PIXMA_TS_9040 home environment living room

PIXMA TS9040

Завдяки цьому чудовому принтеру кожне окреме зображення буде незабутнє. Ідеальне рішення навіть для найвибагливіших фотографів.

Галерея

PIXMA_TS_9040 close up of front panel

Компактний, вишуканий і надзвичайно потужний

Відмінна якість друку й різноманітні варіанти підключення. PIXMA TS9040 — це повнофункціональний кольоровий фотопринтер, сканер і копір із сенсорним екраном із діагоналлю 12,6 см (5 дюймів) в елегантному компактному корпусі

Витончений компактний дизайн

Завдяки оновленому дизайну ці принтери приблизно на 29 % менші, ніж попередні моделі*. Їхні прості, вишукані лінії, рельєфне покриття та ергономічна горизонтальна конструкція доповнять будь-який інтер’єр. PIXMA TS9040 — це приголомшливий принтер для друку надзвичайних фотографій.

PIXMA_TS_9040 home environment chest of drawers


Швидкий і зручний

Вивідний лоток, що автоматично висувається, передня панель і два пристрої подавання прискорюють і здешевлюють друк. Великий сенсорний екран із діагоналлю 12,6 см забезпечує зручний доступ до безлічі можливостей: від базових функцій друку й сканування до фотодруку з карти SD.

PIXMA_TS_9040 Open front panel lifestyle

Свобода творчості

На сенсорному екрані PIXMA TS9040 можна легко поліпшити знімки за допомогою вбудованих художніх фотофільтрів і швидко оформити в стилі соцмереж зображення, що зберігаються на карті SD. Ви навіть можете порівняти відредаговані зображення з вихідними, перш ніж друкувати їх, щоб упевнитись у фінальному результаті.

PIXMA_TS_9040 filtering images

Просте підключення

Легко друкуйте фотографії студійної якості й текстові документі звідусіль, використовуючи Wi-Fi, Ethernet, Android, iOS та Windows 10 Mobile. Крім того, функція PIXMA Cloud Link дає вам свободу друку з хмарних служб і сканування в них, тоді як пристрої з Android із підтримкою NFC дають змогу виконувати ці операції одним дотиком. Сканування в хмару доступне лише користувачам справжніх чорнил Canon.

PIXMA_TS_9040 phone connectively

За допомогою функції PIXMA Cloud Link і програми Canon PRINT або сенсорного екрана принтера PIXMA TS9040 ви можете друкувати з багатьох популярних соцмереж і хмарних служб, зокрема Facebook, Google Диск і Dropbox. Ви навіть можете відкрити Instagram і роздрукувати свої знімки на глянсовому квадратному фотопапері Canon 13 x 13 см.

PIXMA cloud link
PIXMA_TS_9040 colour print out

Надзвичайна продуктивність

Удосконалена друкуюча головка принтера PIXMA TS9040 і 6 окремих чорнильниць (зокрема сіра) зменшують зернистість і дають змогу закарбувати спогади з приголомшливою деталізацією.

Економний друк

Завдяки автоматичному ввімкненню й вимкненню живлення цей принтер готовий почати роботу, коли вам це знадобиться. З чорнильними картриджами Canon XL ви можете знизити вартість друку приблизно на 30 % порівняно з традиційними картриджами. До того ж функція автоматичного двостороннього друку дає змогу заощадити папір.

Printing accessories lifestyle
PIXMA_TS_5050 product lifestyle video

Технічні характеристики

icon

Wi-Fi

Використання й передавання через бездротову мережу

Smartphone and Tablet print

Друк зі смартфонів і планшетів

Програма Canon PRINT

5.0 Type 12.6cm TFT

Великий сенсорний екран (12,6 см)

Зручна навігація в меню принтера

Creative Filter

Творчі фільтри

Застосовуйте фотофільтри на сенсорному екрані

2 way

Подвійний подавач паперу

Одночасне подавання звичайного паперу й фотопаперу

6 Single Inks

6 окремих чорнильниць

Замінюйте тільки те чорнило, яке закінчується

PIXMA Cloud Link

PIXMA Cloud Link

Друк із хмари та сканування в неї

Memory Card

Карта SD

Друк із карт пам’яті SD

Усі технічні характеристики

PIXMA_TS_9040 close up of front panel
PIXMA_TS_9040 whats in the box

Комплектація

Без зусиль друкуйте та скануйте документи й фотографії за допомогою цього якісного компактного домашнього принтера.

• Багатофункціональний принтер PIXMA TS9040

• Базові чорнильниці

• Кабель живлення

• Компакт диск із програмою встановлення

• Посібники

Подібні продукти й вироби

Аксесуари

Використовуйте принтер Canon максимально ефективно

Від соцмереж і хмарного друку до пам’ятних альбомів і об’ємних листівок Випробуйте свої художні здібності з програмним забезпеченням Canon Print App і Creative Park.

* Порівняння обсягу з попередньою моделлю MG7740 із передньою касетою для паперу та заднім і вивідним лотком, що засувається в корпус принтера. Коли в передню касету для паперу завантажується папір формату A4/LTR, її частина виступає з панелі керування (на 35 мм для PIXMA TS9040).