РІШЕННЯ

ПРОГРАМА SECURITY SETTINGS NAVIGATOR

Створіть безпечну екосистему друку та сканування за допомогою безкоштовної і простої у використанні програми Security Settings Navigator від Canon. Дізнайтеся, які параметри безпеки рекомендовано для вашого середовища, і посильте захист ІТ-інфраструктури.
Програма Security Settings Navigator_3

ОГЛЯД

Рішення для захисту, вбудоване у ваш пристрій Canon

Програма Security Settings Navigator використовує технології, вбудовані в пристрій Canon, а також ваші статистичні дані, щоб безперешкодно застосовувати відповідні настройки безпеки для вашого середовища.

Програма Security Settings Navigator допомагає захистити ваш бізнес

Пристрої друку, підключені до мережі, створюють ризик для безпеки. Пристрої Canon оснащено найновішими функціями та засобами захисту, які допомагають зменшити ці ризики.

Використовуючи їх як заходи кібербезпеки та застосовуючи їх за допомогою програми Security Settings Navigator, ви можете захистити свої пристрої, дані й бізнес.

Переваги програми Security Settings Navigator

Дізнайтеся, як програма Security Settings Navigator може захистити ваші важливі дані та інфраструктуру друку.

Recommended Security Settings_EM

Контролюйте настройки безпеки свого пристрою

На сучасному робочому місці все гостріше відчувається потреба в технологіях мережевого друку й сканування, які мають бути належним чином захищені.

Для цього необхідно застосувати низку настройок безпеки пристрою, що потребує часу й спеціальних знань у сфері ІТ-безпеки.

Завдяки програмі Security Settings Navigator від Canon це можна зробити без зайвих зусиль і залучення ІТ-спеціалістів, оскільки всі рекомендовані настройки можна застосувати одним натисканням кнопки.

Захист вашого пристрою

Захистіть свої пристрої від зовнішніх і внутрішніх загроз. Установіть двофакторну автентифікацію та обмеження функціонування як для пристрою, так і для хмарних заходів безпеки.

Захистіть свої дані та документи

Запобігайте потенційному витоку інформації. Конфіденційність даних у вашій мережі забезпечується за допомогою IPSec, фільтрації портів і підтримки TLS 1.3 та WPA3.

Програма Security Settings Navigator_1

Захистіть свою мережу

Захистіть мережу від атак зловмисників.

Аналіз стану пристрою в реальному часі з метою виявлення зовнішніх атак та запобігання їм забезпечується за рахунок перевірки системи під час запуску з механізмом Platform Firmware Resilience (NIST SP800-193), підтримки SIEM та програмного забезпечення McAfee Embedded Control.

Дотримання нормативних вимог і захист репутації

Дотримуйтеся вимог щодо захисту даних, щоб уникнути штрафів і шкоди для ділової репутації. Посильте систему безпеки за рахунок зручної в налаштуванні програми Security Settings Navigator або дозвольте експертам Canon створити індивідуальне рішення для вашого бізнес-середовища.

Програма Security Settings Navigator_16
Програма Security Settings Navigator_video-thumbnail_02

Як це зробити

Програма Security Settings Navigator

Після того як ви відповісте на чотири запитання, програма Security Settings Navigator запропонує вам рекомендовані параметри безпеки та кроки для їхнього налаштування. Щоб дізнатися більше, перегляньте відеоролик «Як це зробити».

Завантажити матеріали

Перегляньте наш односторінковий флаєр, де пояснюються переваги програми Security Settings Navigator, і дізнайтеся, як застосовувати настройки безпеки за допомогою цього інструменту.

Онлайн-посібник

Перейдіть на вебсайт з онлайн-посібником Canon за наведеним нижче посиланням. Програму Security Settings Navigator можна знайти в розділі Security Information (Інформація про безпеку) на сторінці посібника з експлуатації вашого пристрою.

Програма Security Settings Navigator_QR code

Подібні продукти й вироби

Дізнайтеся про іншу продукцію, послуги й програмне забезпечення та рішення, які допоможуть підвищити продуктивність вашої компанії.

Крок у майбутнє

Дізнайтеся більше про те, як Canon може допомогти вам підвищити безпеку вашого офісу.

ПОТРІБНА ДОПОМОГА?

Бажаєте дізнатися більше про програму Security Settings
Navigator або будь-яке інше рішення від Canon?