Canon imageFORMULA DR-3010C

imageFORMULA DR-3010C

imageFORMULA DR-3010C Canon – це провідний сканер Canon для використання у складних умовах. Компактний і простий у користуванні, цей пристрій візьме на себе найважчі робочі завдання.

Переваги

  • Висока швидкість: 40 стор./хв. у чорно-білому режимі / 30 стор./хв. в кольорі
  • Надійність для великих навантажень
  • Зручне просте сканування за допомогою CaptureOnTouch
  • Надійна передача різноманітних носіїв
  • Лідер енергоефективності у своєму класі
  • Потужне програмне забезпечення, готове до негайного використання

Докладний опис властивостей

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon imageFORMULA DR-3010C

Вражаюча швидкість

Сканер DR-3010C створено для сучасних активних компаній, тож пристрій виконає і найтерміновіші, і найбуденніші завдання сканування завдяки швидкості сканування до 40 сторінок на хвилину в чорно-білому режимі (200 та 300 точок на дюйм) і вражаючій швидкості 30 сторінок на хвилину для кольорових документів (200 точок на дюйм).

Надійні експлуатаційні характеристики

DR-3010C дає змогу витримувати найбільші навантаження завдяки можливості сканувати до 3000 відбитків на день. Пристрій подачі документів на 50 аркушів дозволяє сканувати великі пакети документів у межах однієї операції, завдяки чому ви заощаджуєте свій час. DR-3010C можна підключити до додаткового модуля планшетного сканування Flatbed Scanner Unit 101 через кабель USB та сканувати зшиті документи й документи на тонкому папері.

Просте сканування

Компактний і сучасний сканер DR-3010C легко впишеться на будь-якому робочому столі. Щоденні завдання можна виконувати одним натисненням кнопки, що дозволяє підвищити продуктивність роботи користувача, завдяки дев’ятьом програмованим кнопкам завдань і простому в користуванні програмному забезпеченню CaptureOnTouch. Численні функції, зокрема автоматичне визначення кольору, автоматичне розпізнавання орієнтації тексту та пропуск порожньої сторінки, усувають необхідність попереднього сортування документів перед скануванням. Достатньо завантажити їх, все решта зробить DR-3010C. Оптична роздільна здатність 600 точок на дюйм, а також найпрогресивніші функції обробки зображень забезпечують неодмінно високу якість зображень.

Надійне сканування

Нахилений тракт подачі документів і технологія гальмівних валиків Canon забезпечують виняткову надійність подачі носіїв різних видів. Випадки неправильної подачі паперу виправляються завдяки системі ультразвукового виявлення подвійної подачі. У сканері можна обробляти будь-які документи: від документів на тонкому папері до товстого картону та тиснених носіїв. Можна навіть сканувати документи А3 в режимі сканування складених сторінок, унікальному для сканера такого типу. Також підтримується сканування довгих документів довжиною до 3 метрів.

Екологічна безпечність

DR-3010C на понад 50% енергоефективніший, аніж подібні сканери, його навіть можна налаштувати на автоматичне вмикання та вимикання синхронно з комп’ютером.

Розгорнуте програмне забезпечення

DR-3010C постачається з численними підтримуваними програмами, у тому числі CaptureOnTouch, CapturePerfect, Kofax VRS, eCopy PDF Pro Office, OmniPage, PaperPort та BizCard Reader. Також передбачено драйвер програми розпізнавання штрих-коду та модуль штрих-коду, які дають змогу швидко розділяти документи на пакети.

Технічні характеристики виробу

Дізнайтеся більше про Canon imageFORMULA DR-3010C, функції та можливості цієї камери.