Mod25_GALI

Ідеальний вибір для художньої відеозйомки

Унікальні відео кінематографічної якості

Знімайте приголомшливі відео з унікальною кінематографічною якістю. Технологія Dual Pixel CMOS AF забезпечує точне стеження за об’єктом зйомки, а в поєднанні з можливостями тактильного АФ і технології STM-фокусування дає змогу створювати ефектні переходи зі зміною фокуса.
Робота технології Dual Pixel CMOS AF

EOS-M5
Steady_footage_everytime

Відео без тремтіння — завжди

Знімайте відео без тремтіння за будь-яких умов, навіть якщо використовується об’єктив без оптичної стабілізації, завдяки системі 5-осьової стабілізації, яка дає ще кращі результати з об’єктивами EF-M або EF-S, сумісними з динамічною стабілізацією зображення.
Система 5-осьової динамічної стабілізації в дії

Mod38_HP

Приголомшлива якість

Створюйте відео у форматі Full HD, 60 кадр/с із дивовижною глибиною й чіткістю. Завдяки високій кадровій частоті можна відмінно й плавно відтворити динамічні сцени, це також добрі варіанти для вповільненого відтворення.

Творче керування

Досліджуйте власний творчий потенціал, повністю контролюючи діафрагму, витримку й звук у режимі ручного керування відеозйомкою. Розширюйте можливості із записування звуку, підключивши зовнішній мікрофон.

Mod39

Редагувати — це просто

Завдяки пріоритету світлих тонів можна зберегти навіть найдрібніші деталі. За допомогою стилів зображення Canon можна збільшити можливості редагування й легко знімати відео в однаковому стилі на різних камерах EOS і Cinema EOS.

EC394

Інші переваги EOS M5

EOS M5

EOS M5

Флагман у лінійці бездзеркальних камер Canon, який забезпечує для фотолюбителів безкомпромісну якість і високу швидкість роботи як у цифрових дзеркальних камер.

Докладніше