Принтери MAXIFY для дому й офісу

Відкрийте новий рівень продуктивності з принтерами MAXIFY для дому й офісу. Ідеальне рішення для тих, хто займається бізнесом удома. Вони забезпечують низьку собівартість друку в умовах домашнього офісу з обсягом друку 200–1000 сторінок на місяць.

[MASTER] Image_MAXIFY MB2140 240px Range

MAXIFY MB2140

 • Друк, сканування, копіювання, передавання факсів
 • 13 кольорових і 19 чорно-білих сторінок за хвилину
 • Касета на 250 аркушів, АПД на 50 аркушів
 • Функція підключення до Wi-Fi і хмари
 • 200–1000 сторінок на місяць

MAXIFY MB2740 240px

MAXIFY MB2740

 • Друк, сканування, копіювання, передавання факсів
 • 15,5 кольорових і 24 чорно-білі сторінки за хвилину
 • Касета на 500 аркушів, АПД на 50 аркушів
 • Функція підключення до Wi-Fi, мережі Ethernet та хмари
 • 200–1000 сторінок на місяць

Зручність і швидкість

Ці багатофункціональні принтери для дому й офісу із вбудованим АПД на 50 аркушів і великим ресурсом паперу забезпечують просту обробку багатосторінкових документів. Завдяки високій швидкості друку документів і миттєвому виведенню першої роздруківки (функція Quick First Print) документи не змусять вас чекати. Для більшої зручності повторювані операції можна зберегти в меню швидкого доступу.

MAXIFY-Convenience-and-speed
MAXIFY-Wireless-Connectivity

Бездротове підключення

Завдяки широкому вибору моделей із підтримкою Wi-Fi та Ethernet можна легко використовувати спільний доступ до функцій друку та сканування й виконувати друк звідусіль. З програмами Canon PRINT компанії Canon або Apple AirPrint™ бездротовий друк зі смартфонів і планшетів стає ще зручнішим. Підтримка хмарних технологій дає змогу друкувати через бездротову мережу без додаткового настроювання за допомогою режиму точки доступу або навіть через Інтернет.

Розширені функції сканування

За допомогою функції сканування до повідомлення електронної пошти можна надсилати відскановане зображення безпосередньо з екрана принтера на вибрану електронну адресу або створювати чернетки із вкладеним відсканованим зображенням у поштових веб-службах (Gmail, MS Exchange, Yahoo!). Крім того, за допомогою функції MAXIFY Cloud Link можна завантажувати зіскановані документи безпосередньо в служби Evernote, Dropbox, Google Диск і OneDrive*.

*Сканування в хмару й електронну пошту доступне тільки користувачам справжніх чорнил Canon.

MAXIFY-Advanced-Scanning
MAXIFY-save money on ink and paper.

Заощадження чорнила та паперу

Високопродуктивні чорнильниці XL дозволяють друкувати до 1200 чорно-білих і 900 кольорових документів із меншими витратами на сторінку. Мультикомплект із 4 кольорів містить повний набір запасних чорнил для ще економнішого друку. За допомогою автоматичного двостороннього друку можна зменшити кількість використовуваного паперу та створювати двосторонні документи професійної якості.

MAXIFY-Working-from-home

Необхідний фотопринтер із підтримкою офісних функцій?

Принтери PIXMA для дому та офісу поєднують високу якість фотодруку з такими практичними офісними функціями, як АПД і факсимільний зв’язок.

  Центр підтримки й завантаження

  Завантажуйте драйвери, програмне забезпечення, мікропрограми й посібники та отримуйте доступ до онлайнових служб технічної підтримки, ресурсів та усунення неполадок для принтерів MAXIFY для дому та офісу.

  Шукаєте чорнила?

  Знайдіть потрібну чорнильницю або мультикомплект для принтера MAXIFY для дому та офісу за допомогою нашого інструмента для пошуку витратних матеріалів.

  Допомогти знайти принтер?

  Знайдіть найкращий принтер для дому або офісу за допомогою засобу вибору принтера. Порівняйте наші настільні багатофункціональні, лазерні та струминні фотопринтери.