Canon imageFORMULA P-208II

imageFORMULA P-208II

Компактний і стильний мобільний сканер P-208II — це ідеальне рішення для роботи під час подорожі та вдома. АПД на 10 аркушів і високошвидкісне двостороннє сканування забезпечують незмінно високий рівень продуктивності.

Canon imageFORMULA P-208II

Переваги

  • Мініатюрна, надлегка та універсальна конструкція
  • Продуктивне двостороннє сканування зі швидкістю 16 зобр./хв і АПД на 10 аркушів
  • Підтримка сканування тиснених карток і фотографій
  • Зручна, інтуїтивна технологія plug-and-scan (підключи та скануй)
  • Підтримка Mac і Windows
  • Можна замовити додатковий модуль Wi-Fi WU10

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon imageFORMULA P-208II

Високопродуктивне сканування в дорозі


Мініатюрний P-208II забезпечує вражаючі результати двостороннього сканування зі швидкістю до 16 зобр./хв. Пакетне сканування з інтегрованим АПД на 10 аркушів — це ідеальне рішення для сканування договорів і супровідних документів. Пристрій P-208II не обтяжить у дорозі, тому що він трохи більше звичайної лінійки та важить лише 600 г. Підключення через USB гарантує високу ефективність роботи будь-де — удома чи в дорозі.

Переваги технології plug-and-scan (підключи та скануй) у дорозі


Стильний, компактний і надлегкий P-208II надає виняткові переваги технології plug-and-scan (підключи та скануй). Завдяки вбудованому програмному забезпеченню CaptureOnTouch Lite немає потреби завантажувати додаткові драйвери та програмне забезпечення. Достатньо лише підключити пристрій і почати сканування. Виконання завдань стає ще більш інтуїтивно зрозумілим завдяки функції сканування та покращеному інтерфейсу користувача на основі піктограм. Завдяки широкому вибору компонентів для SugarSync, OneDrive і Dropbox, а також Google Drive™, Evernote і SharePoint робота з вашими улюбленими програмними засобами стає неймовірною легкою.

Сканування різноманітних документів


Пристрій P-208II підтримує сканування з цілої низки носіїв: від аркушів формату A4 до документів нестандартного формату, наприклад тиснених карток, що особливо зручно в дорозі. Можливість сканування рахунків за комунальні послуги та перетворення старих фотографій у високоякісні цифрові зображення завдяки спеціальній функції максимально точного відтворення оригіналів дає змогу зберігати документи в цифровому форматі.

Зручна обробка зображень


Низка функцій обробки зображення P-208II, зокрема автоматичне визначення кольору, визначення орієнтації тексту й підвищення чіткості тексту, забезпечують відмінні результати сканування та заощаджують дорогоцінний час. Завдяки функції «Повністю автоматичний режим», яка автоматично застосовує оптимальні параметри для кожного документа, сканування стає зручним та інтуїтивно зрозумілим. Просто завантажте документи та скануйте!

Зручність бездротового сканування


Для повної свободи сканування доповніть пристрій P-208II модулем WU10 Wi-Fi і акумулятором. Це дасть змогу виконувати бездротове сканування документів зі збереженням результатів сканування одразу на смартфон, планшетний ПК або комп’ютер і надавати спільний доступ до них різним користувачам і пристроям за допомогою мережного сервера або домашнього маршрутизатора.

CaptureOnTouch Mobile


Багатофункціональне програмне забезпечення для сканування CaptureOnTouch Mobile дає змогу сканувати зі збереженням результатів сканування на пристрої iPhone®, iPad® і Android де завгодно. Заощаджуйте дорогоцінний час із функцією однопрохідного двостороннього сканування документів. Цю безкоштовну програму можна завантажити для пристроїв iOS і Android.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon imageFORMULA P-208II, функції та можливості цієї БФП.

8-ppm

Швидкість сканування аркушів формату A4 (односторонніх)

10-sheet-ADF

Автоматичний подавач документів

Daily Scanning Volume

Денний обсяг сканування

USB connection

Підключення через USB

Double-sided scanning

Двостороннє сканування

Windows & Mac compatible

Сумісність з ОС Windows і Mac

Tilting control panel

Легке інтуїтивно зрозуміле сканування

10-sheet-ADF

автоматичне налаштування

Wi-Fi Option

Модуль Wi-Fi