Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II

EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II

Компактний та недорогий об'єктив EF-S 18-55mm f/3,5-5,6 IS II – ідеальний універсальний зум-об'єктив на різні випадки життя. Чотириетапний стабілізатор зображення забезпечує високу якість зображення в умовах слабкого освітлення.

Переваги

  • Легкий компактний дизайн
  • Від ширококутних знімків до зйомки крупним планом
  • Чотириетапний стабілізатор зображення
  • Асферичні елементи об'єктива для зменшення спотворення
  • Найкоротша відстань фокусування 0,25 м
  • Покриття Super Spectra
  • Кругла діафрагма
  • Високошвидкісне автофокусування

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II

Високоякісне збільшення за доступною ціною


Об'єктив EF-S 18-55mm f/3,5-5,6 IS II – високоякісний стандартний зум-об'єктив для фотографів, які люблять подорожувати з мінімальним багажем. Із фокусною відстанню від 29 до 88 мм в еквіваленті формату 35 мм, широкий діапазон збільшення об'єктива підходить для більшості звичайних фотографій. Для зйомки крупним планом робоча відстань становить лише 0,25 м (25 см) у всьому діапазоні збільшення.

Стабілізатор зображення


Для максимального усунення ризику розмиття зображення об'єктив EF-S 18-55mm f/3,5-5,6 IS II містить чотириетапний стабілізатор зображення Canon. Це дозволяє фотографам використовувати в чотири рази довшу витримку, ніж звичайно, без розмиття зображення. Ідеальне рішення для зйомки в умовах низького освітлення.

Асферичні елементи об'єктива з покриттям Super Spectra


Покриття Super Spectra забезпечує баланс кольору, чіткість та контрастність знімків, а також запобігає появі бліків та розмитості, поглинаючи відблиски світла від сенсорів фотокамери та внутрішніх елементів об'єктива. Асферичний елемент об'єктива дозволяє створити надзвичайно чіткі висококонтрастні зображення, навіть із повністю відкритою діафрагмою.

Кругла діафрагма


Для знімків, знятих із широкою діафрагмою, кругла діафрагма додає м'якої розмитості до фону, підкреслюючи об'єкти переднього плану та усуваючи непотрібні деталі.

Скло без домішок свинцю


У конструкції об'єктива EF-S 18-55mm f/3,5-5,6 IS II використано тільки екологічно чисте скло без домішок свинцю.

Аксесуари


До об'єктива EF-S 18-55mm f/3,5-5,6 IS II додається кришка об'єктива та кришка для захисту від пилу. Бленду об’єктива (EW-60C) та м'який чохол для об’єктива (LP814) можна придбати окремо як додатковий аксесуар.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II, функції та можливості цієї БФП.

Галерея зразків

Переглянути Галерею

Вам допомогти вибрати наступний об’єктив?

Наш засіб для вибору об’єктива відобразить вам асортимент наших об’єктивів і допоможе знайти серед них той, що ідеально підходить для вас і вашої камери EOS.