Стаття

Неймовірна передача мелодії та динаміки за допомогою Canon EOS C200

Canon video camera in action whilst filming ricky patel with his guitar.

Продюсер Патрік Грівз та оператор Рікі Патель відзняли виступ музичної групи у форматі 4K HDR, використовуючи тільки кінематографічний спалах та новий фотоапарат EOS C200

Більшість коротких фільмів з музикантами можна охарактеризувати як забавку, адже на них вони тільки імітують гру на музичному інструменті. Mahogany Sessions відрізняються від решти: їх ідея була створити кінематографічну картину з реальним, живим виступом, зробити це яскраво і в стилі, який доповнює реалістичність ситуації, зберігаючи образ драматичним та цікавим.

Продюсер Патрік Грівз і оператор Рікі Патель доволі часто беруть участь у таких сесіях. Кожна така сесія — це частина виступу, який Грівз описує як, «Зйомка чогось дійсного та органічного. Така сесія дає змогу показити нові таланти, поєднуючи візуальні ефекти з дивовижними живими виступами». Для проведення такої сесії з лондонськими музикантами з Alfa Mist, Грівз і Патель вибрали фотоапарат Canon EOS C200, тому що він має, датчик динамічного діапазону, можливість запису у форматі RAW та компактний розмір. Грівз продовжує: «Цей апарат можна використовувати із великою кількістю стойок, от як Movi Pro. C200 позиціонується як універсальний пристрій, який можна використовувати майже у будь-яких умовах, адже його можна підлаштувати до будь-яких умов.»

C200 ПОЗИЦІОНУЄТЬСЯ ЯК УНІВЕРСАЛЬНИЙ ПРИСТРІЙ, ЯКИЙ МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ МАЙЖЕ У БУДЬ-ЯКИХ ОБСТАВИНАХ, АДЖЕ ЙОГО МОЖНА ПІДЛАШТУВАТИ ДО БУДЬ-ЯКИХ УМОВ.

Виробництво було сфотографовано 8 вересня 2017 р., на місці театру Норманнсфілд, місце проведення в центр Ленгдона в Теддингтоні. Грівз описує місце проведення в яскравих умовах, посилаючись як на його візуальну, так і на акустичну неперевершеність «Це справжній відновлений оригінальний вікторіанський театр. Це збагачує звук, він дуже сильний, ми відчували, що розташування було ідеальним, це дозволяло передати кольори як у візуальній, так і в музичній формі». З огляду на ці цілі та тривалий час треку, Грівз зрозумів що було б важливо, «використовувати камеру, настільки малу та наповнену корисними функціями, наскільки це можливо.»

Бажаючи охопити все: і музикантів, і історичні цікавинки, Патель повинен був вирішити питання з освітленням, таким чином, щоб C200 відзняло усю подію, при цьому, ані стійкі, ані кабелі, не повинні були попасти в кадр. «Це була доволі унікальна фотосесія», каже він. «Це була, мабуть, найдовша фотосесія і нам хотілось зазирнути у кожен куточок». Для того, щоб це реалізувати, потрібно було ідеально вибрати розташування музикантів та камер, також було обмеження в кількості освітлювальних пристроїв, тому що сцена повинна була бути вільною.

Маючи це на увазі, Пател розмістив шар заповнений гелієм із освітленням вгорі, а також використовував блакитну панель. «Відверто кажучи, це освітлення добре підсвітлювало барабанщика, з рештою сцени, можна сказати, що ми боролись із сліпими зонами». Він також використовував туман, аби зробити вид, який буде знайомий всім глядачам робот Mahogany, і повністю використати потенціал матового скло у вікнах споруди. Необхідно було також контролювати рівень яскравості зовнішнього світу, контраст між інтер’єрами за денного освітлення та екстер’єром.

Патель був дуже задоволений моделлю C200, особливо передачею контрасту. «Я був дійсно, дійсно вражений якістю зйомки, я ніколи не очікував такого від камери… так багато даних, які треба урахувати, експозиція просто дивує!», він продовжує: «Здається це прорив, я не бачив такого в інших камерах. Якщо порівнювати з іншими камерами, то треба розглядати більш дешевий сегмент, але ж з ними ви можете отримати більш посереднє, нейтральне зображення». Патель вирішив зробити запису форматі, який заощаджує місце на носії даних Cinema RAW Light, в цьому режимі камера робить дуже якісні знімки на внутрішню пам’ять, що в свою чергу, не потребує використання додаткового зовнішнього обладнання. Хоча запис у професійній якості доступний і за допомогою інших пристроїв для запису, Патель зізнався, що хотів подивитись, на що здатна камера з новим внутрішнім форматом RAW.

Close up view of Canon EOS 200 video camera side view.

«Це була сесійна зйомка 4K HDR»,

продовжує Грівз, відповідаючи на питання щодо зросту потреби у зйомці із постійним зростом роздільної здатності та динамічного діапазону. «Ми можемо зберігати відео у форматі RAW, що значно відрізняє її від решти; тепер вам не потрібно використовувати інший зовнішній записуючий пристрій». На C 200 встановлено сучасний датчик, за його допомогою ви отримуєте високоякісне, кінематографічне зображення з невеличкої камери», Грівз, також відзначає неймовірну легкість керування камерою. «Вона дає нам чудову можливість охопити всі деталі, а контраст... камера має п’ятнадцять точок на всьому динамічному діапазоні, тож подальше коригування просто непотрібне».

Кінорежисер Патель поділився своїми враженнями, після того, як спробував інші камери з лінійки. «Ними дуже легко керувати. Зручність використання, це основне, адже я знаю де все знаходиться, я знаю C300». Відмінність між C300 і C200 в тому, що CFast-слоти в С200 розташовані збоку, що робить їх більш доступними, при встановлений камери на каркасі. Після плідної праці над фотосесією Alfa Mist, Патель додав: «Я створюю багато документальних фільмів». «Я вважаю, що C200 просто ідеальна для динамічних зйомок. Вам не потрібне ані кріплення V-lock, ані додатковий рюкзак... тільки упаковка акумуляторів, і все, ви готові до роботи.»

Декілька слів від продюсера Грівза стосовно універсальності моделі C200. «Для продюсера найголовнішу — універсальність продукту. Ця модель має ідеальне співвідношення ціни та якості, до того ж вона гармонійно працює з нашим іншим обладнанням. З її допомогою ми підвищили якість зображень до 4K RAW і все це за допомогою одного пристрою. До цього ми використовували C300, ми вважаємо що це вдалий вектор розвитку моделей Canon. На мою думку, випуск цієї камери — вдале рішення!»

Для того, щоб повернутись до перегляду EOS C200, натисніть тут

Автор James Bennett, Televisual Media UK Ltd


Пов’язані

  • Canon
  • Неймовірна передача мелодії та динаміки за допомогою Canon EOS C200