СЕРВІСИ

Підтримка та обслуговування

Покращте ефективність своїх рішень Canon, мінімізувавши кількість збоїв та гарантувавши безперервність бізнес-процесів з послугами підтримки програмного забезпечення.

Four office workers stand in pairs chatting, with two gesturing with their hands.

Підтримка програмного забезпечення від Canon

Максимізуйте свої інвестиції в програмне забезпечення та скористайтеся перевагами останніх трендів у галузі роботи з даними з доступом до найсвіжіших оновлень, нових версій та експертної технічної підтримки.

Casual exposed-brick office environment, with one group crowded round a table and others working at laptops and PCs.

Дистанційне керування подіями

Зробіть свої процеси зручнішими для користувачів і забезпечте доступність своєї інфраструктури друку та сканування. Додайте до стандартного пакету підтримки програмного забезпечення від Canon послугу проактивної підтримки.

Інші сервіси

Close-up shot of a man in a crisp white shirt typing into a document on a laptop, with papers piled behind the computer.

Служба Managed Cloud Services

Максимально підвищуйте ефективність роботи офісу за допомогою сервісів для роботи з документами та обладнанням, розробленого для досягнення найвищих результатів у сфері бізнес-інформації.

Overhead shot of office workers sat round an oval-shaped table on orange chairs, spread out with papers and a laptop computer.

Консультаційні послуги з бізнес-процесів

Будьте першим — скористайтесь перевагами цифрового світу, щоб підвищити ефективність та оптимізувати процес залучення клієнтів.

Забезпечте ефективність завдяки проактивному моніторингу та підтримці в потрібні моменти.

ЗВЕРНІТЬСЯ ДО НАС