Canon imageFORMULA DR-C120

Сканери документів

DR-C120

Canon imageFORMULA DR-C120

Зручний у користуванні настільний сканер із потужним програмним забезпеченням гарантує максимальну продуктивність роботи.

Ефективний і надійний сканер для зчитування документів imageFORMULA DR-C120 — це економічне рішення збереження даних сканування для невеликих офісів і корпоративних відділів.

Переваги

 • Високошвидкісне кольорове сканування — до 40 зобр./хв.
 • Компактність і простота використання
 • Комплект потужного програмного забезпечення, зокрема eCopy PDF Pro Office
 • Хмарні підмикні модулі для роботи з Документами Google, Evernote і SharePoint
 • Надійна робота з документами
 • Удосконалена обробка зображень
 • Надзвичайно ефективне використання енергії

Характеристики

Швидке та продуктивне сканування

Завдяки інноваційним технологіям обробки зображення Canon пристрій DR-C120 забезпечує продуктивне двостороннє кольорове сканування зі швидкістю до 40 зобр./хв. Подавач документів на 50 аркушів підвищує ефективність роботи.

Компактність і простота використання

Зручний у користуванні пристрій DR-C120 із передньою панеллю керування дає змогу зупиняти, розпочинати та продовжувати сканування натисканням однієї кнопки. Звичні завдання сканування можна легко запускати за допомогою кнопки «Пуск», що не тільки заощаджує час, а й забезпечує точність, оскільки всі параметри для завдання сканування вже задано. Завдяки конструкції лотка, який фіксується у трьох положеннях, компактний пристрій DR-C120 може виконувати сканування з вийнятим, а також закритим, напіввідкритим або відкритим лотком, що особливо зручно в місцях з обмеженим простором.

Більше результатів із повним комплектом програмного забезпечення

DR-C120 постачається з повним комплектом програмного забезпечення для отримання професійних результатів сканування, зокрема CaptureOnTouch, CapturePerfect, BizCard, OmniPage, PaperPort і eCopy PDF Pro Office. Інтуїтивне програмне забезпечення CaptureOnTouch підтримує сканування зі створенням файлів різних форматів (PDF, PDF-A, TIFF, JPEG, BMP та PPTX). Документи можна також сканувати та зберігати безпосередньо у хмарних програмах, зокрема SharePoint, Evernote і Документах Google. Додається також повна ліцензія на eCopy PDF Pro Office — потужну й зручну прикладну програму для створення, редагування й конвертування PDF-файлів.

Вражаючі можливості роботи з документами

Надійний механізм подавання забезпечує оптимальну ефективність подавання й розділення документів будь-якого типу, навіть у разі сканування змішаного комплекту тонких і товстих аркушів паперу. Універсальний пристрій DR-C120 також дає змогу сканувати візитки, посвідчення, документи завдовжки 3 м і навіть документи формату A3 (у режимі сканування складених сторінок).

Неперевершена якість зображень

Завдяки функціям інтуїтивної обробки зображень DR-C120 не потребує підготовчих дій для сканування змішаних комплектів документів — достатньо розташувати, щоб почати сканування! Такі функції, як автоматичне визначення розміру документа, визначення кольору та усунення викривлень, щоразу забезпечують неперевершені результати сканування. Повністю автоматичний режим полегшує роботу, застосовуючи оптимальні параметри сканера відповідно до вмісту документа.

Екологічна безпека

DR-C120 надзвичайно ефективно використовує енергію, споживаючи її вдвічі менше, ніж більшість аналогічних сканерів такого ж класу. Для додаткової зручності та заощадження живлення сканер автоматично вимикається одразу після вимкнення комп’ютера.

Технічні характеристики

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО ПРИСТРІЙ

Тип Настільний сканер із функцією подавання паперу
Датчик модуля сканування 1-лінійний контактний CMOS-сенсор зображення
Оптична роздільна здатність 600 точок/дюйм
Джерело світла Світлодіодний індикатор RGB
Сторона сканування Лицева/зворотна/двостороннє сканування
Інтерфейс Високошвидкісний USB 2.0
Габарити (Ш x Г x В) Із закритим лотком: 298 (Ш) x 160 (Г) x 160 (В) мм
З відкритим лотком: 298 (Ш) x 490 (Г) x 245 (В) мм
Вага Прибл. 1,8 кг
Вимоги до живлення Змінний струм напругою 220–240 В і частотою 50/60 Гц
Споживання електроенергії Сканування: не більше 11,5 Вт; режим сну: не більше 1,6 Вт; із вимкненим живленням: не більше 0,3 Вт
Умови експлуатації 10–32,5 °C (50–90,5 °F), відносна вологість: 20–80 %
Екологічні стандарти RoHS і ENERGY STAR

