Canon 15x50 IS All Weather

15x50 IS All Weather

Високоякісний бінокль для будь-яких погодних умов із 15-кратним збільшенням, прецизійною оптикою Canon і оптичним стабілізатором зображення забезпечує зручність перегляду та надзвичайну чіткість зображення без тремтіння в складних погодних умовах і на морі.

Переваги

  • Збільшення зображення об’єкта в 15 разів із неперевершеною якістю Canon
  • Міцна конструкція, створена для складних погодних умов
  • Поле огляду без тремтіння з потужним збільшенням
  • Широке поле огляду, що допомагає легко знайти об’єкт
  • Зручна, надійна, високоякісна конструкція

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon 15x50 IS All Weather

Збільшення зображення об’єкта в 15 разів із неперевершеною якістю Canon


Високоякісний потужний бінокль із 15-кратним збільшенням і прецизійною оптикою Canon, оснащений наднизькодисперсним (UD) оптичним елементом для зменшення хроматичної аберації та покриттям Super Spectra, яке забезпечує яскраве, висококонтрастне зображення з точним відтворенням кольорів.

Міцна конструкція, створена для складних погодних умов


Насолоджуйтеся чудовим зображенням у складних погодних умовах завдяки класу стійкості до атмосферного впливу JIS 4. Міцна конструкція із захисним гумовим покриттям, створена для складних погодних умов, робить цей бінокль ідеальним варіантом для інтенсивного використання.

Поле огляду без тремтіння з потужним збільшенням


Зображення стабілізується завдяки розробленій у компанії Canon технології стабілізації зображення (IS), яка нейтралізує різноманітні тремтіння від рухів під час перегляду з рук, транспортних засобів або човнів, що рухаються. Цей яскравий бінокль оснащено переднім оптичним елементом великого діаметру (50 мм), що забезпечує яскраве поле огляду.

Чудове широке поле огляду, що допомагає легко знайти об’єкт


Легко знаходьте потрібний об’єкт завдяки чудовому широкому полю огляду 61º з яскравим і рівним зображенням майже без спотворень від краю до краю, створюваному завдяки оптиці з призмою Porro II та спареному елементу вирівнювання поля.

Міцність, простота і комфорт


Завдяки зручній конструкції біноклем можна з комфортом користуватися протягом тривалого часу, навіть якщо ви носите сонцезахисні чи медичні окуляри, адже його оснащено регульованими візирами зі зручною великою відстанню між біноклем і оком 15,0 мм, що зводить до мінімуму ефект «тунельного зору».

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon 15x50 IS All Weather, функції та можливості цієї БФП.