Canon EOS C300 Mark II

Нове слово у сфері художнього кінематографу

Міцність, потужність і зручність! Камера EOS C300 Mark II допоможе розкрити творчий потенціал, даючи змогу записувати відео приголомшливої якості у форматі 4K або Full HD, завдяки неймовірному 15-ступеневому динамічному діапазону й технологіям виведення у форматі RAW та Canon Log2.

0%

  Представляємо камеру EOS C300 Mark II

  Зйомка та перегляд зображень на новому рівні якості

  capture and see

  Дивовижні зображення з високою роздільною здатністю

  Удосконалений 35-міліметровий CMOS-сенсор Canon 8,85 МП, розроблений спеціально для відеозапису, забезпечує приголомшливу роздільну здатність зображення з високою чутливістю, низьким рівнем шуму й бездоганною деталізацією.

  Full control

  capture and see

  Надзвичайно універсальний кодек AVC-XF

  Насолоджуйтеся широкими можливостями для високоякісної творчої зйомки завдяки універсальному кодеку XF-AVC H.264. Знімайте відео приголомшливої якості у форматі 4K зі швидкістю потоку даних до 410 Мбіт/с й 10-бітним кодуванням для простої інтеграції 4K-відео в наявні робочі процеси та без зусиль вибирайте найвдалішу комбінацію роздільної здатності й типу кодека для своїх потреб.

  Розширена обробка зображення у форматі Full HD

  Обробка відео високої чіткості з надлишковою вибіркою — це вдосконалений алгоритм дебаєризації для обробки зображення, що забезпечує ефективне використання широких можливостей зйомки у форматі 4K з якістю Full HD. Коли камера знімає 4K-зображення, RGB-канали діляться на три окремі 8-мегапіксельні 4K-сигнали, потім ці 4K-сигнали RGB перетворюються на сигнали Full HD (1920x1080) шляхом мультиплексування та зменшення розміру зображення внутрішніми засобами. Цей процес збільшує сприйману роздільну здатність і дає змогу записувати значно чіткіше зображення у форматі Full HD.

  bayer

  Зображення з широким динамічним діапазоном у режимах гами Canon Log 3*, Canon Log 2, Log, і широкого динамічного діапазону

  hdr tab hdr tab

  Криві Canon Log Gamma

  Canon log
  eos c300

  Режим Canon Log

  Оригінальний режим Canon Log установлено в усіх кінокамерах EOS. Він забезпечує динамічний діапазон до 12 кроків і виняткові результати з відносно простою корекцією кольору.

  Canon Log2

  Canon Log 2 розширює динамічний діапазон до 15 кроків. Ця крива ідеально вписується в перевірені часом робочі процеси Cineon, що забезпечує максимально гнучку корекцію кольору і надзвичайну деталізацію темних ділянок.

  hdr on
  c500 30-300mm cine zoom & codex camera

  Canon Log 3*

  Canon Log 3 розширює динамічний діапазон до 14 кроків і забезпечує відносно просту корекцію кольору, як в оригінальній гамі Canon Log, водночас зберігаючи високу деталізацію найсвітліших ділянок.

  * Можливо, потрібно оновити прошивку.

  Висока обчислювальна потужність завдяки двом процесорам DIGIC DV5

  Завдяки двом процесорам Canon Dual DIGIC DV5 камера EOS C300 Mark II має значно більші можливості обробки, ніж камери попередніх моделей. Це дає змогу записувати відео у форматі 4K з високою швидкістю потоку даних, а також використовувати режим Canon Log2 Gamma та багато інших важливих функцій камери.

  EOS C300 Mark II
  EOS C300 Mark II

  Точніша зйомка рухомих об’єктів

  Значно збільшена швидкість зчитування сенсором ще більше зменшує рівень спотворень, пов’язаних із роботою ковзного затвора, тож тепер навіть рухомі об’єкти краще зберігатимуть свою форму.

  Новий погляд на речі

  Додатковий видошукач EVF-V70 забезпечує виняткову якість зображення в широкій колірній гамі завдяки OLED-екрану з роздільною здатністю 1920 x 1080 пікселів, ідеальному рішенню для створення важливих проектів у форматі 4K. Режим збільшення підвищує точність фокусування, а функція «зебра» допомагає правильно встановити експозицію.

