Canon imageFORMULA DR-C120

imageFORMULA DR-C120

Ефективний і надійний сканер для зчитування документів imageFORMULA DR-C120 — це економічне рішення збереження даних сканування для невеликих офісів і корпоративних відділів.

Переваги

  • Високошвидкісне кольорове сканування — до 40 зобр./хв.
  • Компактність і простота використання
  • Комплект потужного програмного забезпечення, зокрема eCopy PDF Pro Office
  • Хмарні підмикні модулі для роботи з Документами Google, Evernote і SharePoint
  • Надійна робота з документами
  • Удосконалена обробка зображень
  • Надзвичайно ефективне використання енергії

Докладний опис властивостей

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon imageFORMULA DR-C120

Швидке та продуктивне сканування


Завдяки інноваційним технологіям обробки зображення Canon пристрій DR-C120 забезпечує продуктивне двостороннє кольорове сканування зі швидкістю до 40 зобр./хв. Подавач документів на 50 аркушів підвищує ефективність роботи.

Компактність і простота використання


Зручний у користуванні пристрій DR-C120 із передньою панеллю керування дає змогу зупиняти, розпочинати та продовжувати сканування натисканням однієї кнопки. Звичні завдання сканування можна легко запускати за допомогою кнопки «Пуск», що не тільки заощаджує час, а й забезпечує точність, оскільки всі параметри для завдання сканування вже задано. Завдяки конструкції лотка, який фіксується у трьох положеннях, компактний пристрій DR-C120 може виконувати сканування з вийнятим, а також закритим, напіввідкритим або відкритим лотком, що особливо зручно в місцях з обмеженим простором.

Більше результатів із повним комплектом програмного забезпечення


DR-C120 постачається з повним комплектом програмного забезпечення для отримання професійних результатів сканування, зокрема CaptureOnTouch, CapturePerfect, BizCard, OmniPage, PaperPort і eCopy PDF Pro Office. Інтуїтивне програмне забезпечення CaptureOnTouch підтримує сканування зі створенням файлів різних форматів (PDF, PDF-A, TIFF, JPEG, BMP та PPTX). Документи можна також сканувати та зберігати безпосередньо у хмарних програмах, зокрема SharePoint, Evernote і Документах Google. Додається також повна ліцензія на eCopy PDF Pro Office — потужну й зручну прикладну програму для створення, редагування й конвертування PDF-файлів.

Вражаючі можливості роботи з документами


Надійний механізм подавання забезпечує оптимальну ефективність подавання й розділення документів будь-якого типу, навіть у разі сканування змішаного комплекту тонких і товстих аркушів паперу. Універсальний пристрій DR-C120 також дає змогу сканувати візитки, посвідчення, документи завдовжки 3 м і навіть документи формату A3 (у режимі сканування складених сторінок).

Неперевершена якість зображень


Завдяки функціям інтуїтивної обробки зображень DR-C120 не потребує підготовчих дій для сканування змішаних комплектів документів — достатньо розташувати, щоб почати сканування! Такі функції, як автоматичне визначення розміру документа, визначення кольору та усунення викривлень, щоразу забезпечують неперевершені результати сканування. Повністю автоматичний режим полегшує роботу, застосовуючи оптимальні параметри сканера відповідно до вмісту документа.

Екологічна безпека


DR-C120 надзвичайно ефективно використовує енергію, споживаючи її вдвічі менше, ніж більшість аналогічних сканерів такого ж класу. Для додаткової зручності та заощадження живлення сканер автоматично вимикається одразу після вимкнення комп’ютера.

Технічні характеристики виробу

Дізнайтеся більше про Canon imageFORMULA DR-C120, функції та можливості цієї камери.