Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM

EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM

Справжня свобода компонування кадрів із легким і компактним об’єктивом зі швидким фокусуванням. EF-S 17—85 мм f/4—5,6 IS USM — це чудовий багатоцільовий об’єктив для камер EOS із кріпленням EF-S.

Переваги

  • Винятковий діапазон зуму для всіх камер із системою приєднання EF-S
  • Виняткова якість зображення
  • Легкий і компактний
  • Стабілізатор зображення забезпечує компенсацію до 3 позицій
  • Швидке та практично безшумне ультразвукове автофокусування
  • Покриття Super Spectra
  • Кругла діафрагма
  • Ексклюзивна додаткова бленда

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM

Багатоцільовий об’єктив зі стабілізатором зображення


Діапазон фокусних відстаней об’єктива EF-S 17—85 мм f/4—5,6 IS USM складає приблизно 27—136 мм у 35-міліметровому форматі. Це створює безліч можливостей компонування кадрів, що робить цей об’єктив ідеальним вибором для будь-яких умов і дає можливості для творчості в широкому спектрі ситуацій.

Легкий і швидкий


Компактний розмір і легкість об’єктива EF-S 17—85 мм f/4—5,6 IS USM роблять його ідеальним вибором для активної зйомки й подорожування, коли носити важку сумку із приладдям незручно. Ультразвуковий привід кільцевого типу гармонічно працює з камерами EOS із системою приєднання EF-S, забезпечуючи швидке й точне автофокусування та предиктивне відстеження. Крім того, у будь-який момент можна скористатися ручним фокусуванням.

Будьте готові


Технологія стабілізації зображення компенсує до трьох позицій, що дає об’єктиву максимальне значення діафрагми f1,4—2,0. Він чудово підходить для зйомки з рук і в умовах недостатньої освітленості.

Розроблений для цифрової зйомки


Цей об’єктив розроблено спеціально для цифрової зйомки й обладнано оптичними елементами спеціальної форми та покриттями Super Spectra, що зменшують утворення бліків і ефекту «привиду», зумовлених відбиттям світла від датчиків камери. Ексклюзивна додаткова бленда також допомагає зменшити утворення бліків.

Розмиття фону


Кругова діафрагма створює приємне розмиття фону під час зйомки із широкою діафрагмою. Це ідеально підходить для створення почуття глибини та виділення моделі на фоні.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM, функції та можливості цієї БФП.

Галерея зразків

Переглянути Галерею

Related Products