Alan Rowan with the Canon PowerShot SX740 HS in front of mountains and a lake
Blank-Rect Image

Canon PowerShot SX740 HS

Флагманський об’єктив із неймовірним 40-кратним оптичним збільшенням, який дозволяє знімати відео у форматі 4K та з легкістю розміститься у вашій кишені.

Alan Rowan using the Canon PowerShot SX740 HS to photograph a stream

Відкрийте для себе PowerShot SX740 HS

Дізнайтесь, чому підкорювач вершин Алан Роуен (Alan Rowan), обирає камеру PowerShot SX740 HS.

Переглянути відео

Створюй неперевершені сюжети у форматі 4K із можливістю оптичного масштабування зображення до 40 разів

Завдяки 40-кратному оптичному збільшенню, швидкій обробці зображень за допомогою процесора DIGIC, приголомшливій якості знятого відео у форматі 4K та ще й компактним розмірам — багатофункційна камера PowerShot SX740 HS дозволяю зберігати важливі деталі вашого життя у приголомшливій якості 20,3 мегапікселя.

Усі технічні характеристики

Canon PowerShot SX740 HS

Фотокамера із 40-кратним збільшенням, яка легко розміщується у вашій кишені

PowerShot SX740 HS оснащено потужним об’єктивом із 40-кратним оптичним збільшенням, 20,3-мегапіксельним CMOS-сенсором, а також функцією DIGIC 8 для зйомки фотографій з великою роздільною здатністю — все це у корпусі, який всього 39,9 мм завдовжки.

Capture memories in stunning 4K

Зйомка з приголомшливою якістю 4K

Якість зображення 4K та стабілізація за 5 вісями, дозволяють зберегти дорогоцінні моменти з вашого життя із неймовірною деталізацією, навіть коли ви робите знімки під час руху.

Ідеальна композиція

Унікальний процесор Canon’s DIGIC 8 керує налаштуваннями камери, як от: кадрування через масштабування та гібридний автоматичний режим, тож вам залишається лише навести камери на об’єкт зйомки.

The Canon PowerShot SX740 HS photographing a girl in the woods

Висока швидкість зйомки

Важлива кожна мить, тож для створення ідеального кадру камеру оснащено неймовірно чутливим затвором, функціями безперервної зйомки зі швидкістю 10 кадр./с та зйомки селфі у режим «Автопортрет», яка активується при відкиданні екрану.

Young girl doing a cartwheel frame by frame

Галерея

Зберігайте та діліться фотографіями за допомогою Wi-Fi або Bluetooth®

Advanced Bluetooth®, Wi-Fi connectivity* та функція Auto Transfer дозволяють ділитись, створювати резервні копії знімків на сумісних смартфонах, планшетах або ПК, щоб дорогі вам спогади були у одному, безпечному місці.

Viewing photos taken on the Canon PowerShot SX740 HS on an iPad

Компанія Canon прагне до 2050 року досягти нульових викидів CO2 від своєї комерційної діяльності

Ми досягнемо цієї мети через забезпечення середнього показника покращення в 3 % на рік за індексом скорочення викидів CO2 протягом життєвого циклу кожного виробу. Якщо нам удасться підтримувати цей показник, це означатиме приблизно 50 % скорочення викидів до 2030 року порівняно з рівнями 2008 року. Такий результат відповідає рівню скорочення, передбаченого Паризькою угодою.

У довгостроковій перспективі ми продовжуватимемо проводити оцінку цільових показників для контролю успішності нашої ініціативи з формування низьковуглецевого суспільства.

Дізнайтеся більше

Знайди своє натхнення

Саме так Алан Роуан використовує Canon PowerShot SX740 HS, щоб отримати відмінні кадри, макро-знімки — насичені кольором та розмиті туманом вершини гір.

Перейти до статті

Alan Rowan stands on the side of a hill, with yellow gorse bushes, grassy fields and a river in the valley behind him. He holds a compact camera to take a photo of the natural view.
Canon PowerShot SX740 HS WITB

Комплектація

Цифрова камера PowerShot SX740 HS (BK)

Ремінець для зап’ястка WS-800

Акумулятор NB-13L

Зарядний пристрій CB-2LHE

Кабель змінного струму (E)

Комплект із посібником користувача

Сумісні аксесуари

Технічні характеристики

40x

40x

Оптичне збільшення

4K

4K

надвисока якості

DIGIC 8

DIGIC 8

Потужний процесор

5-axis

5-осьова

стабілізація

20.3 Megapixel

20,3 мегапікселя

CMOS-сенсор

180 degree

Конструкція з поворотним дисплеєм

На 180 градусів

10 fps

10 кадрів/с

Безперервна зйомка

Bluetooth®

Bluetooth®

Постійне підключення

Усі технічні характеристики

Canon PowerShot SX740 HS

Подібна продукція

* Постійний зв’язок Bluetooth® між смартфоном або планшетом і камерою потрібно спочатку встановити в програмі Canon Camera Connect. Стабільність зв’язку Bluetooth® залежить від моделі смартфона або планшета та факторів довкілля. Текстовий символ і логотип Bluetooth® — це зареєстровані торговельні марки, що належать групі Bluetooth® SIG Inc. і використовуються компанією Canon Inc. за ліцензією. Інші торговельні марки та комерційні найменування належать відповідним власникам. Сумісний смартфон або планшет має підтримувати Bluetooth® версії 4 (чи новішої версії) і працювати на платформі iOS 8.4 (чи новішої версії) або Android 5.0 (чи новішої версії), де має бути інстальовано найновішу версію програми Canon Camera Connect (її можна завантажити з магазину Apple App Store або Google Play)