Canon imageFORMULA P-215II

imageFORMULA P-215II

І в офісі, і вдома, і в дорозі стильний сканер P-215II забезпечує просте сканування за допомогою технології plug-and-scan (підключи і скануй). Це найшвидший портативний сканер, який дає змогу виконувати двостороннє сканування зі швидкістю до 30 зображень на хвилину.

Canon imageFORMULA P-208II

Переваги

  • Сканування з живленням від USB зі швидкістю до 30 зобр./хв.
  • Продуктивне мобільне сканування з АПД на 20 аркушів
  • Компактна надійна конструкція для забезпечення максимальної мобільності
  • Підтримка сканування посвідчень і рифлених карток
  • Універсальне програмне забезпечення з можливістю сканування у хмару
  • Підтримка Mac і Windows
  • Додатковий модуль Wi-Fi WU10

Характеристики

Дізнайтеся більше про Canon imageFORMULA P-215II

Найпродуктивніше сканування з живленням від USB


imageFORMULA P-215II — це найпродуктивніший сканер у своєму класі. Швидкість двостороннього сканування до 30 зобр./хв із живленням від USB і 20-сторінковий автоматичний подавач документів дають змогу ефективно виконувати сканування в офісі, вдома і в дорозі. Пристрій P-215II має надійну міцну конструкцію для сканування до 500 документів на день.

Компактний корпус для портативності й економії простору


Завдяки продуманій компактній конструкції надлегкий P-215II ідеально підходить для використання як у дорозі, так і в офісі. Невеликі розміри сканера надають можливість зручно розмістити його у валізі чи на робочому столі, де завжди не вистачає місця. Завдяки технології «plug-and-scan» сканер достатньо просто підключити до будь-якого комп’ютера під керуванням Windows або Mac OS. Сканер обладнано унікальною програмою Canon — CaptureOnTouch Lite, тому немає потреби завантажувати драйвери та додаткове програмне забезпечення.

Спеціальний сканер для посвідчень


Дедалі важливішою стає можливість сканування посвідчень особи, тому модель P-215II обладнано спеціальним портом для сканування карток. Сучасний механізм подавання з перемиканням забезпечує швидке сканування посвідчень і рифлених карток.

Вдосконалена обробка зображень


Вдосконалена технологія дає змогу виконувати високоточне сканування з роздільною здатністю до 600 точок/дюйм. Численні функції обробки зображень, зокрема автоматичне визначення кольору й автоматичне визначення орієнтації тексту, забезпечують надзвичайну якість сканування, ідеальну для створення PDF-файлів (із можливістю пошуку) за допомогою функції оптичного розпізнавання тексту (OCR).

Комплект потужних програм


У моделі P-215II використовуються драйвери ISIS і TWAIN, що дає змогу легко інтегрувати її у стандартну програму обробки зображень. Модель супроводжується повним комплектом програмного забезпечення, яке підвищуює продуктивність роботи користувача. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача вбудованого програмного забезпечення CaptureOnTouch із використанням піктограм робить сканування простим та швидким, а функція повністю автоматичного режиму автоматично застосовує для кожного завдання найбільш прийнятні параметри. У програмах PageManager (Mac) і PaperPort (Windows) передбачено інструменти ефективного керування файлами й конвертації, а сканування візиток за допомогою BizCard ще ніколи не було таким простим.

Безпосереднє сканування у хмару


Завдяки вбудованим компонентам користувачі мають змогу надсилати скановані за допомогою CaptureOnTouch документи до широкого ряду хмарних служб, у тому числі Evernote, Google Drive™, SharePoint, SugarSync, DropBox і OneDrive. Це дає змогу швидко передавати інформацію у хмару і отримувати доступ до неї з будь-якого місця в будь-який час.

Зручність бездротового сканування


Для повної свободи сканування доповніть пристрій P-215II модулем WU10 Wi-Fi і акумулятором. Це дасть змогу виконувати бездротове сканування документів зі збереженням результатів сканування одразу на смартфон, планшетний ПК або комп’ютер і надавати спільний доступ до них різним користувачам і пристроям за допомогою мережного сервера або домашнього маршрутизатора.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon imageFORMULA P-215II, функції та можливості цієї БФП.

icon

Швидкість сканування аркушів формату A4 (односторонніх)

icon

Автоматичний подавач документів

Daily Scanning Volume

Денний обсяг сканування

USB connection

Підключення через USB

Double-sided scanning

Двостороннє сканування

Windows & Mac compatible

Сумісність з ОС Windows і Mac

Tilting control panel

Легке інтуїтивно зрозуміле сканування

10-sheet-ADF

автоматичне налаштування

Wi-Fi Option

Модуль Wi-Fi