  Чотири програмовані кнопки та інтуїтивно зрозумілий джойстик меню забезпечують зручне керування всіма процесами, поки ви приділяєте всю увагу сцені.

  eos c700 evf

  Просте втілення творчого бачення

  EOS C300 Mark II

  Записування відео приголомшливої якості у форматі 4K на внутрішню картку

  Ви можете одночасно записувати приголомшливі фотографії формату 4K/UHD зі швидкістю до 410 Мбіт/с (10-біт) на дві внутрішні картки пам’яті CFast 2.0™ завдяки стандарту VPG130, який гарантує швидкість записування щонайменше 130 Мбіт/с*. Щоб оптимізувати робочий процес, допоміжні файли 2K можна зберігати на SD-картку та відеоматеріали 4K RAW — на зовнішні пристрої. Ефективно використовуйте широкі можливості записування зображення у форматі 4K під час зйомки з якістю Full HD та суттєво збільште чіткість і якість результатів завдяки обробці відео високої чіткості з надлишковою вибіркою.

  * Можливо, потрібно оновити прошивку. Більше…

  • Компанія Canon — уповноважений ліцензіат торговельної марки CFast 2.0™, яка може бути зареєстрована в різних країнах.

  Автоматичні функції: просто виберіть і знімайте!

  Завдяки інноваційним автоматичним функціям камери EOS C300 Mark II ви зможете повністю сконцентруватися на подіях. Серед них технології автофокусування Dual Pixel CMOS AF із 80-відсотковим покриттям по вертикалі та горизонталі, автофокусування з визначенням облич (за умови використання сумісних об’єктивів) і автоматичний баланс білого — завдяки ним ви ніколи не проґавите вдалий момент для зйомки. Удосконалена функція автофокусування дає змогу вибирати швидкість АФ (за умови використання сумісних об’єктивів) і характеристики стеження за об’єктами під час автофокусування, що робить процес наведення фокусу природнішим.

  Знімайте без вагань за будь-якого освітлення

  Знімайте відео з низьким рівнем шуму в будь-якому місці навіть у найскладніших умовах зйомки завдяки широкому діапазону чутливості до 102 400 одиниць ISO, який забезпечує неперевершену якість в умовах слабкого освітлення. Вбудовані нейтральні фільтри забезпечують додаткові 10 ступенів керування експозицією (у режимі розширення) в умовах яскравого освітлення або у випадку, коли потрібна широка діафрагма.

  EOS C300 Mark II
  EOS C300 Mark II

  Високоякісний звук: краще, ніж на компакт-дисках

  Камера EOS C300 Mark II підтримує 24-бітну лінійну імпульсно-кодову модуляцію звуку з частотою 48 кГц і якістю, що перевершує якість записів на компакт-дисках. У ній передбачено 4-канальний вхід, зокрема мікрофонний роз’єм, внутрішній монофонічний мікрофон і два роз’єми XLR, що дає змогу вибрати кілька джерел звуку, які мікшуватимуться під час записування звуку для відтворення атмосфери.

  Величезний вибір змінних об’єктивів та байонетів EF і PL

  Компанія Canon пропонує понад 90 змінних кінооб’єктивів EF і EF, відкриваючи перед вами широкі можливості для втілення власних творчих ідей. Підтримка варіооб’єктивів із сервоприводом забезпечує більш універсальні можливості для зйомки. В авторизованому сервісному центрі компанії Canon байонет EF камери можна замінити на байонет EF із режимом Cinema Lock або PL і навпаки.

  EOS C300 Mark II

  Органічна інтеграція в професійні робочі процеси

  Новий формат XF-AVC для зручної інтеграції

  Нещодавно розроблений формат файлу XF-AVC 4K легко інтегрується з наявними робочими процесами, а можливість одночасно записувати проксі-файли з якістю 2K або Full HD на SD-карту в тому ж форматі додатково підвищує ефективність постпродукції.

  Широкий вибір колірних гам

  Камера EOS C300 Mark II пропонує на вибір різноманітні колірні гами, пристосовані для різних робочих процесів і кінцевих носіїв для виведення даних, зокрема BT.2020, гама Canon Cinema та DCI-P3.

  Відеогалерея

  EOS C300 Mark II

  За лаштунками

  Зйомка міських серфінгістів у Мюнхені

  Джерела натхнення

  Технічні характеристики

  4K

  2K

  Full HD1080

  Спарені процесори Dual DIGIC DV5

  Технологія автофокусування Dual Pixel CMOS

  XF AFC

  XF AVC 422

  Гама із широким динамічним діапазоном

  CFast 2.0

  Надлишкова вибірка

  Технологія визначення облич

  • Компанія Canon — уповноважений ліцензіат торговельної марки CFast 2.0™, яка може бути зареєстрована в різних країнах.
  Комплектація

  Рекомендовано для вас