TRAVEL BINOCULARS
alt text goes here

БІНОКЛІ
ЗІ СТАБІЛІЗАТОРОМ ЗОБРАЖЕННЯ

Наші портативні біноклі зі стабілізатором зображення не обтяжать вас у дорозі.

Легко носити — зручно використовувати

Наші добре збалансовані, легкі й компактні біноклі з різним збільшенням забезпечують високу чіткість перегляду без тремтіння. Ними можна з комфортом користуватися протягом тривалого періоду, щоб спостерігати за подіями під час подорожей.

Подорожуйте без зайвого багажу

Наші біноклі 8 x 25 IS важать лише 480 г, і їх зручно носити в сумці або кишені. Моделі більшого розміру (10 x 30 IS II, 12 x 36 IS III та 10 x 32 IS) важать 600, 660 і 780 г відповідно, проте забезпечують вище збільшення та ширше поле огляду, що робить їх ідеальними для сафарі.

Travel light

Ані натяку на тремтіння

Ведіть спостереження з насолодою на ходу, з автомобіля або човна. Оптичний стабілізатор зображення від Canon компенсує рухи різних типів, тож вам не потрібно напружувати очі.

A super steady view

Ідеальний варіант для пригод, подорожей, ігор і концертів

Компактні біноклі — це бездоганний варіант для подорожі. Вони ідеально підходять для спостереження за далекими міськими пейзажами, а також тваринами й природою в сільській місцевості. Крім того, де б ви не сиділи на виставах і концертах, з ними ви завжди почуватиметеся, як у першому ряду.

Compact binoculars

Далекі об’єкти в чудовій якості

Завдяки професійній оптиці Canon ви бачитимете все чітко, ясно й у найменших деталях. Крім того, кожен бінокль можна налаштувати під свій зір, а прогумована поверхня дасть змогу без зусиль тримати моделі з вищим збільшенням навіть у рукавичках.

Canon’s optical expertise

Рекомендовані біноклі для подорожей

Подорожуйте із задоволенням, вибравши один із наших портативних біноклів зі стабілізатором.

Інші типи активності

Ознайомтеся з усією лінійкою біноклів, щоб отримати необхідну інформацію та вибрати ідеальну модель для себе.

Подібна продукція