Canon imageFORMULA DR-C130

imageFORMULA DR-C130

Завдяки високошвидкісному сканерові DR-C130 з інтуїтивно зрозумілим керуванням, повним пакетом програмного забезпечення й підтримкою хмарних технологій офісні працівники та робочі групи можуть із легкістю обробляти інформацію й обмінюватися нею.

DR-C130

Переваги

 • Двостороннє сканування кольорових документів із високою швидкістю до 60 зобр./хв.
 • Обережне поводження з папером завдяки системі скидання сигналу про подвійне подавання
 • Мініатюрна та універсальна конструкція
 • Потужний пакет програмного забезпечення в комплекті
 • Компоненти до Документів Google, Evernote і SharePoint для роботи із хмарними послугами

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon imageFORMULA DR-C130

Швидке та продуктивне сканування


Завдяки інноваційному контактному сенсорові зображення CMOS і світлодіодній технології для максимально яскравого передавання кольорів від Canon можливе сканування як кольорових, так і чорно-білих зображень із високою швидкістю до 30 стор./хв. або 60 зобр./хв. З можливістю двостороннього сканування зростає швидкість документообігу, а подавач документів на 50 аркушів дає змогу досягти високої продуктивності. DR-C130 здатен підвищити енергоефективність на 50 % порівняно з продукцією інших виробників.

Простота використання


Торкнувши кнопку на передній панелі, можна легко зупинити, розпочати й відновити сканування. За допомогою програмного забезпечення CaptureOnTouch можна також зберігати завдання сканування та призначати їх кнопці пуску, щоб швидко виконувати часті операції сканування. У CaptureOnTouch передбачено функцію повністю автоматичного режиму, у якому до завдань сканування автоматично застосовуються найвідповідніші параметри.

Підтримання виняткової продуктивності


DR-C130 ідеально підходить для сканування різноманітних носіїв: від тиснених карток до аркушів довжиною до 3 м. Завдяки конструкції лотка сканера, який фіксується у трьох положеннях, можна сканувати з вийнятим, а також закритим, напіввідкритим або відкритим лотком, що особливо зручно в місцях з обмеженим простором. Система скидання сигналу про подвійне подавання дає змогу продовжувати завдання сканування, якщо потрібно зісканувати конверт або документ із наклейкою, завдяки чому забезпечується надійне сканування.

Покращена якість друку


Сканер DR-C130 обладнано різноманітними функціями обробки зображень для забезпечення незмінно виняткової якості. Зображення відтворюються точно завдяки функціям усунення викривлень, пропуску пустої сторінки та визначення орієнтації тексту.

Просте з’єднання із хмарами


Документи можна сканувати та зберігати безпосередньо у хмарних програмах, зокрема SharePoint, Evernote і Документах Google. Після цього доступ до інформації можна отримати за допомогою смартфону або комп’ютера. Для DR-C130 доступний модуль EMC Captiva Cloud Capture Run Time, що дає змогу розробникам без зайвих зусиль створювати веб-програми для сканування.

Повний комплект програмного забезпечення «з коробки»


DR-C130 постачається з повним комплектом програмного забезпечення, щоб досягати професійних результатів сканування, а також створювати й редагувати документи та керувати процесом документообігу. До комплекту входять CaptureOnTouch, CapturePerfect, BizCard, OmniPage, PaperPort, eCopy PDF Pro Office і Kofax VRS.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon imageFORMULA DR-C130, функції та можливості цієї БФП.

Scanning speed A4 (single sided)

Швидкість сканування аркушів формату A4 (односторонніх)

Automatic document feeder

Автоматичний подавач документів

Scanning speed A4 (single sided)

Денний обсяг сканування

Double-sided scanning

Двостороннє сканування

icon

Ефективне пакетне сканування

eCOPY

Створення та редагування PDF-файлів

 • Сканер

 • Документація

 • Диск із програмою установки

 • Диск із програмним забезпеченням Kofax VRS

 • адаптер змінного струму

 • Силовий кабель

 • USB-кабель

 • Роликовий подавач

Програмне забезпечення з комплекту поставки

Дізнайтеся більше про програмне забезпечення, що входить до комплекту цього сканера.

