Домашні принтери

PIXMA TR150 з батареєю

Технічні характеристики

Функції
Друк через Wi-Fi та з хмари
Canon Camera
Canon Camera
Canon Camera
Canon Camera

Технічні характеристики

 • Notification Image

  Заряджання через порт USB

  Залишайте заряджатися пристрій в машині, в офісі чи вдома

 • Notification Image

  Перезаряджувана батарея

  Заряджайте принтер через USB-кабель Type C

 • Notification Image

  Підтримка планшетів і смартфонів

  Додатки: Canon PRINT, AirPrint (iOS), Mopria (Android) та Windows 10 Mobile

 • Notification Image

  Підключення

  Wi-Fi

 • Notification Image

  Wi-Fi Direct

  Підключайте та друкуйте безпосередньо без маршрутизатора

 • Notification Image

  1,44-дюймовий OLED-екран

  Простий інтерфейс для управління та експлуатації

 • Notification Image

  Швидкий друк

  5,5 зобр./хв. (кольоровий друк), 9 зобр./хв. (монохромний друк)2

 • Notification Image

  Проста ефективність

  Зберігайте до 5 користувальницьких шаблонів3 для швидшого друку

Докладні технічні характеристики

Загальні технічні характеристики

Технічні характеристики принтера

Ресурс картриджів

Підпора для паперу

Інтерфейс

Можливості підключення

Програмне забезпечення

Portable Battery (Optional)

Фізичні характеристики

Стандартні попередження

Технічні характеристики можуть змінюватися без попередження.

Швидкість друку залежить від параметрів системи, інтерфейсу, ПЗ, складності документа, режиму друку, заповнення сторінки, типу паперу тощо.

Витрата чорнил залежить від тексту або зображень для друку, програм, які використовуються, режиму друку та типу паперу. Докладніше про витрати чорнила див. www.canon.ua/ink/yield

Усі торгові знаки й назви виробів є торговельними марками відповідних компаній.

Microsoft, Windows і логотип Windows — торговельні марки або зареєстровані торговельні марки корпорації Microsoft у Сполучених Штатах та/або інших країнах.

