Genuine Canon Consumables Hero

Оригінальні витратні матеріали Canon

Чорнила, які кращі за промовчанням

Справжня чорнила Canon були розроблені для гарної роботи принтера Canon, що забезпечує постійну високу якість, надійну роботу та відмінну якість кожного роздрукованого матеріалу.

Допомогти вибрати потрібні чорнила?

Дізнайтесь більше про найкращі чорнила, тонер і папір для вашого принтера Canon.

Need help finding ink?

Друкуйте більше


Ресурс оригінального чорнила Canon в середньому на 35 % більший у порівнянні з неоригінальними *. Вам не доведеться замінювати чорнильні картриджі часто, а ви, відчуєте переваги ціни та якості.

Print More

Надійний друк

Справжній чорнила Canon — 100% надійні, щоб ви могли надрукувати з меншим стресом *. Ваші чорнильні картриджі не зламаються, не протечуть і забезпечать захист вашого принтера від внутрішніх пошкоджень.

More reliable prints

Стала якість друку

Оригінальні чорнила Canon, забезпечують сталу якість друку впродовж всього ресурсу *. Ваші роздруківки будуть кришталево чистими з глибокою передачею кольору та без дивних ліній або смуг кожного разу, коли ви друкуєте.

More Consistent prints

Як розпізнати фірмові чорнила?

Шукайте голографічний знак. Унікальна кольорова голограма Canon містить на упаковці всіх оригінальних чорнильних картриджів Canon. Ця голограма у вертикальному положенні переливається золотистим кольором, а якщо її перевернути горизонтально — яскраво-зеленим.

Паперова упаковка для чорнил

Підроблені голограми не змінюють колір або змінюють лише трохи при перегляді з різних кутів. Вони часто виводяться на упаковці неправильним кольором, розміром або непомітним способом, а також можуть бути пошкодженими або розмитими.

Paper ink packaging

Пластикова упаковка для чорнил

Пластмасові упаковки картриджів для струминних принтерів і блістерні мультикомплекти у країнах Європи можуть не мати унікальної голограми. Тому зверніть увагу на логотипи Canon, чи мають вони розмитість або неправильний колір, шрифт або розмір не притаманні для оригінальних продуктів. Також можуть біти граматичні помилки у тексті, а упаковка неоригінальної продукції іноді має такий вигляд, ніби її було повторно наклеєно чи використано або проводили з нею якісь маніпуляції.

Plastic ink packaging

* За основу взяті дані з 2018 Keypoint Intelligence — Buyers Lab проведений Canon, який порівнює картриджі Canon з картриджами інших виробників.

Ознайомтеся з повним звітом про тестування покупців щодо використання оригінальних чорнил Canon (доступно лише англійською мовою)

Вас також можуть зацікавити