Canon EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

Canon-EF-M-28mm-f-3.5-Macro IS STM

Сумісність з усіма камерами EOS серії M

Унікальний світ макрозйомки

Збільшуйте вигадливі деталі об’єктів із цим інноваційним компактним макрооб’єктивом для камер Canon EOS серії M. Завдяки цьому першому у світі об’єктиву з автофокусом із вбудованим спалахом Macro Lite* можна освітлювати об’єкт зйомки. Надзвичайне збільшення в 1,2 разу дає змогу знімати об’єкти ближче, ніж будь-коли раніше.

Об’єктив EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM — чудовий вибір для таких цілей:

0%

  Повний контроль над освітленням

  Вбудована технологія спалаху Macro Lite

  Цей об’єктив серії EF-M має два вбудовані контрольовані світлодіоди (Macro Lite). Ця технологія забезпечує додаткове освітлення перед об’єктивом, що дає змогу уникнути непотрібних тіней від вас і вашого обладнання, які часто виникають під час макрозйомки.

  Canon EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

  Щоб вибрати застосування спалаху Macro Lite з лівого чи правого боку, достатньо натиснути кнопку. Тепер ви легко зможете досягати необхідного освітлення й знімати приголомшливі стильні фотографії, які неможливо отримати іншими засобами. Це ідеальний вибір для макрозйомки квітів і їжі, а також мініатюрних об’єктів складної форми, наприклад ювелірних прикрас.

  0%

   Вдосконалена конструкція оправи об’єктива

   EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM має оправу, що звужується, тож використовуйте все наявне світло завдяки мінімальним тіням від самого об’єктива. На оправі також є точки контакту з поверхнею для стабільного розташування під час зйомки, що дає змогу використовувати об’єктив за великого кута в 53 градуси від поверхні, на якій знаходиться об’єкт. Використовуючи точки контакту й спалах Macro Lite (за необхідності), можна робити деталізовані макрознімки.

   EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

   Ближче, ніж будь-коли

   Об’єктив EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM має дійсний коефіцієнт збільшення 1:1. Це означає, що об’єкт має на знімку такий самий розмір, як у житті. Якщо потрібно збільшити об’єкт і отримати деталізованіше зображення, можна використати режим Super Macro. Неймовірне збільшення в 1,2 разу дає змогу зробити об’єкт на фотографії більшим, ніж у реальності. Завдяки кроп-фактору сенсора формату APS-C, яким оснащено камери EOS серії M, забезпечується збільшення в 1,92 разу в еквіваленті 35-міліметрового кадру. Це дає змогу закарбовувати надзвичайно дрібні деталі, наприклад жилки на листках рослин або філігранне оздоблення ювелірних виробів. А в режимі Super Macro можна знімати крихітні об’єкти надзвичайно близько (мінімальна відстань фокусування — 13 мм).

   0%

    Закарбуйте дрібні деталі під час руху

    Робіть чудові відеозаписи великим планом, використовуючи функції макрозйомки об’єктива EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM і можливості відеозйомки камери EOS серії M.

    Ідеальний об’єктив для щоденного використання

    Завжди під рукою

    Компактний об’єктив EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM зручно завжди носити із собою, щоб закарбовувати цікаві події щодня. Легкий (130 г) складаний об’єктив EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM із прецизійними оптичними елементами ідеально підходить для щоденного фотографування та макрозйомки. Асферичні та наднизькодисперсні елементи об’єктива гарантують завжди високу якість зображення.