Birdwatching binoculars
alt text goes here

БІНОКЛЬ
ДЛЯ СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА ПТАХАМИ

Ефективний бінокль для спостереження за птахами та живою природою.

Якість і продуктивність Canon

Усі наші біноклі для орнітології мають точну оптику Canon і оптичний стабілізатор зображення, що забезпечує комфортне тривале спостереження за птахами без напруги для очей.

Необхідне наближення

Наші портативні біноклі з 8–10-кратним збільшенням чудово підходять для любителів орнітології, а ті з них, що мають більшу світлосилу, — для спостережень за слабкого освітлення. Моделі з 12- та 14-кратним збільшенням краще використовувати для спостереження за маленькими птахами або далекими об’єктами дикої природи.*

8x to 10x binocular

Яскравіше зображення

Що більше світла збирає бінокль, то яскравіше зображення. Наші біноклі 10 x 42L IS WP оснащено висококласною оптикою Canon серії L, вони забезпечують яскраве поле огляду, що робить їх ідеальними для спостереження за птахами в сутінках і за слабкого освітлення.

10x42L IS WP binoculars

Ані натяку на тремтіння

Спостерігайте через бінокль із рук без тремтіння, легко визначаючи птахів навіть у польоті та стежачи за ними з великим збільшенням, завдяки оптичному стабілізатору зображення від Canon, який точно виправляє наслідки струсів і рухів різних типів.

Докладніше

A super steady view

Далекі об’єкти в чудовій якості

Легко визначайте птахів за будь-якого збільшення завдяки точній оптиці Canon із призмою Porro II, що майже не спричиняє спотворень, і покриттю Super Spectra, яке забезпечує яскраве, чітке та детальне зображення.

Canon precision optics

Погода — не перешкода

Наші висококласні водонепроникні біноклі 10 x 42L IS WP відповідають японським промисловим стандартам (JIS7) і здатні витримати найжорсткіші погодні умови. Інші моделі з різними рівнями захисту від несприятливої погоди зручно тримати завдяки міцній поверхні з гумовим покриттям.

waterproof 10x42L IS WP

Ширше поле огляду

Біноклі з 8–10-кратним збільшенням забезпечують ширше поле огляду, що спрощує спостереження за птахами, які швидко летять або знаходяться вдалині. За однакового збільшення моделі із ширшим полем огляду дають змогу побачити більше деталей навколо.

See a wider view 8x to10x binoculars

Рекомендовані біноклі для спостереження за птахами

Зробіть вибір між моделями з різним збільшенням для різних умов спостереження за птахами.

Інші типи активності

Ознайомтеся з усією лінійкою біноклів, щоб отримати необхідну інформацію та вибрати ідеальну модель для себе.

* Зображення надано лише для наочності.

Подібна продукція