Canon 10x42L IS WP

10x42L IS WP

Високоякісний, водонепроникний* бінокль Canon з оптикою серії L, оптичним стабілізатором зображення і 10-кратним збільшенням ідеально підходить для відтворення надзвичайно стабільного зображення в екстремальніших погодних умовах.

Переваги

  • Бінокль високоякісної серії L із 10-кратним збільшенням
  • Водонепроникний* і стійкий до впливу екстремальних погодних умов
  • Поле огляду без тремтіння завдяки стабілізатору зображення
  • Великий вихідний отвір (4,2 мм), що забезпечує високу яскравість зображення в полі огляду
  • Велика відстань між біноклем і оком (16 мм) для більшої зручності
Binoculars

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon 10x42L IS WP

Яскравий, високоякісний бінокль із 10-кратним збільшенням — ідеальний варіант для використання в умовах слабкого освітлення


Високоякісний, висококонтрастний бінокль із 10-кратним збільшенням оснащений прецизійною оптикою Canon серії L з 2 наднизькодисперсними (UD) оптичними елементами та покриттям Super Spectra для відтворення надзвичайно чіткого зображення. Вихідний отвір діаметром 4,2 мм забезпечує яскраве зображення в полі огляду навіть в умовах слабкого освітлення

Водонепроникний* і стійкий до впливу екстремальних погодних умов


Повністю водонепроникний* корпус для використання в найскладніших погодних умовах і герметизація класу JIS 7, чудове зчеплення з навіть вологими руками та надійне гумове покриття, здатне витримати будь-які негаразди під час подорожі. Спеціальне металеве покриття на всіх зовнішніх поверхнях запобігає запотіванню об’єктива.

Поле огляду без тремтіння


Поле огляду надійно стабілізується завдяки розробленій у компанії Canon технології стабілізації зображення (IS), яка нейтралізує різноманітні тремтіння під час перегляду з рук, транспортних засобів або човнів, що рухаються. Крихітні гіроскопи в біноклі виявляють найменші рухи, і призма нахиляється, щоб виправити кут заломлення вхідного світла.

Чудове поле огляду, що допомагає легко знайти об’єкт


Насолоджуйтеся чудовим полем огляду з чітким зображенням і низьким рівнем спотворень від краю до краю завдяки видимому полю огляду шириною 59,2° та об’єктиву Canon із системою подвійного вирівнювання поля. Можливість охопити зором усе поле огляду завдяки зручній відстані до ока 16 мм — ідеальний варіант для людей, які носять сонцезахисні або медичні окуляри.

Проста та зручна конструкція


Бінокль оснащено регульованими гумовими наочниками, які можна налаштувати для комфортного та збалансованого перегляду, і кільцем плавного регулювання фокусування, за допомогою якого фокус можна легко змінити пальцем будь-якої руки. Блокування корекції запобігає ненавмисним помилкам корекції діоптрій.

* Водонепроникність класу JIS 7

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon 10x42L IS WP, функції та можливості цієї БФП.