Genuine Canon Consumables Hero

Оригінальні витратні матеріали Canon

Чому слід обирати оригінальні витратні матеріали Canon?

Друкуйте більше


Ресурс оригінального чорнила Canon в середньому на 35 % більший у порівнянні з неоригінальними *. Вам не доведеться замінювати чорнильні картриджі часто, а ви, відчуєте переваги ціни та якості.

Print More

Надійний друк

Справжній чорнила Canon — 100% надійні, щоб ви могли надрукувати з меншим стресом *. Ваші чорнильні картриджі не зламаються, не протечуть і забезпечать захист вашого принтера від внутрішніх пошкоджень.

More reliable prints

Стала якість друку

Оригінальні чорнила Canon, забезпечують сталу якість друку впродовж всього ресурсу *. Ваші роздруківки будуть кришталево чистими з глибокою передачею кольору та без дивних ліній або смуг кожного разу, коли ви друкуєте.

More Consistent prints

Відмінна якість друку

Якщо ви замінюєте універсальний картридж із тонером на оригінальний картридж Canon, ваш пристрій практично нічим не відрізнятиметься від нового.

Superior print quality

Створений бути кращим

Оригінальні чорнило, тонер і папір Canon ідеально підходять для використання разом із вашим принтером Canon, щоразу забезпечуючи стабільно високу якість, надійність і відмінну економічність.

Допомогти вибрати потрібні чорнила?

Знайдіть найкращі чорнила чи папір для свого принтера Canon.

Need help finding ink?

Придбати оригінальний тонер

Знайдіть найкращій тонер для свого принтера Canon.

Shop genuine toner

Оригінальні чорнила й тонер Canon

Print More

Найкраща якість

Красиві й довговічні роздруківки з винятковою деталізацією і кольоровим та чорним текстом.

More reliable prints

Надійний друк

Оригінальні чорнила й тонер, розроблені Canon для ідеальної сумісності з вашим принтером Canon.

More consistent prints

Оптимальна стабільність

Стабільна якість і бездоганна продуктивність принтера Canon, що гарантують плавне відтворення кольорів і високу деталізацію чорно-білих зображень.

Програма переробки картриджів Canon

Чи знаєте ви, що Canon була першою компанією, яка запустила програму переробки картриджів із тонером ще в 1990 році?

Програма утилізації картриджів із тонером Canon — це безкоштовний, простий і екологічно безпечний варіант переробки порожніх картриджів із тонером Canon.

Canon’s toner cartridge recycling

Компанія Canon дотримується політики заборони вивезення відходів на звалища. Кожен елемент кожного повернутого картриджа з тонером використовується повторно або переробляється; жодна частина картриджа з тонером не вивозиться на звалище.

Докладніше

Canon is committed

Як розпізнати фірмові чорнила?

Шукайте голографічний знак. Унікальна кольорова голограма Canon містить на упаковці всіх оригінальних чорнильних картриджів Canon. Ця голограма у вертикальному положенні переливається золотистим кольором, а якщо її перевернути горизонтально — яскраво-зеленим.

Паперова упаковка для чорнил

Підроблені голограми не змінюють колір або змінюють лише трохи при перегляді з різних кутів. Вони часто виводяться на упаковці неправильним кольором, розміром або непомітним способом, а також можуть бути пошкодженими або розмитими.

Paper ink packaging

Пластикова упаковка для чорнил

Пластмасові упаковки картриджів для струминних принтерів і блістерні мультикомплекти у країнах Європи можуть не мати унікальної голограми. Тому зверніть увагу на логотипи Canon, чи мають вони розмитість або неправильний колір, шрифт або розмір не притаманні для оригінальних продуктів. Також можуть біти граматичні помилки у тексті, а упаковка неоригінальної продукції іноді має такий вигляд, ніби її було повторно наклеєно чи використано або проводили з нею якісь маніпуляції.

Plastic ink packaging

Упаковка картриджів із тонером

Купуючи картридж Canon, завжди шукайте голограму з переливними кольорами та логотип зі словом «Genuine» на зовнішньому боці упаковки. Фраза «для використання в продуктах Canon» не означає, що це фірмовий картридж Canon.

Toner cartridge packaging

* За основу взяті дані з 2018 Keypoint Intelligence — Buyers Lab проведений Canon, який порівнює картриджі Canon з картриджами інших виробників.

Ознайомтеся з повним звітом про тестування покупців щодо використання оригінальних чорнил Canon (доступно лише англійською мовою)

Вас також можуть зацікавити