Попередження про недобросовісних продавців

Нам стало відомо про існування низки веб-сайтів, які пропонують продукцію Canon зі значними знижками до 90 % або більше. За оформленням вони схожі на веб-сайт нашого офіційного магазину Canon, але, на нашу думку, вони не є законними і створені лише з метою обману наших клієнтів і розповсюдження їхніх персональних і фінансових даних. Ми радимо нашим клієнтам бути пильними при здійсненні покупок онлайн у магазинах Canon і інших мережах роздрібної торгівлі.

Усі офіційні інтернет-магазини Canon у Європі мають однакове доменне ім’я: https: //store.canon.xx

Останні символи відрізняються для кожної країни. Наприклад: https://store.canon.fr або https://store.canon.co.uk.

Маєте сумніви щодо діяльності сайту або намір повідомити про шахрайську діяльність магазину? Зверніться до нас зараз

Вас також може зацікавити…

Fraudulent Service Warning

Попередження про шахрайство, пов’язане з наданням послуг підтримки

Щоразу, коли вам потрібна підтримка для продукції Canon, завжди звертайтеся до офіційного центру підтримки Canon для отримання експертної допомоги у вашій країні.

Fraudulent stores -Legal & compliance

Юридична інформація та дотримання встановлених вимог

Компанія Canon здійснює свою діяльність у багатьох країнах, і ми дотримуємося відповідних законів і нормативних актів. Дізнайтеся більше про наші заяви, позиції і рекомендації щодо дотримання юридичних та інших нормативних вимог.

Fraudulent stores -Counterfeit

Підробки

Підроблену продукцію Canon виявити важче, ніж може здаватися на перший погляд. Крім того, вона може бути набагато небезпечнішою. Дізнайтеся, як розпізнати підробку.