Підробки

Підробки продукції Canon важко виявити, і вони можуть бути небезпечнішими, ніж вам здається. Підробки продукції Canon можуть виглядати майже так само, як оригінальні продукти, але це не оригінал. Зазвичай об’єктом підробки стають так продукти Canon, як картриджі з тонером і чорнильні картриджі, акумулятори та зарядні пристрої, аксесуари для камери.

Виробництво, імпорт і продаж підробленої (контрафактної) продукції є злочинною діяльністю. Компанія Canon співпрацює з поліцією, митними службами, а також органами та структурами, що борються з підробками у країнах Європи, Близького Сходу та Африки (EMEA), щоб вирішити проблему торгівлі підробленою продукцією Canon.

Нижче наведено інформацію про небезпеку, пов’язану з використанням підробок продукції Canon, способи їх розпізнавання та дії в разі сумнівів щодо автентичності придбаного виробу.

Небезпека використання підробок продукції Canon

Захист

На відміну від оригінальних виробів Canon, підробки продукції Canon виготовляються без контролю та дотримання жорстких стандартів якості, тому їх використання може завдати шкоди користувачу або виробу, з яким вони використовуються. Наприклад, підробки елементів живлення під час використання можуть перегріватися, протікати або вибухнути, завдавши серйозних травм користувачу або непоправної шкоди виробу.


Якість

Неоригінальні чорнильні картриджі та картриджі з тонером компанії Canon можуть протікати, блокувати друкуючу головку принтера або призводити до розмивання кольорів та утворення смуг. Крім того, неоригінальні картриджі часто мають значно менший ресурс друку, ніж оригінальні вироби. Ресурс підробок картриджів, перевірених компанією Canon, становить від 28% до 69% ресурсу оригінальних картриджів.


Екологічність

Оригінальна продукція Canon відповідає вимогам європейського і міжнародного законодавства, зокрема Директиві щодо утилізації відходів електричного та електронного обладнання (WEEE), Директиві щодо обмеження вмісту шкідливих речовин (RoHS) і Регламенту щодо реєстрації, оцінки, надання дозволів і заборон використання хімічних речовин (REACH). Підробки навряд чи відповідають цим вимогам і, відповідно, становлять більшу загрозу для навколишнього середовища.

Як виявити підроблену продукцію Canon

Чорнильні картриджі, тонери для лазерних принтерів і копіювальних апаратів, акумулятори для камер та відеокамер Canon

На упаковці всіх фірмових чорнильних картриджів1, тонерів для лазерних принтерів і копіювальних апаратів, акумуляторів для камер та відеокамер Canon присутня спеціальна голограма Canon.


Ця голограма має унікальну здатність змінювати колір: у вертикальному положенні вона переливається золотистим кольором, а якщо її перевернути горизонтально – темно-зеленим. Якщо ця голограма фальшива, такої зміни кольору не відбувається або він змінюється дуже слабко.

Hologram - Top and Bottom

Основні ознаки підробленого продукту

  • Голограми на підробленій продукції часто неакуратні, пошкоджені, розмиті, невідповідного кольору чи розміру.
  • Логотипи Canon на упаковці підробленої продукції можуть мати інший колір, розмір або бути надруковані іншим шрифтом.
  • Упаковка підробленої продукції може мати ознаки того, що вона повторно заклеювалася, використовувалася або розпаковувалась.
  • Написи на упаковці можуть бути зроблені з орфографічними або граматичними помилками.
  • Обачливо ставтеся до продукції за незвично низькими цінами.
  • Будьте уважні, купуючи вироби на веб-сайтах інтернет-аукціонів. Не всі продукти, які виставляються на таких сайтах, є підробками, однак цей тип інтернет-ресурсів через швидкість, анонімність і міжнародний масштаб часто використовується шахраями для продажу контрафактних товарів. Ми маємо підтверджені повідомлення про продаж на таких сайтах підроблених виробів Speedlite, а також акумуляторів для цифрових фото- і відеокамер Canon, отже радимо здійснювати покупки на інтернет-аукціонах з надзвичайною обачністю.

Як діяти, якщо ви вважаєте, що придбаний вами продукт може бути підробкою

Якщо ви не впевнені в автентичності придбаного продукту Canon, не використовуйте його; зверніться до офіційного дилера Canon або надішліть нам листа за адресою ipr.info@canon-europe.com.

На жаль, ми не в змозі замінити підробки продукції Canon, але можемо встановити, чи є продукт оригінальним, і надіслати вам письмове повідомлення щодо його автентичності.

Щоб гарантовано купувати лише оригінальну продукцію Canon, скористайтеся неповним списком офіційних роздрібних центрів продажу продукції Canon, який можна знайти на сторінці «Де придбати».

Вас також може зацікавити…

Fraudulent store warnings

Попередження про недобросовісних продавців

Будьте пильні, купуючи продукцію Canon онлайн. Переконайтеся, що ви користуєтеся послугами одного з наших офіційних магазинів Canon. Як їх розрізнити, можна дізнатися тут.

Fraudulent stores -Legal & compliance

Юридична інформація та дотримання встановлених вимог

Компанія Canon здійснює свою діяльність у багатьох країнах, і ми дотримуємося відповідних законів і нормативних актів. Дізнайтеся більше про наші заяви, позиції і рекомендації щодо дотримання юридичних та інших нормативних вимог.

1 Пластмасові упаковки картриджів для струминних принтерів і блістерні мультикомплекти у країнах Європи можуть не мати унікальної голограми.