Hero Image Embrace EOS

Гнучкі можливості для творчості в серії EOS

Справжня камера EOS

Скористайтеся зручним керуванням у стилі справжніх камер EOS, завдяки великому електронному видошукачу та широким можливостям настроювання засобів керування для інстинктивно зрозумілої роботи з камерою.

EC394_EVF_WH

Електронний видошукач

Кадруйте знімки без вагань і фіксуйте найменші деталі завдяки точній оптиці та великому електронному видошукачу OLED із високою роздільною здатністю (прибл. 2,36 млн точок). Надвисока частота оновлення (120 кадр/c) і мінімальні затримки забезпечують максимальну оперативність і зручність під час стеження за динамічними подіями.

Mod08_Optoin3_Oli

Легка зйомка з творчих ракурсів

Знайдіть нові творчі ракурси та насолоджуйтесь інтуїтивно зрозумілим керуванням кінчиком пальця на великому сенсорному екрані з діагоналлю 3,2 дюйма (1,62 млн точок RGB) зі змінним кутом нахилу.

creative angles
Point Switching

Швидке перемикання точок АФ

Перемикання точок АФ здійснюється доторком до потрібної точки на екрані навіть під час зйомки за допомогою електронного видошукача

Переглянути відео

Досліджуйте світ зі змінними об’єктивами

Відчуйте свободу творчості з лінійкою компактних об’єктивів EF-M або системою об’єктивів EF з понад 80 моделей (потрібен перехідник EF-EOS M).

Explore-a-world-of-interchangeable-lenses

Зручна й комфортна конструкція

Камеру комфортно використовувати й переносити завдяки вдосконаленій рукоятці, міцній та легкій конструкції.

Designed for ease and comfort

Інші переваги EOS M5

EOS M5

EOS M5

Флагман у лінійці бездзеркальних камер Canon, який забезпечує для фотолюбителів безкомпромісну якість і високу швидкість роботи як у цифрових дзеркальних камер.

Докладніше