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СКАНУВАННЯ

Чорно-білий 20 стор./хв; 40 зобр./хв
Кольоровий 20 стор./хв; 40 зобр./хв
Роздільна здатність на виході 150 x 150 точок/дюйм, 200 x 200 точок/дюйм, 300 x 300 точок/дюйм, 400 x 400 точок/дюйм, 600 x 600 точок/дюйм
Режим виведення Чорно-білий, стохастичне растрування, удосконалене підвищення чіткості тексту, удосконалене підвищення чіткості тексту II, автоматичне визначення кольору, 8-бітові відтінки сірого (256 градацій), 24-бітовий колір
Рекомендоване щоденне робоче навантаження Прибл. 1500 операцій сканування на день

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ДОКУМЕНТІВ

Ширина 50,8–216 мм
Довжина 53,9–355,6 мм
Товщина 52—128 г/м² (0,06—0,15 мм)
Режим довгого документа Максимум 3000 мм (можна вибрати на панелі керування MS Windows)
Сканування карток Ширина: 53,9 мм, довжина: 85,5 мм, товщина: 0,76 мм (підтримується сканування тиснених карток)
Розділення паперу Технологія гальмівного ролика
Місткість подавача 50 аркушів (щільністю 80 г/м²)

СПЕЦІАЛЬНІ ФУНКЦІЇ

- Автоматичне визначення розміру сторінки, усунення викривлень, тривимірна корекція кольорів, видалення колірного каналу (RGB), покращення кольору (червоний), автоматичне визначення кольору, багатопотокове сканування, попередньо встановлена крива гама-розподілу, пропуск пустих сторінок, режим сканування складених сторінок, налаштування області сканування, посилення контурів, послаблення муару, запобігання просвічуванню зображення/усунення фону, вирівнювання контрастності, зміщення кольорів, виділення символів, згладжування фону, обрізування тіней, автоматичне настроювання роздільної здатності, скидання сигналу про подвійне подавання

КОМПЛЕКТ ПРИКЛАДНИХ ПРОГРАМ

Windows Драйвер ISIS/TWAIN (Windows XP Pro/XP Home/VISTA/7/8)
CapturePerfect
CaptureOnTouch
eCopy PDF Pro Office
Nuance PaperPort
Nuance Omnipage
Presto! BizCard Reader

ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ

- Гальмівний ролик, ролик подавання

АКСЕСУАРИ

- Блок планшетного сканування 101, Silex C-6600GB, Silex SX-DS-4000U2
 • Усі дані ґрунтуються на стандартних методах тестування компанії Canon, окрім випадків, де це окремо зазначено.
 • Характеристики може бути змінено без попереднього повідомлення.
 • bvseo_sdk, net_sdk, 3.2.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 391ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;
 • bvseo_sdk, net_sdk, 3.2.0.0
 • CLOUD, getReviews, 16ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;

Аксесуари та витратні матеріали

Аксесуари для сканерів

Корпорація Canon представляє низку аксесуарів для сканерів, завдяки яким ви зможете підвищити продуктивність і працювати в дорозі.

Планшетний сканер 101

Додатковий модуль планшетного сканування Flatbed Scanner Unit 101 легко під’єднується за допомогою USB-кабелю і є сумісним із цілим рядом сканерів Canon серії DR. Високошвидкісне сканування без кришки формату A4 з високою роздільною здатністю (1200 точок/дюйм) забезпечується завдяки унікальній можливості регулювання положення кришки та впливу навколишнього освітлення.

SILEX SX-DS-4000U2_t

Silex DS-510

Сервер сканування з мережевим інтерфейсом зі швидкістю 10/100/1000 Мбіт/с для підключення сканера до локальної мережі за допомогою кабелю USB.

Витратні матеріали для сканера

За допомогою витратних матеріалів Canon для сканерів imageFORMULA для зчитування документів ви можете підтримувати пристрій у робочому стані та подовжити його термін служби.

DR-C120&130-Roller-Kit_t

Комплект ролика

Запасний комплект ролика, що включає гальмівний ролик і ролик подавання для сканера з пристроєм автоматичного подавання документів.

Зображення наводяться лише для ілюстрації та можуть відрізнятися від реальних виробів.