multiple-config-benefit-feature
alt text goes here

Різні конфігурації

Нову камеру серії Cinema EOS з інтуїтивно зрозумілою системою керування та вбудованою пластиною для кріплення додаткових професійних аксесуарів можна з легкістю налаштувати відповідно до поточних вимог відеозйомки.

Камера для основного кіновиробництва

Великогабаритна кінокамера для зйомки в студії чи з рук, оснащена пластиною для зручного кріплення аксесуарів і рівноваги.

primary-cinema-camera

Байонетне кріплення об’єктива EF або PL

Величезний вибір об’єктивів Canon із кріпленням EF (кінооб’єктивів із сервоприводом і фотооб’єктивів), а також можливість використання сумісних із технологією Cooke /i об’єктивів із кріпленням PL (компанія надає послуги заміни кріплень об’єктива).

Дізнайтеся більше

ef-pl-lens-mount

Конфігурація для телевізійних трансляцій

Додаткові перехідники кріплення В4 (MO-4E і MO-4P) для кріплень EF і PL, а також 12-контактний з’єднувач об’єктива дозволяють через камеру забезпечувати живлення телевізійних об’єктивів формату 2/3 дюйма із сервоприводом і керування ними.

Broadcast configuration
Professional Full HD viewfinder
alt text goes here

Професійний видошукач Full HD

EVF-V70 –це високоякісний OLED-видошукач Full HD з функцію View Assist, виявлення неправильного передавання кольорів і перегляду в режимі високого динамічного діапазону.

Користувацький інтерфейс швидкого доступу

Зручна панель керування із шістьма кнопками з інтуїтивно зрозумілим і звичним користувацьким інтерфейсом дозволяє швидко переходити до часто використовуваних функцій камери.

Quick access user interface

Панель керування помічника оператора

За допомогою додаткового блока дистанційного керування OU-700, який є точною копією користувацького інтерфейсу швидкого доступу і кріпиться з правого боку камери або підключається через 10-метровий подовжувальний кабель, помічник оператора може змінювати налаштування камери.

Camera assistant control panel

Живлення аксесуарів

Підключайте найважливіші аксесуари до роз’ємів живлення 12 В і 24 В на передній панелі відеокамери.

Accessory power outputs

Дізнайтеся про інші переваги