Canon Speedlite 90EX

Speedlite 90EX

Компактний високоефективний спалах забезпечує надзвичайне освітлення для щоденних знімків, таких як портрети та знімки у приміщенні, а також дає змогу створювати особливі світлові ефекти. Ідеально підходить для будь-якої камери EOS M.

Переваги

  • Тонкий корпус, кишеньковий дизайн
  • Надзвичайне освітлення для портретної зйомки та знімків у приміщенні
  • Висока потужність у компактному корпусі
  • Нові можливості творчого освітлення
  • Швидкий, непомітний і повністю автоматичний спалах
  • Живлення від доступних у продажу акумуляторів типу AAA

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon Speedlite 90EX

Тонкий корпус кишенькового формату ідеально підходить до камери EOS M


Провідна модель Canon Speedlite 90EX для власників камери EOS M важить лише 50 г (без акумуляторів), а компактний корпус спалаху дає змогу носити його навіть у найменших футлярах для аксесуарів.

Надзвичайне освітлення для портретної зйомки та знімків у приміщенні


Спалах Speedlite 90EX ідеальний під час зйомки надширококутними об’єктивами: він забезпечує потрібне освітлення для створення чудових портретів, а також для виняткових знімків у приміщенні та групових знімків.

Висока потужність у компактному корпусі


Попри свої мініатюрні розміри, спалах Speedlite 90EX має достатню потужність: завдяки максимальному ведучому числу 9 (м, ISO 100) він чудово підходить для освітлення темних і нічних сцен, таких як вечірки та пікніки. Він також ідеально підходить для створення заповнювального освітлення в ситуаціях, коли Сонце знаходиться попереду.

Нові можливості творчого освітлення


Спалах Speedlite 90EX відкриває незліченні можливості творчого освітлення завдяки вбудованій функції безпроводового керування. За допомогою бездротового зв’язку головний спалах може керувати трьома групами інших спалахів, у яких передбачено вбудовану функцію підпорядкування (наприклад, Speedlite 270EX II) на відстані до 7 метрів у приміщенні.

Швидкий, непомітний і повністю автоматичний спалах


Якщо ви хочете швидко й непомітно використовувати неперервну зйомку, спалах Speedlite 90EX завжди готовий до дії. Швидке та тихе заряджання займає всього 5,5 секунди — і спалах готовий до наступного знімка. Він також сумісний із системами вимірювання автоматичного спалаху в камерах EOS M та інших цифрових дзеркальних камерах EOS і забезпечує повністю автоматичну точну експозицію в будь-яких умовах.

Живлення від доступних у продажу акумуляторів типу AAA


Для мінімізації розміру й ваги робочого спалаху і забезпечення максимальної зручності спалах Speedlite 90EX живиться від двох доступних у продажу акумуляторів типу AAA/LR03 (нікель-металогідридних або літієвих).

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon Speedlite 90EX, функції та можливості цієї БФП.