Canon Developer Programme

Canon Developer Programme

Остання версія сайту підтримки Canon має багато корисної інформації для розробників програмного забезпечення, як для бізнес рішень, так і для рішень з обробки зображень.

Відвідати сайт Developer Programme

Підтримка розробників програмного забезпечення

Компанія Canon має успішний досвід у розробці спеціального та повністю інтегрованого програмного забезпечення для широкого кола клієнтів, продуктів та рішень. Тепер спільнота розробників має місце для вивчення доступних ресурсів, щоб інноваційні ідеї стали реальністю. Canon Developer Programme — дає унікальну можливість для сторонніх компаній та розробників програм або програмного забезпечення працювати з технологією Canon, та розробляти додаткові рішення для клієнтів із нестандартними вимогами.

Як зареєстрований розробник, ви можете запропонувати своїм клієнтам величезний асортимент додаткових функцій та налаштувань для бізнесу та технологічних продуктів від Canon. Інтегруйте продукти Canon у робочі процеси клієнтів, за допомогою SDK або API, щоб надати інноваційні рішення та розширити екосистему Canon.

Image

Переваги

Підтримка розробників

Тепер співпраця з Canon стала ще ближчою, ви можете отримати унікальні рішення відповідно до вимог замовника на порталі для розробників Canon. Це включає допомогу служби підтримки та розробників, а також доступ до розділу поширених запитань і технічної документації.

Широкий спектр рішень

Для зареєстрованих розробників тепер стали доступні програми SDK, вичерпна інформація щодо API та багато інших ресурсів, які значно спрощують розробку рішень для продуктів і програмного забезпечення Canon.

Оптимізуйте робочі процеси клієнтів

Станьте частиною інноваційної спільноти та залиште свій слід у розвитку екосистеми Canon для наших клієнтів.

Image

Дізнайтесь більше та приєднуйтесь до програми

ДОКЛАДНІШЕ