СЕРВІСИ

Обслуговування пристроїв на всьому протязі їх строку служби

Збільшуйте рівень безпеки, контролю та ефективності, оптимізуйте кожну складову вашого офісного рішення Canon: від підключення до мережі до завершення терміну експлуатації.

Two suited men with their backs to the camera gaze out through a large glass office building, with one pointing upwards.

Послуги з встановлення Canon

Професійне попереднє налаштування і надання пристроїв для друку та сканування прискорюють упорядкування робочого процесу для сталої продуктивності бізнесу.

Two women perch on long white desks alongside computers as they chat to three colleagues sitting in front of them.

Послуги з керування пристроями

Зменште навантаження на відділ ІТ вашої компанії, спрощуючи керування офісним обладнанням для друку та сканування за допомогою послуги динамічного контролю та оптимізації пристроїв.

Інші сервіси

Close-up shot of a man in a crisp white shirt typing into a document on a laptop, with papers piled behind the computer.

Служба Managed Cloud Services

Максимально підвищуйте ефективність роботи офісу за допомогою сервісів для роботи з документами та обладнанням, розробленого для досягнення найвищих результатів у сфері бізнес-інформації.

Overhead shot of office workers sat round an oval-shaped table on orange chairs, spread out with papers and a laptop computer.

Консультаційні послуги з бізнес-процесів

Будьте першим — скористайтесь перевагами цифрового світу, щоб підвищити ефективність та оптимізувати процес залучення клієнтів.

Blue-tinged view of a man in jeans and T-shirt referring to a clipboard while checking an IT data centre.

Підтримка та обслуговування

Ваш спокій для нас — понад усе, тож служба підтримки доступна для вас в режимі 24/7, а активний віддалений моніторинг, дозволяє підвищити продуктивність рішень від Canon.

Забезпечте максимальний контроль, безпеку та ефективність за допомогою послуг з обслуговування пристроїв протягом всього строку їхньої служби.

ЗВЕРНІТЬСЯ ДО НАС