Canon TS-E 90mm f/2.8

TS-E 90mm f/2.8

Перший у світі телеоб’єктив 35-міліметрового формату з можливістю нахилу та зсуву для керування перспективою та глибиною різкості. Підходить для зйомки різноманітних об’єктів, від товарів до архітектури.

/Images/TS-E_90mm_f2.8_Extra_tcm212-964226.jpg

Переваги

  • Об’єктив із фокусною відстанню 90 мм і можливістю нахилу та зсуву
  • Телеоб’єктив із функціями керування зйомкою
  • Нахил у межах ± 8° і зсув у межах ±11 мм
  • Розмір фільтра 58 мм
  • Передній елемент, що не повертається

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon TS-E 90mm f/2.8

Конструкція об’єктива


Гаусова оптична система, що містить шість елементів із п’яти груп, дає змогу створювати високоякісні зображення із природним розмиттям фону. Найменша відстань фокусування складає 0,5 м. Об’єктив підходить для багатьох сфер фотографії, від неживої природи до портретів і пейзажів. За допомогою зворотного нахилу можна змінювати глибину різкості та створювати унікальні зображення, які неможливо отримати за допомогою звичайного об’єктива.

Широкий діапазон рухів


Завдяки нахилу в межах ±8°, зсуву в межах ±11 і повертанню в межах ±90° об’єктив TS-E 90 мм f/2,8 дає змогу змінювати глибину різкості та перспективу. Механізм нахилу та зсуву також обладнано фіксаторами, що допомагають уникнути небажаних рухів.

Покриття Super Spectra


Покриття Super Spectra забезпечує точний колірний баланс і покращує контрастність. Воно також зменшує утворення бліків і ефекту «привиду», що виникають внаслідок відбиття світла від датчика фотокамери.

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon TS-E 90mm f/2.8, функції та можливості цієї БФП.

Вам допомогти вибрати наступний об’єктив?

Наш засіб для вибору об’єктива відобразить вам асортимент наших об’єктивів і допоможе знайти серед них той, що ідеально підходить для вас і вашої камери EOS.

Знайдіть собі ідеальний об’єктив

Lens Guru Mobile App

Ознайомтеся з основами фотографування та дізнайтеся, як заміна об’єктива впливає на ваші фотографії.

Докладніше

canon lens guru
irista

irista

Зберігайте фотографії в безпечному місці з незмінно високою якістю. Зареєструйтеся зараз і отримайте 15 ГБ простору безкоштовно.

irista