Простий спосіб зберегти, переглянути фотографії та відео й поділитися ними на одному пристрої

Дізнайтеся, як легко зберігати, переглядати й публікувати фотографії та відео вдома. Діліться спогадами про нещодавні пригоди всього одним дотиком камери з підтримкою NFC або легко передавайте й завантажуйте зображення зі смартфона чи планшета за допомогою програми Connect Station. Потім переглядайте їх на телевізорі HDTV або демонструйте друзям і рідним в Інтернеті.

Широкі можливості підключення з Canon

пейзаж

Широкі можливості підключення з Canon

Дізнайтесь, як за допомогою наших чудових камер і принтерів, підключених до пристрою Connect Station CS100, набагато легше друкувати й переглядати фотографії та відео, а також ділитися ними.

Перегляд відео

Просте передавання зображень

Швидкий імпорт зображень із камери з підтримкою NFC, ПК, карт пам’яті та пристроїв USB

Технології NFC та Wi-Fi дають змогу одним дотиком передати нещодавні фотографії та відео з фото- або відеокамери Canon із підтримкою NFC на пристрій зберігання Connect Station. Імпортуйте наявні зображення з бібліотеки на ПК через домашню мережу Wi-Fi або скористайтеся гніздами для карт пам’яті та USB-портом, щоб імпортувати останні доробки з кількох пристроїв. А це дасть можливість переглядати всі незабутні моменти на великому екрані вдома майже миттєво.

USB-WI-FI

Спеціальна програма для смартфонів і планшетів

Швидкий і простий обмін файлами зі смартфонами та планшетами

Завантажте безкоштовну програму Connect Station для пристроїв з iOS і Android і автоматично підключайтеся до смартфонів або планшетів, щоб швидко та зручно передавати зображення й ділитися ними. Ви можете без зусиль завантажувати або передавати зображення та відео, а також переглядати й упорядковувати їх на пристрої зберігання Connect Station за допомогою зручного інтерфейсу, оптимізованого для планшетів і телефонів.

Усе під рукою

Зберігайте фотографії та відео з різних пристроїв у одній консолі

Зберіть докупи всі свої фотографії та відео завдяки підключенню до кількох пристроїв і жорсткому диску Connect Station місткістю 1 ТБ. Зручний інтерфейс спрощує впорядкування фотографій в альбоми та перегляд зображень і відео. Задля власного спокою на зовнішньому жорсткому диску місткістю 1 ТБ можна зберігати резервні копії даних.

Схема способів використання камери

Передавання без зусиль

Демонстрація GPS

Діліться зображеннями через соціальні мережі, хмару або інший пристрій Connect Station

Швидко та легко публікуйте фотографії в соцмережах або на інших пристроях зберігання Connect Station. Ви можете передавати свої доробки до хмарних служб або соціальних мереж, як-от Flickr®, Facebook™, Google™ та irista, щоб легко зберігати їх і ділитися ним. Вихід HDMI дає змогу насолоджуватися зображеннями у форматі Full HD на телевізорі разом із рідними та друзями.

Друк без дротів

Друкуйте безпосередньо з Connect Station за допомогою безпроводового принтера

Перегляньте. Виберіть. Надрукуйте. Пристрій Connect Station можна підключити до бездротового принтера, тож ви зможете надрукувати свої зображення, щоб повісити їх удома або надіслати друзям і рідним. Просто відкрийте фотографії на телевізорі й виберіть ті, які бажаєте надрукувати.

безпроводові принтери

* Можливість передавання відео за допомогою Connect Station стане доступною навесні 2017 р.

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Connect Station CS100, функції та можливості цього пристрою.

Імпортуйте фотографії та відео через Wi-Fi та NFC

Імпортуйте фотографії та відео через Wi-Fi та NFC

Надсилання й отримання

Надсилання й отримання з інших пристроїв Connect Station

Повністю з’єднано

Повністю з’єднано

1 ТБ місця у сховищі

1 ТБ місця у сховищі

Переглянути повні технічні характеристики

Ознайомлюйтесь

Настроювання медіастанції Connect Station CS100

Настроювання й використання медіастанції Connect Station CS100

У цій серії відео описано процеси настроювання, підключення, перенесення файлів, перегляду, надання спільного доступу й резервного копіювання ваших безцінних спогадів.

Переглянути відео

Рекомендовано для вас

Сумісні продукти