Програми Canon

CaptureOnTouch 2

За допомогою зручного інтерфейсу CaptureOnTouch можна з легкістю сканувати паперові документи, щоб створювати цифрові архіви, зберігати ці документи та надсилати їх до кількох місць призначення, зокрема хмарних служб. Створюйте PDF-файли з можливістю пошуку за допомогою вбудованої технології оптичного розпізнавання символів (OCR).

Сумісність: ОС Windows

COT_v2-Scan-C130.jpg
capture_perfect.jpg

Програма Capture Perfect

Ця потужна програма дає змогу швидко й ефективно здійснювати пакетне сканування документів. У ній передбачено розширені параметри виводу, а також можливості перегляду в кількох вікнах і в режимі ескізів.

 • За допомогою низки функцій, що дають змогу видаляти викривлення та поліпшувати чіткість і різкість, ви зможете раз у раз отримувати незмінно точні цифрові документи
 • Скануйте документи безпосередньо в електронну пошту, PDF-файли або файли інших форматів, а також у презентації натисканням однієї кнопки
 • Реєструйте та редагуйте регулярні завдання, змінюйте їх порядок і керуйте ними без особливих зусиль
 • Підтримка програмного забезпечення Kofax VRS

Сумісність: ОС Windows

Докладніше >

Програми інших розробників програмного забезпечення

eCOPY

Це потужна та проста у використанні програма для перегляду, створення, редагування та перетворення PDF-файлів. У програмі eCopy передбачено багаті можливості для позначення, анотування та редагування, зокрема створення форм для заповнення з автоматичним розпізнаванням полів. Окрім того, у ній передбачено повний набір інструментів для захисту та підписання документів.
Сумісність: ОС Windows

Paperport

Відкрийте для себе новий рівень керування документами завдяки простому у використанні, але від цього не менш потужному програмному забезпеченню, яке допомагає розкрити весь потенціал сканера Canon. Позбавтеся від безладу в паперових документах і забезпечте ефективну роботу свого домашнього офісу завдяки можливості сканувати, систематизувати та шукати документи, а також ділитися ними з іншими людьми.
Сумісність: ОС Windows

OmniPage

За допомогою вбудованої технології оптичного розпізнавання символів (OCR) програма OmniPage перетворює документи, зіскановані за допомогою сканера Canon, на зручний для редагування вміст. Ви можете перетворити паперові документи на цифрові файли з можливістю редагування, зберігши для них макет вихідного документа, зокрема колонки, кольори, зображення та графіку.
Сумісність: ОС Windows

Presto BizCard

Будьте завжди на зв’язку зі своїми бізнес-контактами завдяки програмному забезпеченню Presto! Програма BizCard для сканера. Вона допоможе вам швидко та легко перетворити вкрай важливу контактну інформацію з візиток у набір цифрових даних зі зручними можливостями для пошуку, редагування, керування та синхронізації.
Сумісність: ОС Windows і Mac

Presto PageManager

PageManager — це потужний інструмент для користувачів Mac з ефективними засобами для ведення документообігу. Він має просту вбудовану технологію оптичного розпізнавання символів (OCR) і дає змогу зберігати, редагувати та систематизувати зіскановані цифрові документи, а також ділитися ними з іншими людьми. Це чудове поєднання професійних засобів для обробки файлів із простим інтерфейсом користувача.
Сумісність: комп’ютери Mac

Пакет SDK

Програма BSDP

Наша програма для розробників бізнес-рішень Business Solutions Developer Programme (BSDP) дає змогу отримувати доступ до широкого спектру технічної інформації та допомагати нам у розробці програм бізнес-класу. Щоб отримати більше інформації щодо SDK, завітайте на сторінку Canon Developer Programme.