Press resources

Контактні дані

Контактні дані відділу зв’язків із громадськістю Canon Europe

Контактні дані для запитів ЗМІ:

Контактні дані групи з роботи з корпоративними клієнтами

Контакт: Сара Влутуіс (Sarah Vloothuis)

Ел. пошта: Sarah.Vloothuis@canon-europe.com


Контактні дані відділу рішень для бізнесу

Контакт: Рози Харріс (Rosie Harries)

Ел. пошта: Rosie.Harries@canon-europe.com


Контактні дані відділу рішень для дому

Контакт: Керолайн Ніколлс (Caroline Nicholls)

Ел. пошта: caroline.nicholls@canon-europe.com

Контакт: Джеремі Сінгер (Jeremy Singer) (споживацькі)

Ел. пошта: jeremy.singer@canon-europe.com

Контакт: Джек Лоу (Jack Low) (професійні)

Ел. пошта: jack.low@canon-europe.com

Контактні дані місцевого відділу зв’язків із громадськістю

Canon Austria

Контактні дані для запитів ЗМІ:

Контактні дані групи з роботи з корпоративними клієнтами

Контакт: Біргіт Старк (Birgit Stark)

Тел.: +43 676 8166 1749

Ел. пошта: Birgit.Stark@canon.at


Контактні дані відділу рішень для бізнесу

Контакт: Біргіт Старк (Birgit Stark)

Тел.: +43 676 8166 1749

Ел. пошта: Birgit.Stark@canon.at


Контактні дані відділу рішень для дому

Контакт: Біргіт Старк (Birgit Stark)

Тел.: +43 676 8166 1749

Ел. пошта: Birgit.Stark@canon.at

Canon Belgium

Контактні дані для запитів ЗМІ:

Контактні дані групи з роботи з корпоративними клієнтами

Контакт: Філіп Ванденбемпт (Filip Vandenbempt)

Тел.: +32 2 7220 519

Ел. пошта: f.vandenbempt@canon.be


Контактні дані відділу рішень для бізнесу

Контакт: Стів Хентженс (Steve Haentjens)

Тел.: +32 2 7220 519

Ел. пошта: steve.haentjens@canon.be


Контактні дані відділу рішень для дому

Контакт: Саша Тонон (Sacha Thonon)

Тел.: +32 2 722 06 77

Ел. пошта: sacha.thonon@canon.be

Canon Czech Republic

Контактні дані для запитів ЗМІ:

Контактні дані групи з роботи з корпоративними клієнтами

Контакт: Житка Стедронова (Jitka Štědroňová)

Тел.: +420 225 280 396

Ел. пошта: jitka.stedronova@canon.cz


Контактні дані відділу рішень для бізнесу

Контакт: Житка Стедронова (Jitka Štědroňová)

Тел.: +420 225 280 396

Ел. пошта: jitka.stedronova@canon.cz


Контактні дані відділу рішень для дому

Контакт: Житка Стедронова (Jitka Štědroňová)

Тел.: +420 225 280 396

Ел. пошта: jitka.stedronova@canon.cz

Canon Denmark

Контактні дані для запитів ЗМІ:

Контактні дані для питань, пов’язаних із роботою з корпоративними клієнтами, рішеннями для бізнесу та рішеннями для дому

Контакт: Андреа Фровін (Andrea Frovin)

Тел.: +45 26 79 35 08

Ел. пошта: andrea.frovin@canon.dk

Canon Finland

Контактні дані для запитів ЗМІ:

Контактні дані групи з роботи з корпоративними клієнтами

Контакт: Тейя Таммінен-Саремаа (Teija Tamminen-Saremaa)

Тел.: +358 (0)10 544 4609

Ел. пошта: teija.tamminen-sareema@canon.fi

Canon France

ВАЖЛИВО!
Les demandes sur des sujets Communication autres que les Relations Presse sont à adresser àcontact@cf.canon.fr 


Pour les demandes relatives aux Relations Presse, merci de contacter :


Relations Presse Offre Grand Public

Contact : Amanda Tek

Téléphone : +33 1 85 14 46 95

Email: amanda.tek@cf.canon.fr


Relations Presse Informations Institutionnelles

Contact : Cécile Thibault

Téléphone : +33 1 85 14 46 97

Email : cecile.thibault@cf.canon.fr


Relations Presse Offre Entreprises

Contact : Cécile Thibault

Téléphone : +33 1 85 14 46 97

Email : cecile.thibault@cf.canon.fr

Canon Germany

Kontakt für Presseanfragen:


