Canon imageFORMULA P-215

imageFORMULA P-215

І в офісі, і вдома, і в дорозі стильний сканер P-215 забезпечує просте сканування за допомогою технології «plug-and-scan» (підключи і скануй). Це найшвидший портативний сканер, який дає змогу виконувати двостороннє сканування зі швидкістю до 30 зображень на хвилину.

Переваги

  • Сканування з живленням від USB зі швидкістю до 30 зобр./хв.
  • Пакетне сканування за допомогою 20-сторінкового пристрою автоматичного подавання документів
  • Компактний корпус для портативності й економії простору
  • Підтримка сканування посвідчень і рифлених карток
  • Сканування в Google Docs та Evernote
  • Надзвичайна якість зображень
  • Потужне програмне забезпечення з підтримкою Mac OS і Windows

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon imageFORMULA P-215

Найпродуктивніше сканування з живленням від USB


imageFORMULA P-215 – це найпродуктивніший сканер у своєму класі. Швидкість двостороннього сканування (до 30 зображень на хвилину) і провідний 20-сторінковий автоматичний подавач документів дають змогу ефективно виконувати сканування і в офісі, і вдома, і в дорозі. Для забезпечення максимальної швидкості потрібен лише один USB-кабель, який підтримує інтерфейс USB 3.0.

Компактний корпус для портативності й економії простору


Витончений дизайн у сріблястих і чорних тонах, надзвичайно мала вага, компактність — модель P-215 ідеальна для офіса. Оскільки сканеру потрібна невелика площа, його легко розташувати на робочому столі, на якому завжди не вистачає місця. Завдяки технології «plug-and-scan» сканер достатньо просто підключити до будь-якого комп’ютера під керуванням Windows або Mac OS. Сканер обладнано унікальною програмою Canon — CaptureOnTouch Lite, тому немає потреби завантажувати драйвери і прикладні програми.

Спеціальний сканер для посвідчень


Дедалі важливішою стає можливість сканування посвідчень, тому модель P-215 обладнана спеціальним портом для сканування карток. Сучасний механізм подавання з перемиканням забезпечує швидке сканування посвідчень і рифлених карток.

Вдосконалена обробка зображень


Вдосконалена технологія дає змогу виконувати високоточне сканування з роздільною здатністю до 600 точок/дюйм. Численні функції обробки зображень, зокрема автоматичне визначення кольору й автоматичне визначення орієнтації тексту, забезпечують надзвичайну якість сканування, ідеальну для створення PDF-файлів із можливістю пошуку.

Безпосереднє сканування у хмару


Користувачі можуть виконувати сканування безпосередньо у хмарні програми, зокрема Evernote, GoogleDocs™ та SharePoint. Це дає змогу швидко передавати інформацію у хмару і отримувати доступ до неї з будь-якого місця в будь-який час.

Комплект потужних програм


У моделі P-215 використовуються драйвери і ISIS, і TWAIN, що дає змогу легко інтегрувати її у стандартну програму обробки зображень. Модель супроводжується повним комплектом прикладних програм, які підвищують продуктивність роботи користувача. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс програми CaptureOnTouch компанії Canon спрощує операції сканування. У ній передбачено функцію повністю автоматичного режиму, у якому до завдань сканування автоматично застосовуються найбільш відповідні параметри. У програмах PageManager (Mac) і PaperPort (Windows) передбачено інструменти ефективного керування файлами й операцій перетворень. Сканування візиток за допомогою BizCard стало максимально простим

Пакети для розробки програм


Доступні для програм CaptureOnTouch і CaptureOnTouch Lite (вбудованих у сканер) і дають розробникам змогу легко інтегрувати P-215 у власні прикладні програми і забезпечувати їхню досяжність для сторонніх програм.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon imageFORMULA P-215, функції та можливості цієї БФП.