Принтери MAXIFY для дому й офісу

Відкрийте новий рівень продуктивності з принтерами MAXIFY для дому й офісу. Ідеальне рішення для тих, хто займається бізнесом удома. Вони забезпечують низьку собівартість друку в умовах домашнього офісу з обсягом друку 200–1000 сторінок на місяць.

MAXIFY-Convenience-and-speed

Зручність і швидкість

Ці багатофункціональні принтери для дому й офісу із вбудованим АПД на 50 аркушів і великим ресурсом паперу забезпечують просту обробку багатосторінкових документів. Завдяки високій швидкості друку документів і миттєвому виведенню першої роздруківки (функція Quick First Print) документи не змусять вас чекати. Для більшої зручності повторювані операції можна зберегти в меню швидкого доступу.

Безпроводове підключення

Завдяки широкому вибору моделей із підтримкою Wi-Fi та Ethernet можна легко використовувати спільний доступ до функцій друку та сканування й виконувати друк звідусіль. З програмами Canon PRINT компанії Canon або Apple AirPrint™ бездротовий друк зі смартфонів і планшетів стає ще зручнішим. Підтримка хмарних технологій дає змогу друкувати через бездротову мережу без додаткового настроювання за допомогою режиму точки доступу або навіть через Інтернет.

Докладніше

MAXIFY-Wireless-Connectivity
MAXIFY-Advanced-Scanning

Розширені функції сканування

За допомогою функції сканування до повідомлення електронної пошти можна надсилати відскановане зображення безпосередньо з екрана принтера на вибрану електронну адресу або створювати чернетки із вкладеним відсканованим зображенням у поштових веб-службах (Gmail, MS Exchange, Yahoo!). Крім того, за допомогою функції MAXIFY Cloud Link можна завантажувати зіскановані документи безпосередньо в служби Evernote, Dropbox, Google Диск і OneDrive*.

*Сканування в хмару й електронну пошту доступне тільки користувачам справжніх чорнил Canon.

Заощадження чорнила та паперу

Високопродуктивні чорнильниці XL дозволяють друкувати до 1200 чорно-білих і 900 кольорових документів із меншими витратами на сторінку. Мультикомплект із 4 кольорів містить повний набір запасних чорнил для ще економнішого друку. За допомогою автоматичного двостороннього друку можна зменшити кількість використовуваного паперу та створювати двосторонні документи професійної якості.

MAXIFY-save money on ink and paper.
MAXIFY-Working-from-home

Необхідний фотопринтер із підтримкою офісних функцій?

Принтери PIXMA для дому та офісу поєднують високу якість фотодруку з такими практичними офісними функціями, як АПД і факсимільний зв’язок.

Офісні принтери серії PIXMA