Canon PIXMA iP7240

PIXMA iP7240

Високопродуктивний фотопринтер із п’ятьма окремими чорнильницями, можливостями підключення до Wi-Fi і друку зі смартфону. Плоский корпус із двома повністю вбудованими лотками для паперу, функціями автоматичного двостороннього друку та прямого друку на компакт-дисках.

PIXMA iP7240

Переваги

  • Високопродуктивний фотопринтер із п’ятьма чорнильницями та підключенням до Wi-Fi
  • Швидкий друк із фотолабораторною якістю
  • Плоский корпус із вбудованими лотками для паперу
  • Друк із мобільного телефону та технології Apple AirPrint
  • Програма My Image Garden
  • Функції прямого друку на компакт-дисках і автоматичного двостороннього друку
  • Друкуйте більше з додатковими чорнильницями XL

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon PIXMA iP7240

Висока продуктивність і стильний дизайн


Цей високопродуктивний фотопринтер із п’ятьма окремими чорнильницями та підключенням до Wi-Fi є ідеальним для швидкого й високоякісного друку фотографій і документів, а також для друку на компакт-дисках. Просте підключення до принтера з будь-кого розташування в оселі, зокрема через мобільні пристрої. Новий дизайн, плоский корпус і вивідний лоток, що відкривається автоматично, роблять цей принтер ідеальним, якщо простір для його розміщення обмежений.

Підтримка смартфонів і планшетів


Завдяки підключенню до Wi-Fi і програмі Canon PRINT друкувати зі смартфону та планшета можна з будь-якого куточка оселі. За допомогою технології Apple AirPrint можна друкувати фотографії, повідомлення електронної пошти та інші документи безпосередньо із пристроїв Apple, таких як iPhone, iPad і iPod touch.

Розширені можливості використання носіїв


Повністю вбудована подвійна касета для паперу дозволяє одночасно завантажувати папір різного розміру та типу. Функція прямого друку на компакт-дисках дозволяє розробляти та друкувати етикетки на сумісних дисках Blu-ray, компакт-дисках і DVD-дисках, а також виготовляти обкладинки дисків для їх зручного впорядкування та спільного використання з родиною та друзями.

Більш творчий фотодрук


За допомогою програми My Image Garden друкувати фотографії стало простіше та швидше, ніж будь-коли, що дозволяє використовувати весь потенціал принтера PIXMA. Відтворюйте спогади про яскраві події за допомогою функцій роботи з фотографіями, зокрема функції розпізнавання облич, яка дає змогу легко відшукати на вашому ПК усі фотографії, навіть давно забуті, і створити з них чудовий колаж для друку. За допомогою програми Print Your Days можна впорядковувати та друкувати фотографії безпосередньо з веб-сайту Facebook.

Швидкий друк


Для чіткої деталізації та швидкого друку документів і зображень у домашніх умовах цей принтер оснащено друкуючою головкою з розміром краплі 1 піколітр і роздільною здатністю 9600 точок/дюйм. Пристрій має високу швидкість друку аркушів формату A4 відповідно до стандарту ISO ESAT, яка становить 15 зобр./хв. для монохромних зображень і 10 зобр./хв. для кольорових, і друкує дивовижні фотографії студійної якості розміром 10 x 15 см без полів приблизно за 21 секунду.

Економія паперу та енергії


Функція автоматичного двостороннього друку заощаджує папір і надає документам більш професійного вигляду. Функція автоматичного ввімкнення та вимкнення живлення заощаджує енергію, автоматично вимикаючи принтер після встановленого часу простою та вмикаючи його, коли ви починаєте друкувати знову.

Друкуйте більше, витрачаючи менше


Окремі чорнильниці дають змогу замінювати лише потрібні чорнила, відтак марнування чорнила знижується, а друк стає ефективнішим. Заощаджувати гроші можна також за допомогою чорнильниць XL, які друкують у 2,2 рази більше аркушів, ніж звичайні. Ці чорнильниці ідеальні для великих об’ємів друку.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon PIXMA iP7240, функції та можливості цієї БФП.

Only change the ink which runs out

Замінюйте чорнило, лише коли воно закінчується

Superb photolab-quality print head

Друкуюча голівка, яка забезпечує неперевершену фотолабораторну якість

Micro ink droplets for precise print

Мікрокраплі чорнила для точного друку

High resolution photo printing

Фотодрук із високою роздільною здатністю

Print directly onto disc

Прямий друк на диск

Automatic double sided printing

Автоматичний двосторонній друк

Use and share wirelessly

Безпроводове використання та спільне використання

Tablet and smartphone ready

Використання із планшетними ПК та смартфонами

One-stop creative software

Комплексне програмне забезпечення для творчих робіт

Print images from your movies

Друк зображень із відео

Facebook photo printing

Фотодрук із Facebook

Optional high yield inks

Додаткові високопродуктивні чорнила

AirPrint-Printers

Підключайтеся

Завдяки з’єднанню Wi-Fi і підтримці технології AirPrint можна виконувати друк зі смартфонів, планшетних ПК та пристроїв Apple.

quality-banner-310x180_v2.png

Неперевершена якість

Унікальні технології друку й використання чорнил, які підтримують принтери PIXMA, забезпечують винятково високу якість друку.