Canon Connect Station CS100

Простий спосіб зберегти, переглянути фотографії та відео й поділитися ними на одному пристрої

Дізнайтеся, як легко зберігати, переглядати й публікувати фотографії та відео вдома. Діліться спогадами про нещодавні пригоди всього одним дотиком камери з підтримкою NFC або легко передавайте й завантажуйте зображення зі смартфона чи планшета за допомогою програми Connect Station. Потім переглядайте їх на телевізорі HDTV або демонструйте друзям і рідним в Інтернеті.

0%

  Широкі можливості підключення з Canon

  IMPORT (імпортувати)

  Import

  Імпорт усіх зображень із різних пристроїв без зусиль

  Імпортувати зображення з кількох пристроїв стало простіше завдяки гніздам для карти пам’яті та можливості підключення до пристрою зберігання Connect Station за допомогою технології NFC, USB та мережі Wi-Fi. Вихід HDMI дає змогу насолоджуватися переглядом зображень у форматі Full HD на телевізорі. .

  STORE (зберегти)

  Store

  Насолоджуйтеся фотографіями та відеороликами з різних пристроїв у одній консолі

  Зберігайте фотографії та відео з камери й ПК, а також зображення зі смартфона та інших пристроїв на жорсткому диску Connect Station місткістю 1 ТБ.

  SHARE (поділитися)

  Діліться зображеннями через соціальні мережі, хмару або інший пристрій Connect Station

  Переглядайте зображення у форматі Full HD, а потім діліться ними в соціальних мережах, зберігайте їх у хмарному сховищі або на іншому пристрої Connect Station — усе це швидко та просто.

  Share

  Просте передавання зображень

  Швидкий імпорт зображень із камери з підтримкою NFC, ПК, карт пам’яті та пристроїв USB

  Технології NFC та Wi-Fi дають змогу одним дотиком передати нещодавні фотографії та відео з фото- або відеокамери Canon із підтримкою NFC на пристрій зберігання Connect Station. Імпортуйте наявні зображення з бібліотеки на ПК через домашню мережу Wi-Fi або скористайтеся гніздами для карт пам’яті та USB-портом, щоб імпортувати останні доробки з кількох пристроїв. А це дасть можливість переглядати всі незабутні моменти на великому екрані вдома майже миттєво.

  Спеціальна програма для смартфонів і планшетів

  Швидкий і простий обмін файлами зі смартфонами та планшетами

  Завантажте безкоштовну програму Connect Station для пристроїв з iOS і Android і автоматично підключайтеся до смартфонів або планшетів, щоб швидко та зручно передавати зображення й ділитися ними. Ви можете без зусиль завантажувати або передавати зображення та відео, а також переглядати й упорядковувати їх на пристрої зберігання Connect Station за допомогою зручного інтерфейсу, оптимізованого для планшетів і телефонів.

  Усе під рукою

  Зберігайте фотографії та відео з різних пристроїв у одній консолі

  Зберіть докупи всі свої фотографії та відео завдяки підключенню до кількох пристроїв і жорсткому диску Connect Station місткістю 1 ТБ. Зручний інтерфейс спрощує впорядкування фотографій в альбоми та перегляд зображень і відео. Задля власного спокою на зовнішньому жорсткому диску місткістю 1 ТБ можна зберігати резервні копії даних.

  one-place

  Передавання без зусиль

  Діліться зображеннями через соціальні мережі, хмару або інший пристрій Connect Station
  Швидко та легко публікуйте фотографії в соцмережах або на інших пристроях зберігання Connect Station. Ви можете передавати свої доробки до хмарних служб або соціальних мереж, як-от Flickr®, Facebook™, Google™, щоб легко зберігати їх і ділитися ним. Вихід HDMI дає змогу насолоджуватися зображеннями у форматі Full HD на телевізорі разом із рідними та друзями.

  share-to-connect

  Друк без дротів

  Друкуйте безпосередньо з Connect Station за допомогою безпроводового принтера

  Перегляньте. Виберіть. Надрукуйте. Пристрій Connect Station можна підключити до бездротового принтера, тож ви зможете надрукувати свої зображення, щоб повісити їх удома або надіслати друзям і рідним. Просто відкрийте фотографії на телевізорі й виберіть ті, які бажаєте надрукувати.  * Можливість передавання відео за допомогою Connect Station стане доступною навесні 2017 р.

  wireless-printers

  Технічні характеристики

  Дізнайтеся більше про Connect Station CS100, функції та можливості цього пристрою.

  Імпортуйте фотографії та відео через Wi-Fi та NFC

  Імпортуйте фотографії та відео через Wi-Fi та NFC

  Надсилання й отримання

  Надсилання й отримання з інших пристроїв Connect Station

  Повністю з’єднано

  Повністю з’єднано

  1 ТБ місця у сховищі

  1 ТБ місця у сховищі

  Переглянути повні технічні характеристики

  Рекомендовано для вас

  Сумісні продукти

  Вам також може сподобатися...

  eosbeginners

  EOS для початківців

  Створюйте неперевершені фотографії і відео за допомогою зручної цифрової дзеркальної фотокамери та насолоджуйтеся новими творчими можливостями керування.

  03

  Реєстрація продукту

  Зареєструйте продукт, щоб отримувати останні оновлення для свої пристроїв Canon та гарантувати їхню підтримуваність.