Anfragen zu Consumer Produkten – Foto, Video, EOS Cinema, Tintenstrahldrucker, Scanner für den Privatgebrauch

Canon Ansprechpartner: Sarah Stuwe

PR-Agentur: Ranieri Agency

E-Mail: canon-presse@ranieri.agency


Anfragen zu Business Produkten – Office Lösungen Laserdruck/Kopiersystemen, Produktionsdruck, Software, Workflow-Solutions

Canon Ansprechpartner: Katharina Lazar

E-Mail: katharina.lazar@canon.de


Anfragen zu medizinischen Produkten

Stefan Pehn

Canon Medical Systems Deutschland

E-Mail: stefan.pehn@eu.medical.canon


Anfragen zu Corporate Themen – Unternehmenskommunikation

Canon Ansprechpartner: Bettina Steeger

E-Mail: bettina.steeger@canon.de

Canon Greece

Контактні дані для запитів ЗМІ:

Контактні дані групи з роботи з корпоративними клієнтами

Контактна особа: Дроссос Дроссос (Drossos Drossos) Canon, Греція

Телефон: +30 210 7454 651

Email: Drossos.Drossos@canon.gr


Контактні дані відділу рішень для бізнесу

Контактна особа: Дроссос Дроссос (Drossos Drossos) Canon, Греція

Телефон: +30 210 7454 651

Email: Drossos.Drossos@canon.gr


Контактні дані відділу рішень для дому

Контактна особа: Дроссос Дроссос (Drossos Drossos) Canon, Греція

Телефон: +30 210 7454 651

Email: Drossos.Drossos@canon.gr

Canon Hungary

Контактні дані для запитів ЗМІ:

Контакти відділу зв’язків із громадськістю

Контакт: Вікторія Ола (Viktória Oláh)

Ел. пошта: olah.viktoria@canon.hu

Canon Ireland

Контактні дані для запитів ЗМІ:

Ел. пошта: canonpressoffice@cuk.canon.co.uk

Тел.: 01737 220 000. Попросіть до телефону працівника PR-відділу.

Canon Italy

Контактні дані для запитів ЗМІ:

Контактні дані для питань, пов’язаних із роботою з корпоративними клієнтами, рішеннями для бізнесу та рішеннями для дому

Контакт: Comunicazione & Immagine

Тел.: +39 02 4548 1680

Ел. пошта: info@comunicazione-immagine.it

Canon Netherlands

Контактні дані для запитів ЗМІ:

Контактні дані групи з роботи з корпоративними клієнтами

Контакт: Маріке ван дер Маде

Тел.: +31 (0)73 68 15 232

Ел. пошта: M.van.der.Made@canon.nl


Контактні дані відділу рішень для бізнесу

Контакт: Маріке ван дер Маде

Тел.: +31 (0)73 68 15 232

Ел. пошта: M.van.der.Made@canon.nl


Контактні дані відділу рішень для дому

Контакт: Джудіт Снел (Judith Snel)

Тел.: +31 (0)20 714 9210

Ел. пошта: J.Snel@canon.nl

Canon Norway

Контактні дані для запитів ЗМІ:

Контактні дані групи з роботи з корпоративними клієнтами

Контакт: Сів Холмгрен (Siw Holmgren)

Тел.: +47 934 66 355

Ел. пошта: siw.holmgren@canon.no


Контактні дані відділу рішень для бізнесу

Контакт: Сів Холмгрен (Siw Holmgren)

Тел.: +47 934 66 355

Ел. пошта: siw.holmgren@canon.no


Контактні дані відділу рішень для дому

Контакт: Сів Холмгрен (Siw Holmgren)

Тел.: +47 934 66 355

Ел. пошта: siw.holmgren@canon.no

Canon Poland

Контактні дані для запитів ЗМІ:

Контактні дані групи з роботи з корпоративними клієнтами

Контакт: Іоанна Станкєвіч

Тел.: +48 22 430 60 91

Ел. пошта: joanna.stankiewicz@canon.pl


Контактні дані відділу рішень для бізнесу

Контакт: Катаржина Клуза (Katarzyna Kluza)

Ел. пошта: katarzyna.kluza@canon.pl


Контактні дані відділу рішень для дому

Контакт: Іоанна Станкєвіч

Тел.: +48 22 430 60 91

Ел. пошта: joanna.stankiewicz@canon.pl

Canon Portugal

Контактні дані для запитів ЗМІ:

