Canon EOS C300

EOS C300

Новаторська професійна кінокамера EOS C300 об'єднує в собі перевірену технологію Canon та традиційний об'єктив із творчістю EOS. Взаємозамінні об'єктиви EF надають безпрецедентну свободу переказати будь-яку історію.

Переваги

  • Чудовий 35-міліметровий 8,3-мегапіксельний CMOS-сенсор; Full HD
  • Змінний об’єктив (кріплення EF)
  • Технологія Dual Pixel CMOS AF для точного й надійного фокусування*
  • Компактна, збірна, легка
  • 50 Мбіт/сек. MPEG-2 MXF на картку CF
  • Висока чутливість, низький рівень шуму
  • Canon Log Gamma
  • 24,00p для виробництва кінофільмів
  • Пульт ДК Wi-Fi
  • Проста інтеграція в робочий процес

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EOS C300

Чудовий 35-міліметровий 8,3-мегапіксельний CMOS-сенсор; Full HD


Чудовий 35-міліметровий 8,3MP CMOS-сенсор, створений і виготовлений Canon спеціально для відеозйомки, забезпечує обробку 3-канального RGB-відеосигналу для запису відео у стандарті Full HD. Технологія сенсора Canon забезпечує чудові зображення високої роздільної здатності з високою чутливістю, низьким рівнем шумів, мінімізованими спотвореннями через згортання шторки та низьке споживання енергії, а також пропонує типові переваги великого сенсора, такі як чудова незначна глибина поля.

Змінний об’єктив (кріплення EF)


Кріплення EF камери EOS C300 наближає традиційну систему взаємозамінних об'єктивів Canon EF до спеціального інструмента виробництва відеофільмів – розширюючи творчі можливості завдяки широкій лінійці доступних та унікальних об'єктивів. 3 електронні вбудовані нейтральні світлофільтри розширюють універсальні можливості зйомки.

Компактна, збірна, легка


Камера EOS C300 є ультра-компактна, з базовою комплектацією вагою лише 1669 г (без об'єктива). Знімна рукоятка, ручка та компоненти багатокутової панелі керування забезпечують максимальну маневреність, а надійний корпус із захистом від бризок містить магнієві компоненти для додаткової міцності та стійкості.

50 Мбіт/сек. MPEG-2 MXF на картку CF


Записуйте готові для передачі файли MPEG-2 MXF зі швидкістю 50 Мбіт/сек. (4:2:2) на дві картки пам'яті CF — доступні функції естафетного та одночасного записування. Виходи, які є галузевими стандартами, включають HD-SDI, а також роз'єми Timecode, Genlock та Synch для зйомки в поєднанні з іншими камерами.

Висока чутливість, низький рівень шуму


Камера EOS C300 надзвичайно чутлива: зображення з низьким рівнем шуму можна зняти з показником до 80 000 ISO, що дає змогу працювати майже за будь-яких умов.

Canon Log Gamma


Розширені налаштування зображення включають вбудовану функцію Canon Log Gamma, яка забезпечує нейтральну якість зображення з широким динамічним діапазоном (800%) для максимальної свободи у процесі обробки. Можна налаштувати понад 90 зображень із можливих та зберегти їх як профілі спеціальних налаштувань зображень у камері чи на SD-картці.

24,00p для виробництва кінофільмів


Режими PAL, NTSC та 24,00p надаються як стандартні, пропонуючи варіанти швидкості передачі кадрів від 23,98p до 59,94i. Можна налаштувати зйомку в повільному та швидкому темпі з кроком 1 кадр/сек. для гнучкості в творчості.

Пульт ДК Wi-Fi


Керуйте в бездротовий спосіб такими налаштуваннями камери, як ISO, фокус, діафрагма та нейтральні світлофільтри через ноутбук, планшетний ПК чи смартфон, користуючись простим інтерфейсом користувача на основі браузера. (Потрібний додатковий бездротовий адаптер).

Проста інтеграція в робочий процес


Зняті камерою EOS C300 відеофільми можна просто інтегрувати у наявні робочі процеси, адже вони сумісні з більшістю популярних професійних пакетів ПЗ для нелінійного монтажу.

Технологія Dual Pixel CMOS AF доступна в разі оновлення служби


Камеру EOS C300 можна оновити, щоб oтримати змогу використовувати унікальну технологію Canon Dual Pixel CMOS AF, яка надзвичайно спрощує регулювання й використання фокусування. Ви зможете неперервно відстежувати об’єкти в центрі кадру, зберігаючи їх точно у фокусі. Функція блокування АФ розширює ваші можливості. Завдяки підвищеним точності й швидкості покадрового автофокусування ви легко сфокусуєтеся на периферійних об’єктах.


* За умови платного оновлення служби в сервісному центрі Canon.

Нагороди

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EOS C300, функції та можливості цієї БФП.

За допомогою цієї мережі професійні фотографи, відеооператори та досвідчені ентузіасти Canon з усього світу черпають натхнення, дістають знання, отримують інформацію про вироби та свіжі новини.

Відвідайте професійну мережу Canon

CPN.jpeg

Важливе оновлення