EOS Quality

Якість EOS у дійсно компактному корпусі

Компактні потужності

У цій портативній бездзеркальній камері використовуються численні професійні технології Canon, що забезпечують швидкість і якість цифрової дзеркальної фотокамери в мініатюрному корпусі, який майже вдвічі менший і легший за EOS 80D.

EOS-M5_Ambient_Comparison
Mod17_GALI

Чудові кольори та якість

Знімайте деталізовані фотографії та відео з насиченими кольорами. Завдяки CMOS-сенсору 24,2 МП формату APS-C ви зможете без особливих зусиль робити знімки з низьким рівнем шуму та чудовим динамічним діапазоном.

Якість просто
в камері

Створюйте фантастичні зображення просто в камері завдяки можливостям процесора DIGIC 7, що надає функції EOS, зокрема вбудовану корекцію дифракції, удосконалене зменшення рівня шуму та автоматичний оптимізатор освітлення.

DIGIC7_Illustration

Досконала інтеграція

Насолоджуйтесь бездоганною інтеграцією з наявними робочими процесами EOS завдяки стилям зображення EOS. Творіть за допомогою фантастичних можливостей 14-бітних зображень у форматі RAW із низьким рівнем шуму та чудовим динамічним діапазоном.

Mod19_Oli_80A9946

Інші переваги EOS M5

EOS M5

EOS M5

Флагман у лінійці бездзеркальних камер Canon, який забезпечує для фотолюбителів безкомпромісну якість і високу швидкість роботи як у цифрових дзеркальних камер.

Докладніше