Який драйвер мені потрібен?

У більшості офісних середовищ найчастіше використовуються три мови драйвера принтера: PCL, PostScript і UFR II. Тут ми спробуємо пояснити відмінності між цими трьома драйверами, щоб ви могли прийняти обґрунтоване рішення про те, який драйвер найкраще відповідає вашим потребам.
Product security
 • Мова керування принтером або PCL — це мова драйвера принтера, яка залежить від пристрою. Це означає, що деякі друковані дані, як-от шрифти або графіка, створюються принтером, а не комп’ютером. Це дозволяє комп’ютеру швидко обробляти завдання друку, але також означає, що вихідна продукція може відрізнятися залежно від пристрою, оскільки різні пристрої можуть обробляти завдання по-різному.


  Драйвери PCL зазвичай підтримуються різними операційними системами, що дозволяє принтеру працювати в різних середовищах, проте PCL не підтримується пристроями Mac.


  Наші драйвери Generic Plus PCL створені для підтримки різних пристроїв Canon. Це означає, що ви можете використовувати один і той самий драйвер для всіх підтримуваних моделей принтерів шляхом зміни налаштувань порту друку й профілю конфігурації пристрою.

 • PostScript, або PS, — це мова драйвера принтера, яка зазвичай використовується в середовищі Mac і яка призначена для створення кольорової вихідної продукції високої якості. Це досягається завдяки ефективному перетворенню значень RGB (червоний-зелений-синій) на значення CMYK (блакитний-пурпурний-жовтий-чорний), що використовуються пристроєм.


  На відміну від PCL, PostScript є мовою принтера, що не залежить від пристрою. Це означає, що перед надсиланням завдання друку на принтер усі дані друку обробляються на комп’ютері. Зазвичай завдання друку обробляються не так швидко, як у разі використання драйвера PCL, проте якість і зовнішній вигляд вихідної продукції на різних принтерах будуть відрізнятися менше завдяки однаковому процесу обробки даних.


  Драйвери PostScript мають супутній файл PPD (PostScript Printer Description), що містить інформацію про можливості та обмеження вашого пристрою.


  Як і у випадку з нашими драйверами PCL, для роботи на різних пристроях Canon ми створили драйвери Generic Plus PS3, які забезпечують повну функціональність для всіх підтримуваних моделей із використанням одного драйвера.

 • Ultra Fast Rendering (UFR) II — це пропрієтарна мова драйвера принтера від Canon, яка швидко обробляє завдання друку, стискаючи дані друку перед їхнім надсиланням на пристрій. Процедура обробки даних розділена між комп’ютером і принтером, що дозволяє збільшити швидкість друку.


  Швидка обробка за допомогою драйвера принтера UFR II робить його ідеальним рішенням для друку офісних файлів і документів, проте UFR II не забезпечує такої ж високої якості кольорового друку, що й драйвер PostScript.


  Як і драйвери PCL і PS, наші драйвери Generic Plus UFR II створені для підтримки різних пристроїв Canon. Це означає, що ви можете використовувати один і той самий драйвер для всіх підтримуваних моделей принтерів шляхом зміни налаштувань порту друку та профілю конфігурації пристрою.

Вам також може сподобатися...

Опитування