 1. Чорнильні краплі можна наносити з мінімальним кроком 1/4800 дюйма.
 2. Швидкість друку документів формату A4 на звичайному папері визначено на основі середніх показників тестування ESAT у категорії офісного обладнання відповідно до стандарту ISO/IEC 24734.
 3. Швидкість друку документів формату A4 на звичайному папері визначено на основі середніх показників тестування ESAT у категорії офісного обладнання відповідно до стандарту ISO/IEC 24734.
 4. Швидкість друку фотографій визначено для стандартних параметрів драйвера з використанням стандарту ISO/JIS-SCID N2 на фотопапері Canon Plus Glossy II без урахування часу обробки даних на комп’ютері.
 5. Типи паперу, які НЕ підтримуються для друку без полів: конверти, папір для друку з високою роздільною здатністю, матеріал для термоперенесення T-Shirt Transfer, фотонаклейки.
 6. Ресурс картриджа — це значення, отримане в результаті індивідуального випробування Canon на основі таблиці ISO/IEC 24712 та методу імітації неперервного друку із заміною чорнильниць після початкового настроювання.
 7. Ресурс картриджа — це значення, отримане в результаті індивідуального випробування Canon на основі таблиці ISO/IEC 29103 та методу імітації неперервного друку із заміною чорнильниць після початкового настроювання.
 8. Для бездротового друку потрібна робоча мережа з бездротовим 802.11b / g / n / ac або можливостями реклами, що працює на частоті 2,4 ГГц або 5 ГГц. Показники роботи бездротової мережі залежать від місцевості й відстані між принтером і клієнтами бездротової мережі.
 9. Потрібен пристрій, сумісний із DPS через IP.
 10. Потрібне підключення до Інтернету й програма Canon PRINT Inkjet/SELPHY, яку можна безкоштовно завантажити в App Store і Google Play. Сумісний з iPad, iPhone 3GS або пізнішої версії, iPod Touch 3-го покоління або пізнішої версії, що працюють на iOS 7.0 або більш пізньої версії, і мобільними пристроями Android під управлінням Android 2.3.3 або вище. Ваш пристрій має бути підключений до тієї ж працюючої бездротової мережі стандарту 802.11 b/g/n/a, що й принтер. Потрібен сумісний обліковий запис у соціальній мережі; застосовуються умови використання відповідної соціальної мережі. Можливі певні винятки. Сканування в хмару й електронну пошту доступне лише тим, хто використовує фірмові чорнила Canon.
 11. Графічний редактор Easy-PhotoPrint вимагає підключення до Інтернету й сумісний із такими операційними системами: Microsoft Windows 10 (64-розрядна/32-розрядна), Microsoft Windows 8.1 (64-розрядна/32-розрядна), Microsoft Windows 7 SP1 (64-розрядна/32-розрядна), macOS High Sierra v10.13, macOS Sierra v10.12, Mac OS X El Capitan v10.11 і Mac OS X El Capitan v.10.10.5. Мінімальні вимоги до Windows та macOS/Mac OS X: 2 Гб оперативної пам’яті й монітор із роздільною здатністю 1024 x 768. Для використання мобільної програми графічного редактора Easy-PhotoPrint потрібне підключення до Інтернету й програма Easy-PhotoPrint v1.1.0, яку можна безкоштовно завантажити в App Store і Google Play. Сумісний із пристроями iPad Air2 (2-го покоління), iPad Mini 4 та iPhone 6s або пристроями більш пізніх випусків під управлінням iOS 10 або пізнішої версії, а також мобільними пристроями Android під управлінням Android 5.x або пізнішої версії. Можливі певні винятки. Підтримуються такі формати файлів: JPEG, PNG, HEIF (пристрої під управлінням iOS 11 і Mac OS v10.13 або пізнішої версії), дані збереження DLP, дані експорту Poster Artist, дані експорту EasyPhoto+, дані експорту графічного редактора Easy-PhotoPrint.
 12. Потрібне інтернет-підключення та програма Message In Print, яку можна безкоштовно завантажити на сайті App Store із середини жовтня 2017 р. Сумісний із iPad, iPhone 2nd або новішою версією та пристроями iPod touch третього покоління чи новіших пристроїв, на яких працює iOS 7.0 або новішої версії, та мобільними пристроями Android, які працюють на Android 2.3.3 або новіших версіях. Ваш пристрій має бути підключений до тієї ж працюючої бездротової мережі стандарту 802.11 b/g/n/a, що й принтер. Потрібно створити оригінальний вміст за допомогою програми (служби) Message In Print, роздрукувати його на сумісному принтері Canon, випущеному не раніше серпня 2009 р., і передати одержувачу, який перегляне зображення та вміст за допомогою сумісної програми Message In Print на своєму сумісному пристрої. Підтримуються лише такі формати паперу    : 4 x 6” (10 x 15 см) і квадратний 5 x 5” (12,7 x 12,7 см). Підтримуються тільки такі типи носіїв: оригінальний глянсовий,     напівглянсовий, матовий і атласний фотопапір Canon. Можливі певні винятки.
