superzoom photography

Камери з супермасштабуванням

Наближайтеся до чудових деталей, де б ви не опинилися, завдяки вбудованому в компактну камеру об’єктиву із супермасштабуванням.

Canon PowerShot ZOOM

Canon PowerShot ZOOM

Камера PowerShot розміром із долоню для зйомки чарівних миттєвостей у колі сім’ї або дикої природи з фокусною відстанню 100 мм, 400 мм1 або 800 мм із цифровим збільшенням.

 1 Указані фокусні відстані еквівалентні камерам формату 35 мм.

Дізнайтеся більше

CANON PowerShot ZOOM
Tell your story

PowerShot SX740 HS

Створюй неперевершені сюжети у форматі 4K із можливістю оптичного масштабування зображення до 40 разів

Дізнайтеся більше

Lifestyle Walker Standing River

Потужне оптичне збільшення в компактному корпусі

Записуйте цінні моменти з приголомшливою чіткістю та різкістю завдяки останніми інноваціям Canon з підвищення якості оптики. Наближайтеся ще більше в режимі ZoomPlus, що подвоює діапазон масштабування камери завдяки новітній технології.

powerful optical zoom

Інтелектуальний оптичний стабілізатор зображення

Знімайте динамічні події на макс. збільшенні або з рук за слабкого освітлення з інтелектуальною стабілізацією. Динамічна стабілізація зображення, у свою чергу, допомагає створювати неймовірно чіткі відео навіть на бігу.

full zoom photography
sport photography

Утримання об’єкта в полі зору під час збільшення

Майстер кадрування із зумом допоможе зберігати у фокусі таких непосидючих представників дикої природи та спортсменів. Просто натисніть кнопку, щоб майстер кадрування через масштабування швидко віддалив сцену і ви відшукали потрібний об’єкт. Масштаб миттєво відновиться, якщо кнопку відпустити.

Переглянути відео

Знімайте життя так, як ви його бачите

Відтворюйте реальну атмосферу завдяки інноваційній системі HS System від Canon. Разом ексклюзивний високочутливий сенсор і потужний процесор DIGIC забезпечують виняткову якість зображення за будь-яких умов.

beach photography

Діліться знімками та фотографуйте дистанційно через Wi-Fi

Діліться своїми творчими доробками через Wi-Fi із підтримкою Dynamic NFC, що дає змогу лише одним дотиком підключатися до сумісного смартфона або планшета. Робіть чудові знімки дикої природи або селфі за допомогою функції бездротової дистанційної зйомки в програмі Canon Camera Connect.

Дізнатися про компактні фотокамери з Wi-Fi

dynamic nfc
train photography

Експерименти з ручним керуванням

Розвивайте свої навички фотографування та насолоджуйтеся всіма можливостями творчого керування в ручних режимах (Av, Tv і M), які дають змогу змінювати витримку та діафрагму.

Гібридний автофокус і вибрані зображення

Гібридний автофокус автоматично забезпечує чудову різкість, деталізацію та прекрасні кольори кожного знімка, тож досить просто навести камеру й зняти чудові фото та відео. Функція «Вибрані зображення» допоможе створити відеоогляд свого дня або певної події.

sx720 hs photography

На деяких моделях камер доступні не всі функції.