнах. Google, Google Drive та YouTube є торговельними марками компанії Google LLC, цей сайт не схвалений компанією Google і не пов’язаний із нею. Final Cut Pro та macOS є торговельними марками Apple Inc., зареєстрованими в США та інших країнах і регіонах.

Пов’язана продукція

 • Компактні цифрові камери

  PowerShot V10 (Black)

  Виділяйтеся на фоні інших в Інтернеті та залишайтеся непомітними під час зйомки з універсальною кишеньковою камерою 4K для влогінгу від Canon.
 • Компактні цифрові камери

  PowerShot G7 X Mark III

  Камера, яка завжди підключена до мережі, створює чудові відео та фотографії, які сподобаються вашим послідовникам.
 • Бездзеркальні камери

  EOS R50

  Від чітких фотографій до відео у форматі 4K і прямих трансляцій — створюйте найкращий контент, що викликатиме захоплення, за допомогою цієї бездзеркальної камери EOS R. Усе в одному спеціалізованому пристрої.
 • Штатив

  Tripod Grip HG-100TBR

  Більш тривалий час знімання, поліпшена стабільність і більше можливостей для творчості завдяки унікальному штативу-рукоятці зі знімним пультом дистанційного керування.
 • Звук

  Стереомікрофон DM-E100

  З легкістю записуйте звук у чудовій якості завдяки стереомікрофону невеликого розміру, який не потребує налаштування і завжди готовий до записування.
 • Схожі статті

 • PowerShot V10

  СТВОРЕННЯ ВІДЕОБЛОГІВ

  Найкращі камери та об’єктиви Canon для створення відеоблогів

  Canon пропонує широкий вибір камер і об’єктивів, які ідеально підходять для творців контенту. Цей посібник допоможе вам знайти ідеальний варіант.

 • Жінка тримає камеру на штативі на відстані витягнутої руки, спрямовану на себе, за спиною в неї — розфокусовані різнокольорові будівлі, що стоять в ряд на березі річки.

  СТВОРЕННЯ ВІДЕОБЛОГІВ

  Як стати влогером?

  Розпочніть роботу та створюйте якісні відеоблоги за допомогою наших порад із влогінгу для початківців.

 • Камера Canon EOS R50 стоїть на штативі, установленому на столі, і знімає жінку в рожевому комбінезоні, навколо якої лежать інструменти для творчості.

  ВІДЕО

  Поради щодо покращення якості відео в соціальних мережах

  Чотири творці обговорюють, як знімати вражаючий контент і виділятися з поміж інших в Інтернеті.

 • Веганська відеоблогерка Мадлен Олівія знімає себе та свого собаку на Canon PowerShot V10.

  СТВОРЕННЯ ВІДЕОБЛОГІВ

  Ведення відеоблогу на ходу

  Чотири відомі інфлюенсери оцінюють Canon PowerShot V10.