Canon imageFORMULA DR-2010C

imageFORMULA DR-2010C

Зручне продуктивне сканування, не відходячи від робочого столу, стало ще легшим завдяки появі компактного надійного сканера DR-2010C для робочої групи, який забезпечує неповторну продуктивність для команд і відділів.

Переваги

  • Компактний дизайн для раціонального використання простору
  • Високошвидкісне кольорове сканування - 20 стор./хв.
  • Чудова якість зображення.
  • Вражаючі можливості обробки документів
  • Програмне забезпечення CaptureOnTouch для швидкого і простого сканування
  • Потужне програмне забезпечення в комплекті

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon imageFORMULA DR-2010C

Результати з високою швидкістю


Завдяки новому інноваційному сенсору Canon CIS сканер для документів DR-2010C забезпечує однаково високу продуктивну швидкість сканування чорно-білих документів, документів у відтінках сірого чи кольорових документів. Тож у випадку двосторонніх документів продуктивність 20 сторінок на хвилину або 40 зображень на хвилину буде доволі очікуваною.

Висока якість зображення


Не має значення, що потрібно сканувати – папір NCR невисокої якості, текстові документи з нечітким кольоровим текстом і темним фоном – DR-2010C забезпечить виняткові результати завдяки оптичній роздільній здатності 600 точок на дюйм. Вражаючий набір функцій обробки зображення, у тому числі розширене покращення зображення, зменшення ефекту спотворення та запобігання просвічуванню, забезпечують високу якість зображень і максимальну читабельність.

Продуктивність і надійність


Підвищуйте продуктивність та надійність ще більше завдяки таким корисним функціям, як розпізнавання орієнтації тексту, автоматичне визначення кольору, пропуск порожньої сторінки та система швидкого відновлення Canon.

Вражаючі можливості обробки документів


Нахилений тракт подачі паперу забезпечує оптимальну ефективність подачі тонких, товстих, тиснених носіїв, у тому числі візитних карток, посвідчень (наприклад, прав водія), фотографій і документів у форматі А3 (у режимі сканування складених сторінок). А завдяки функціям автоматичного визначення розміру сторінки та усунення викривлень ви отримуєте ідеально вирізане та випрямлене зображення.

Легкість використання


Три програмовані кнопки завдань спрощують роботу, адже тепер такі завдання, як сканування для надсилання електронною поштою або сканування у файл можна легко виконувати без жодного додаткового програмного забезпечення всього одним натисненням кнопки. Не менш зручною є і функція автоматичного вимикання сканера одночасно з комп’ютером.

Простота сканування

Однією з головних переваг CaptureOnTouch є легкість сканування, особливо для користувачів, які не знайомі зі скануванням документів і зберіганням даних в електронному форматі. Це програмне забезпечення дає можливість сканувати двома способами: «Спочатку сканувати», коли користувач може спочатку відсканувати документ, а потім обрати потрібний формат файлу та місце для його збереження, та «Вибрати завдання сканування», який дає користувачеві можливість скористатися попередньо налаштованою кнопкою завдання і скерувати документи до певних файлів робочого процесу або в особисті скриньки електронної пошти.

Потужне програмне забезпечення


Універсальне програмне забезпечення Canon Capture Perfect для сканування, а також такі засоби як eCopy PDF Pro Office та Omnipage, Paperport і Bizcard Reader додають ще більшої гнучкості.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon imageFORMULA DR-2010C, функції та можливості цієї БФП.