Контактні дані групи з роботи з корпоративними клієнтами

Контакт: Ана Крістіна

Тел.: +351 21 470 4037

Ел. пошта: ana.cristina@canon.pt


Контактні дані відділу рішень для бізнесу

Контакт: Ана Крістіна

Тел.: +351 21 470 4037

Ел. пошта: ana.cristina@canon.pt


Контактні дані відділу рішень для дому

Контакт: Гореті Педроса (Goreti Pedrosa)

Тел.: +351 214 704 000

Ел. пошта: goreti.pedrosa@canon.pt

Canon Romania

Контактні дані для запитів ЗМІ:

Контактні дані групи з роботи з корпоративними клієнтами

Контакт: Дана Пелін

Тел.: 0040.21.300.54.03

Ел. пошта: dana.pelin@canon.ro


Контактні дані відділу рішень для бізнесу

Контакт: Дана Пелін

Тел.: 0040.21.300.54.03

Ел. пошта: dana.pelin@canon.ro


Контактні дані відділу рішень для дому

Контакт: Дана Пелін

Тел.: 0040.21.300.54.03

Ел. пошта: dana.pelin@canon.ro

Canon Russia

Контактні дані для запитів ЗМІ:

Контактні дані для питань, пов’язаних із роботою з корпоративними клієнтами, рішеннями для бізнесу та рішеннями для дому

Контакт: Ельміра Алієва (Elmira Alieva)

Тел.: +7 495 2585600

Ел. пошта: elmira.alieva@canon.ru

Canon Slovakia

Контактні дані для запитів ЗМІ:

Контактні дані групи з роботи з корпоративними клієнтами

Контакт: Томаш Феч (Tomáš Feč)

Тел.: +421 248 228 716

Ел. пошта: tomas.fec@canon.sk


Контактні дані відділу рішень для бізнесу

Контакт: Томаш Феч (Tomáš Feč)

Тел.: +421 248 228 716

Ел. пошта: tomas.fec@canon.sk


Контактні дані відділу рішень для дому

Контакт: Томаш Феч (Tomáš Feč)

Тел.: +421 248 228 716

Ел. пошта: tomas.fec@canon.sk

Canon South Africa

Контактні дані для запитів ЗМІ:

Контактні дані для питань, пов’язаних із роботою з корпоративними клієнтами, рішеннями для бізнесу та рішеннями для дому

Контакт: Дана Ейцен (Dana Eitzen)

Тел.: +27 12 675 4900

Ел. пошта: pr@canon.co.za

Canon Spain

Контактні дані для запитів ЗМІ:

Контактні дані групи з роботи з корпоративними клієнтами

Контакт: Елена Мартель

Тел.: +34 915 384 563

Ел. пошта: e_martel@canon.es


Контактні дані відділу рішень для бізнесу

Контакт: Елена Мартель

Тел.: +34 915 384 563

Ел. пошта: e_martel@canon.es


Контактні дані відділу рішень для дому

Контакт: Магдалена Мойя (Magadalena Moya)

Тел.: +34 915 384 626

Ел. пошта: M_moya@canon.es

Canon Sweden

Контактні дані для запитів ЗМІ:

Загальні питання:

Контакт: Лінн Крісс (Linn Kryss)

Тел.: +46 739788510

Email: linn.kryss@canon.se


Рішення для бізнесу, контактна особа: Аса Торнквіст (Åsa Törnquist)

Тел.: +46 73 988 64 35

Email: asa.tornquist@canon.se

Canon Switzerland

Контактні дані для запитів ЗМІ:

Контактнaі дані групи з роботи з корпоративними клієнтами

Контакт: Алекс Хирзель (Alex Hirzel)

Тел.: +41 (0)76 313 39 09

Ел. пошта: presse@canon.ch


Рішення для бізнесу

Контакт: Алекс Хирзель (Alex Hirzel)

Тел.: +41 (0)76 313 39 09

Ел. пошта: presse@canon.ch


Рішення для корпоративних клієнтів

Контакт: Фабьен Брауншвайлер (Fabienne Braunschweiler)

Тел.: +41 (0)76 333 04 04

Ел. пошта: presse@canon.ch

Canon Turkey

Контактні дані для запитів ЗМІ:

Контактні дані групи з роботи з корпоративними клієнтами

Контакт: Бейза Джаркаджі (Beyza Carkaci)

Тел.: +90 216 5716830

Ел. пошта: beyza.carkaci@canon.com.tr

Canon UK

Контактні дані для запитів ЗМІ:


Ел. пошта: canonpressoffice@cuk.canon.co.uk

Тел.: 01737 220 000. Попросіть до телефону працівника PR-відділу.


Вас також можуть зацікавити