Canon imageFORMULA DR-C125

imageFORMULA DR-C125

Тонкий і надкомпактний imageFORMULA DR-C125 – експерт у галузі економії простору. Унікальний вертикальний тракт подачі паперу в формі літери "J" робить пристрій ідеальним для активних відділів та невеликих офісних столів.

Переваги

  • Тонкий і компактний з унікальним вертикальним трактом подачі паперу у формі літери "J"
  • Просте та легке сканування завдяки інтуїтивним функціям
  • Висока швидкість сканування в дуплексному режимі: до 25 стор./хв. з роздільною здатністю 300 точок/дюйм
  • Повний комплект програмного забезпечення для усіх потреб сканування
  • Гібридна модель для користувачів Mac і Windows

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon imageFORMULA DR-C125

Компактний профіль, унікальний дизайн


Поєднання унікального дизайну та інноваційних функцій DR-C125 забезпечує недороге та водночас якісне сканування. Завдяки вертикальній подачі паперу в формі літери "J" сканер DR-C125 має найменшу у своєму класі площу основи. DR-C125 можна ставити задньою стінкою безпосередньо впритул до стіни на столах, де мало місця. Товсті або тиснені картки можна легко сканувати завдяки можливості прямої подачі паперу, що робить DR-C125 надзвичайно універсальним пристроєм.

Швидке надійне сканування

DR-C125 забезпечує вражаючу швидкість сканування в кольорі до 25 стор./хв. (або 50 зображень на хвилину в дуплексному режимі), а надійність обробки документів гарантує ультразвукова функція розпізнавання подвійної подачі.

Легкість у роботі, виняткові результати


DR-C125 має низку інноваційних функцій, які допомагають спростити процес сканування. Повний автоматичний режим у програмі CaptureOnTouch забезпечує оптимальні налаштування відповідно до вмісту документа. Завдяки цьому сканування виконується одним натисненням кнопки, тож найскладніші завдання тепер можна виконувати всього за кілька секунд. Ще одна інноваційна функція DR-C125 – можливість подачі документа лицьовою стороною документу, що дозволяє користувачам подавати документи у їх звичайній орієнтації, заощаджуючи цінний час.

Зміни у CaptureOnTouch

Інтерфейс користувача в програмі CaptureOnTouch зазнав подальшої раціоналізації для ще більш інтуїтивного виконання завдань. Користувачі мають змогу швидко перетворювати друковані документи у файли різних форматів (PDF, TIFF, JPEG, BMP та PowerPoint), а також швидко сканувати документи безпосередньо у SharePoint або Evernote. Щоб спростити зберігання документів, скористайтеся програмним забезпеченням CaptureOnTouch – створюйте документи PDF із можливістю пошуку, які дають можливість легко виконувати текстовий пошук та використання. Документи також можна сканувати у файли PDF/A – файли стандартного формату для довготривалого архівування.

Потужне та універсальне програмне забезпечення

У DR-C125 передбачено низку потужних вражаючих програм, які дозволяють користувачам працювати ефективніше. Окрім CaptureOnTouch, пристрій пропонує для підвищення продуктивності такі програми як Bizcard, OmniPage, Paperport, eCopy PDF Pro Office та PageManager (Mac).

Сканування в службу загального доступу

Скануйте безпосередньо у службу загального доступу для керування даними Evernote. У програмному забезпеченні CaptureOnTouch передбачено кнопку завдання, за допомогою якої документи можна сканувати та надсилати безпосередньо на сервери Evernote. Потім інформацію можна використовувати на мобільному смартфоні чи комп’ютері в будь-якій точці світу.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon imageFORMULA DR-C125, функції та можливості цієї БФП.