Canon imageFORMULA DR-M160

imageFORMULA DR-M160

imageFORMULA DR-M160 – це найпродуктивніший настільний сканер у своєму класі. Завдяки надійному дизайну, високій швидкості та безпомилковості обробки носіїв цей пристрій ідеально підходить для інтенсивного сканування.

Переваги

  • Лідер у своєму класі завдяки швидкості сканування в кольорі до 60 стор./хв.
  • Надійний дизайн для здійснення до 7000 операцій сканування на день
  • Компактний і високопродуктивний
  • Виняткова надійність обробки документів завдяки системі повторного розділення паперу
  • Економія коштів на ІТ завдяки функції реєстрації даних

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon imageFORMULA DR-M160

Швидке сканування для роботи з великим обсягом документів


Вражаюча швидкість сканування в дуплексному режимі – до 60 стор./хв./120 зобр./хв. з роздільною здатністю 300 точок/дюйм, що ідеально підходить для розпізнавання тексту, робить DR-M160 ідеальним пристроєм для високоякісного сканування в напружених умовах роботи

Надійний дизайн для швидкого результату


Надійність дизайну забезпечується вражаючим пристроєм подачі паперу місткістю 60 аркушів, який дає змогу виконувати обробку змішаних пакетів документів і відповідно підвищувати продуктивність робочих груп. DR-M160 забезпечує надзвичайну надійність подачі паперу та розділення носіїв різних типів: товстих і тонких аркушів, тиснених карток і рулонного паперу довжиною до трьох метрів. DR-M160 надзвичайно витривалий і може виконувати до 7000 сканувань на день, адже пристрій обладнано спеціальними роликами подачі для напружених умов роботи й надійною системою транспортування паперу.

Безпроблемна обробка документів


Унікальна система повторного розділення дозволяє сканеру здійснювати автоматичну повторну подачу в рідкісних випадках виявлення подачі здвоєних аркушів, не вимагаючи особливого втручання користувача. Кнопка скидання сигналу про подвійну подачу дозволяє користувачеві миттєво скасувати сигнал і продовжити сканування.

Економія коштів на обслуговування завдяки вбудованій функції фіксування збоїв.

Компанії можуть зменшувати витрати на ІТ завдяки функції фіксування збоїв у DR-M160. Вона збирає важливі дані про роботу та помилки, які служби обслуговування та підтримки можуть використати для виявлення технічних несправностей, щоб швидко повернути пристрій у робочий процес.

Інтуїтивне стандартне програмне забезпечення для простоти використання


У комплекті зі сканером imageFORMULA DR-M160 постачається програмне забезпечення, яке спрощує процес безпроблемного сканування та керування документообігом. CaptureOnTouch має інтуїтивний інтерфейс користувача та функцію повного автоматичного режиму для спрощеного сканування. Пристрій також підтримує сканування зі створенням файлів різних форматів (PDF, PDF-A, TIFF, JPEG, BMP і PowerPoint) та підключення до SharePoint. CapturePerfect ідеально підходить для сканування більшості особливо важливих документів, оскільки пропонує максимум варіантів перегляду та надсилання, в тому числі безпосередньо у папки, на скриньку електронної пошти та до SharePoint. У пристрої також передбачено провідне у своїй галузі програмне забезпечення для обробки зображень Kofax VRS та eCopy PDF Pro Office, яке дозволяє швидко створювати, редагувати та перетворювати документи у форматі PDF.

Додайте планшетний модуль сканування 101

Додатковий планшетний модуль сканування 101 ідельний партнер дляз DR-M160. Він легко підключається (через кабель USB) і дає змогу безпроблемно і з високою точністю сканувати зшиті документи або документи на тонкому папері.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon imageFORMULA DR-M160, функції та можливості цієї БФП.