 13. Графічний редактор Easy-PhotoPrint вимагає підключення до Інтернету й сумісний із такими операційними системами: Microsoft Windows 10 (64-розрядна/32-розрядна), Microsoft Windows 8.1 (64-розрядна/32-розрядна), Microsoft Windows 7 SP1 (64-розрядна/32-розрядна), macOS High Sierra v10.13, macOS Sierra v10.12, Mac OS X El Capitan v10.11 і Mac OS X El Capitan v.10.10.5. Мінімальні вимоги до Windows та macOS/Mac OS X: 2 Гб оперативної пам’яті й монітор із роздільною здатністю 1024 x 768. Для використання мобільної програми графічного редактора Easy-PhotoPrint потрібне підключення до Інтернету й програма Easy-PhotoPrint v1.1.0, яку можна безкоштовно завантажити в App Store і Google Play. Сумісний із пристроями iPad Air2 (2-го покоління), iPad Mini 4 та iPhone 6s або пристроями більш пізніх випусків під управлінням iOS 10 або пізнішої версії, а також мобільними пристроями Android під управлінням Android 5.x або пізнішої версії. Можливі певні винятки. Підтримуються такі формати файлів: JPEG, PNG, HEIF (пристрої під управлінням iOS 11 і Mac OS v10.13 або пізнішої версії), дані збереження DLP, дані експорту Poster Artist, дані експорту EasyPhoto+, дані експорту графічного редактора Easy-PhotoPrint.
 14. Потрібне підключення до Інтернету й програма Canon PRINT Inkjet/SELPHY, яку можна безкоштовно завантажити в App Store і Google Play. Сумісний з iPad, iPhone 3GS або пізнішої версії, iPod Touch 3-го покоління або пізнішої версії, що працюють на iOS 7.0 або більш пізньої версії, і мобільними пристроями Android під управлінням Android 2.3.3 або вище. Ваш пристрій має бути підключений до тієї ж працюючої бездротової мережі стандарту 802.11 b/g/n/a, що й принтер. Потрібен сумісний обліковий запис у соціальній мережі; застосовуються умови використання відповідної соціальної мережі. Можливі певні винятки. Сканування в хмару й електронну пошту доступне лише тим, хто використовує фірмові чорнила Canon.
 15. Canon Print Service — це модуль друку для інтелектуальних пристроїв Android, який дозволяє через мережу Wi-Fi друкувати з пристроїв Android v4.4–v5.0 на багатьох принтерах Canon. Модуль не працює як окремий додаток. Доступний для безкоштовного завантаження в магазині Google Play.
 16. Потрібен підключення до Інтернету та обліковий запис Google. Відповідно до Умов використання Google. Можливі певні винятки.
 17. Для використання технології AirPrint потрібні сумісний пристрій iPad, iPhone або iPod Touch з iOS 7.0 або пізнішої версії і принтер із підтримкою AirPrint, підключений до тієї ж мережі, що й пристрій iOS.
 18. Для завершення установки без використання кабелів потрібен інтелектуальний пристрій з установленою програмою Canon PRINT Inkjet/SELPHY, підключений до бажаної активної бездротової мережі.
 19. Amazon, Echo, Echo Plus, Echo Dot, Echo Spot, Echo Show, Amazon Tap, Alexa та всі відповідні логотипи й анімації є товарними знаками Amazon.com, Inc. або її дочірніх компаній. Зараз у магазині навичок Alexa Skill Store підтримка голосового помічника Alexa доступна тільки для англійської, французької, німецької та японської мов. Підтримка Alexa на інших мовах нині недоступна. Заздалегідь перевірте наявність навички Amazon Alexa для вашої мови. Для використання Alexa необхідно виконати вхід до активного облікового запису «розумного» помічника, увійти до супровідного додатка, переконатися, що інтелектуальний пристрій і принтер активно підключені з відповідними дозволами до Canon Inkjet Cloud Printing Center, а необхідні дії, навички або аплети доступні/включені для сумісного принтера. Голосові команди не можуть відображатися як текст на інтелектуальних пристроях Amazon з екранами.
 20. Потрібно зв’язати активний обліковий запис у додатку віртуального асистента й увімкнути пов’язану програму; інтелектуальний пристрій і принтер мають бути зареєстровані в службі Canon Inkjet Cloud Printing Center, необхідні дії виконані, навички набуті, а аплети завантажені або включені на сумісному принтері. На інтелектуальних пристроях Amazon з екранами голосові команди не відображаються як текст. Підтримується тільки англійська мова.
 21. Деякі функції можуть бути недоступні в цих операційних системах. Щоб отримати детальну інформацію перегляньте інструкцію або відвідайте наш веб-сайт.
 22. Умови: протестовано при звичайних температурі й вологості та з новим повністю зарядженим акумулятором: виконано неперервний кольоровий друк файлів відповідно до стандарту ISO/IEC 24712 (5 шаблонів) на звичайному папері формату A4 у стандартному режимі роботи драйвера принтера.
 23. Звичайний папір(A4, чорно-білий режим). Рівень акустичного шуму виміряно відповідно до стандарту ISO7779.
 24. Друк: під час друку шаблону ISO/JIS-SCID N2 (надрукованого струминним принтером) на звичайному папері формату A4 з параметрами за замовчуванням.
 25. Типове споживання електроенергії (TEC) — було розраховано з урахуванням постійного переключення між звичайним режимом, режимом сну та повним вимкненням пристрою на протязі 5 днів, а також, що ще 2 дні пристрій буде повністю вимкнено, або він буде знаходитись в режимі сну. Значення TEC було розраховано компанією Canon з використанням процедури виміру TEC відповідно до норм міжнародного стандарту International ENERGY STAR Program.