F-718SGA

Калькулятори професійної серії

Canon F-718SGA

Цей антибактеріальний калькулятор із точково-матричним дисплеєм для наукових розрахунків забезпечить студентам не лише гігієну, а й високу точність обчислень. Пристрій частково виготовлено з перероблених Canon вторинних матеріалів, що робить його ідеальним вибором для прихильників раціонального споживання.

Переваги

 • Антибактеріальна клавіатура

 • Частину деталей виготовлено з переробленого матеріалу виробів Canon

 • Подвійне живлення: від сонячного елемента та батареї, яку можна заміняти

 • 264 функції

 • Великий рідкокристалічний точково-матричний дисплей

Характеристики

 • Допомога навчальним закладам у підтримці гігієни

  Гігієна у навчальних закладах має неабияке значення. Тепер антибактеріальний калькулятор Canon для наукових розрахунків допомагає вирішити можливі проблеми із здоров’ям, оскільки його пластмасові клавіші мають апробоване неорганічне антимікробне покриття*. Воно перешкоджає або стримує розмноження мікробів, які можуть накопичуватися на клавішах калькулятора, особливо якщо в навчальному закладі ним користується багато учнів. Завдяки цьому F-718SGA — найпевніший і найбезпечніший вибір для учнів загальноосвітньої школи.

 • Розроблено з відповідальним ставленням до природи

  Верхня і нижня частини корпусу, кришка відсіку для батарей і твердий чохол цього калькулятора для наукових обчислень частково виготовлені з перероблених компанією Canon вторинних матеріалів. Такий підхід дає змогу максимально збільшити ефективність використання ресурсів і зменшити об’єми відходів.

 • Енергоефективність

  У F-718SGA передбачено практичне подвійне джерело живлення. Сонячний елемент дозволяє заощадити максимум енергії, а наявність резервної батареї означає, що калькулятор ніколи не підведе вас, якими б не були умови освітлення. Функція "автоматичного вимикання" вимикає калькулятор, якщо ним не користувалися понад 7 хвилин, що дає змогу економити ще більше енергії. Цей калькулятор також має довший термін служби, адже в ньому можна заміняти батарею, на відміну від калькуляторів, які доводиться викидати, коли вичерпується заряд батареї.

 • 264 високоточні функції (до 18 внутрішніх символів обрахунків)

  У цьому комплексному калькуляторі передбачено всі основні функції, потрібні студентам загальноосвітніх шкіл для математичних і наукових обчислень. Це 264 функції, 17 пам’ятей для зберігання та виклику, 18 внутрішніх символів обрахунків для високої точності результатів (повний список функцій наведено в технічних характеристиках).

 • Великий рідкокристалічний точково-матричний дисплей

  Великий рідкокристалічний точково-матричний дисплей на 4 рядки з можливістю налаштування контрастності дає змогу легко бачити всі цифри. Практична тверда кришка захищає дисплей і клавіатуру від повсякденних ударів.