Canon PIXMA MG3240

PIXMA MG3240

Цей багатофункціональний пристрій із підтримкою Wi-Fi дає змогу легко друкувати, копіювати та сканувати в будь-якому розташуванні в оселі. Пристрій має компактний дизайн FastFront, підтримує функцію автоматичного двостороннього друку, друк зі смартфонів і технологію Apple AirPrint.

PIXMA MG3240

Переваги

  • Багатофункціональний пристрій із підтримкою Wi-Fi: друк, копіювання та сканування
  • Підтримка друку з мобільного телефону та технології Apple AirPrint
  • Легкий і ефективний друк веб-сторінок
  • Друкуйте більше з додатковими чорнильними картриджами XL
  • Заощаджуйте папір завдяки функції автоматичного двостороннього друку
  • Швидкий друк документів і фотографій
  • Програма My Image Garden
  • Автоматичне ввімкнення та вимкнення

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon PIXMA MG3240

Компактний і безпроводовий багатофункціональний пристрій


Завдяки з’єднанню Wi-Fi цей багатофункціональний пристрій забезпечує легкий друк із ПК та мобільних пристроїв із будь-якого розташування в оселі. Стильний і компактний дизайн FastFront полегшує процедуру завантаження паперу та заміни чорнила. Це ідеальний принтер, копіювальний апарат і сканер для тих, хто користується ним щодня.

Підтримка смартфонів і планшетних ПК


Програма Easy-PhotoPrint Canon забезпечує друк із мобільних пристроїв і навіть сканування на них із будь-якого розташування в оселі. Завдяки підтримці технології Apple AirPrint можна друкувати фотографії, повідомлення електронної пошти, веб-сторінки та інші документи безпосередньо із пристроїв iPhone, iPad і iPod touch.

Друкуйте більше, витрачаючи менше


Завдяки більшій ємності картриджів XL FINE чорнило замінюється рідше. Вони забезпечують друк значно більшої кількості фотографій, ніж стандартні картриджі. Картриджі XL також економніші та дозволяють заощаджувати до 50 % на сторінку — це ідеальне рішення для регулярного друку.

Заощадження паперу


Функція автоматичного двостороннього друку забезпечує заощадження паперу та створення документів професійного рівня. Використовуйте підключаємий модуль Easy-WebPrint EX для інтелектуального друку веб-сторінок, щоб друкувати тільки необхідні документи. Ця функція легко копіює потрібні дані на веб-сайтах і поєднує їх на одній сторінці для оптимізації друку.

Швидкий і якісний друк


Картриджі FINE забезпечують високий рівень чіткості та швидкий друк. Швидкий якісний друк документів і фотографій формату A4 за стандартом ISO ESAT зі швидкістю 9,2 зобр./хв. (монохромний друк) і 5,0 зобр./хв. (кольоровий друк) і створення фотографій розміром 10 x 15 см без полів приблизно за 44 секунди. Створення кольорової копії формату A4 приблизно за 20 секунд.

Програма My Image Garden


Єдина панель інструментів забезпечує легкий друк фотографій, сканування та доступ до онлайнових служб, зокрема CREATIVE PARK PREMIUM. Завдяки функціям роботи з фотографіями, зокрема розпізнавання облич, вона знаходитиме фотографії на ПК — навіть ті, про які ви давно забули, — і компонуватиме їх для друку. Вона також спрощує процедуру сканування до хмарних служб і створення файлів PDF.

Друк безпосередньо з Facebook


Програма Print Your Days дає змогу друкувати фотографії — і власні, і фото друзів — безпосередньо з веб-сайту Facebook. Застосовуйте різні ефекти або створюйте яскраві колажі із щонайбільше п’яти фотографій на одній сторінці за допомогою одного з багатьох доступних стилів фону.

Заощадження енергії


Знизьте рівень споживання енергії за допомогою функції автоматичного вимкнення, яка вимикає принтер, якщо він не використовується протягом указаного періоду часу. Функція автоматичного ввімкнення знову вмикає його, якщо ви починаєте друк.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon PIXMA MG3240, функції та можливості цієї БФП.

Convenient and easy to replace

Легка та зручна заміна

Micro ink droplets for precise print

Мікрокраплі чорнила для точного друку

High resolution photo printing

Фотодрук із високою роздільною здатністю

Automatic double sided printing

Автоматичний двосторонній друк

Use and share wirelessly

Безпроводове використання та спільне використання

Tablet and smartphone ready

Використання із планшетними ПК та смартфонами

Compact design and easy operation

Компактний дизайн і просте користування

Print images from your movies

Друк зображень із відео

Smart web printing

Інтелектуальний друк веб-сторінок

High resolution scanning

Сканування з високою роздільною здатністю

Facebook photo printing

Фотодрук із Facebook

One-stop creative software

Комплексне програмне забезпечення для творчих робіт