Eureco-hero1.jpg

Компанія Eureco-Pharma BV пожинає плоди після впровадження цифрового друку інформаційних листівок власними силами

Eureco-Pharma BV спеціалізується на паралельному імпорті ліків і переупакуванні. Річний оборот компанії становить 40 мільйонів євро. До минулого року компанія замовляла друк інформаційних листів для пацієнтів, які розмовляють голландською мовою, у стороннього постачальника. Такий підхід мав суттєві недоліки, зокрема тривалий період виконання замовлення (до чотирьох тижнів) і відсутність гнучкості. Окрім того, друк інформаційних листів у такий спосіб призвів до високого рівня відходів.

Друк інформаційних листів безпосередньо на території виробництва дав компанії Eureco-Pharma змогу скоротити термін його виконання до 24 годин. Завдяки можливості друкувати інформаційні листи в міру потреби компанія суттєво зменшила обсяги відходів і заощаджує тисячі євро на рік. Окрім того, автоматизувавши процес складання та підрахунку інформаційних листів, який виконує апарат Horizon, компанія заощаджує також на робочій силі.

Eureco-image1
Eureco-image2

«До минулого року я вважав недоліки друку за допомогою сторонніх виконавців неминучими й не задумувався, як змінити ситуацію. Однак, проконсультувавшись із компанією Canon, я почав усвідомлювати можливі вигоди».

Ян де Крей (Jan de Kreij), генеральний директор і власник