BINOCULARS FOR RACING AND SPORTING EVENTS
alt text goes here

БІНОКЛІ ДЛЯ
СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА ПЕРЕГОНАМИ ТА
СПОРТИВНИМИ ЗАХОДАМИ

Будьте в курсі всіх подій на спортивних заходах, зокрема кінних і автоперегонах або авіашоу.

Спостерігайте з комфортом

Ми пропонуємо дуже зручні, компактні й портативні біноклі для перегонів. Оптичний стабілізатор усуває тремтіння під час спостереження з рук, а широке поле огляду дає змогу швидко оглянути трек або небо та слідкувати за стрімким рухом об’єктів.

Необхідне наближення

8–12-кратне збільшення ідеально підходить для спортивних заходів просто неба. Для авіашоу та спостереження з великої відстані краще вибрати 10–12-кратне збільшення, а 8-кратного цілком вистачить для заходів у приміщенні.

Get as close as you need

Перегляд із рук без тремтіння

Не потрібно напружувати очі, щоб спостерігати за подіями на треку, тримаючи бінокль у руках, адже оптичний стабілізатор зображення від Canon компенсує найрізноманітніші рухи та струси. Легко знаходьте об’єкти, що швидко рухаються треком, завдяки підтримці плавного панорамування.

Super steady handheld viewing

Чудова якість від краю до краю

Завдяки точній оптиці Canon і покриттю Super Spectra з нашими біноклями для спортивних заходів ви зможете чітко бачити все, що відбувається, у найменших деталях. Елемент вирівнювання поля забезпечує високу деталізацію від краю до краю та зменшує втому очей.

Canon precision optic

Просте та зручне використання

Добре збалансована конструкція — запорука зручності під час тривалого використання. Великі гумові наочники можна зняти, якщо ви носите окуляри, а завдяки регулятору діоптрій бінокль можна налаштувати відповідно до особливостей свого зору. Ремінець і футляр допоможуть убезпечити бінокль від пошкоджень.

Easy comfortable operation

Рекомендовані біноклі для спортивних заходів

Зробіть вибір серед моделей із різними коефіцієнтами збільшення для комфортного спостереження.

Інші типи активності

Ознайомтеся з усією лінійкою біноклів, щоб отримати необхідну інформацію та вибрати ідеальну модель для себе.

Подібна продукція