Об’єктиви для EOS M

Canon EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

Компактний макрооб’єктив з інноваційним спалахом Macro Lite для відтворення найдрібніших деталей крихітних об’єктів.

Унікальний світ макрозйомки

Збільшуйте вигадливі деталі об’єктів із цим інноваційним компактним макрооб’єктивом для камер Canon EOS серії M. Завдяки цьому першому у світі об’єктиву з автофокусом із вбудованим спалахом Macro Lite* можна освітлювати об’єкт зйомки. Надзвичайне збільшення в 1,2 разу дає змогу знімати об’єкти ближче, ніж будь-коли раніше.

Об’єктив EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM — чудовий вибір для таких цілей:

 • Макрозйомка

  Розкрийте маленькі секрети природи. Збільшуйте текстуру та приховані деталі квітів, комах, фруктів і рідин.

 • Їжа

  Відтворюйте красу блискучих соусів, акуратно порізаних суші та вишуканих делікатесів. Робіть привабливі реалістичні знімки страв, які збуджують апетит.

 • Подорожі

  Подорожні фотографії можна знімати не лише в екзотичних країнах: беріть із собою камеру, вирушаючи на звичайну прогулянку. Цікаві екскурсії, бездіяльні дні або несподівані короткі відпустки — цінуйте ці спогади!

 • Портрет

  Ідеальне рішення для зйомки схвильованих облич друзів і родичів на весіллях, святкових заходах і вечірках.

Повний контроль над освітленням

Вбудована технологія спалаху Macro Lite
Цей об’єктив серії EF-M має два вбудовані контрольовані світлодіоди (Macro Lite). Ця технологія забезпечує додаткове освітлення перед об’єктивом, що дає змогу уникнути непотрібних тіней від вас і вашого обладнання, які часто виникають під час макрозйомки.

Canon Camera
Щоб вибрати застосування спалаху Macro Lite з лівого чи правого боку, достатньо натиснути кнопку. Тепер ви легко зможете досягати необхідного освітлення й знімати приголомшливі стильні фотографії, які неможливо отримати іншими засобами. Це ідеальний вибір для макрозйомки квітів і їжі, а також мініатюрних об’єктів складної форми, наприклад ювелірних прикрас.

Вдосконалена конструкція оправи об’єктива

EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM має оправу, що звужується, тож використовуйте все наявне світло завдяки мінімальним тіням від самого об’єктива. На оправі також є точки контакту з поверхнею для стабільного розташування під час зйомки, що дає змогу використовувати об’єктив за великого кута в 53 градуси від поверхні, на якій знаходиться об’єкт. Використовуючи точки контакту й спалах Macro Lite (за необхідності), можна робити деталізовані макрознімки.

Canon Camera

Ближче, ніж будь-коли

Об’єктив EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM має дійсний коефіцієнт збільшення 1:1. Це означає, що об’єкт має на знімку такий самий розмір, як у житті. Якщо потрібно збільшити об’єкт і отримати деталізованіше зображення, можна використати режим Super Macro. Неймовірне збільшення в 1,2 разу дає змогу зробити об’єкт на фотографії більшим, ніж у реальності. Завдяки кроп-фактору сенсора формату APS-C, яким оснащено камери EOS серії M, забезпечується збільшення в 1,92 разу в еквіваленті 35-міліметрового кадру. Це дає змогу закарбовувати надзвичайно дрібні деталі, наприклад жилки на листках рослин або філігранне оздоблення ювелірних виробів. А в режимі Super Macro можна знімати крихітні об’єкти надзвичайно близько (мінімальна відстань фокусування — 13 мм).

Закарбуйте дрібні деталі під час руху

Робіть чудові відеозаписи великим планом, використовуючи функції макрозйомки об’єктива EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM і можливості відеозйомки камери EOS серії M.

Ідеальний об’єктив для щоденного використання

Завжди під рукою
Компактний об’єктив EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM зручно завжди носити із собою, щоб закарбовувати цікаві події щодня. Легкий (130 г) складаний об’єктив EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM із прецизійними оптичними елементами ідеально підходить для щоденного фотографування та макрозйомки. Асферичні та наднизькодисперсні елементи об’єктива гарантують завжди високу якість зображення.

Тільки різкі знімки

Кутове тремтіння набагато помітніше під час макрозйомки, тому в таких випадках зазвичай потрібно використовувати стабільний штатив. Однак гібридний стабілізатор зображення в об’єктиві EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM спеціально розроблений, щоб мінімізувати кутове тремтіння камери й тремтіння зі зсувом. Це дає змогу гнучко реагувати, коли об’єкт зйомки рухається або змінює положення, щоб отримувати чіткі макрознімки.
 • З гібридним стабілізатором зображення

 • Без гібридного стабілізатора зображення

Набагато більше, ніж макрозйомка

Спеціально розроблений для макрозйомки, цей об’єктив також достатньо гнучкий для щоденного використання. Завдяки широкій діафрагмі f/3.5 і фокусній відстані приблизно 44,8 мм в еквіваленті 35-міліметрового кадру (бездзеркальні камери мають кроп-сенсори) можна робити різноманітні знімки з природним кутом огляду та перспективою.

Функції освітлення

Цей об’єктив призначений для щоденного використання, але він також чудово підходить для портретної зйомки, особливо завдяки поєднанню гібридного стабілізатора зображення та широкої 7-пелюсткової круглої діафрагми. Ви можете знімати чудові портрети, привертаючи увагу до потрібних деталей і візуально відокремлюючи об’єкт від привабливо розмитого фону. Можна навіть використовувати спалах Macro Lite, який додасть блискітки в очах об’єкта зйомки.

Плавні та стабільні відео

Об’єктив EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM оснащено майже безшумним механізмом фокусування — кроковим двигуном (STM, stepping motor). Він допомагає знімати високоякісні відео, забезпечуючи стабільне й тихе безперервне фокусування. Записуються лише звуки оточення, а не шум двигуна фокусування.

Canon Camera

Галерея зразків

Переглянути Галерею

Додаткові аксесуари

 • Аксесуари для об’єктивів

  Бленда ES-22

  Бленда об’єктива не дає прямим сонячним променям потрапляти до об’єктива, запобігаючи утворенню непотрібних відблисків на фотографіях. За допомогою цієї спеціальної бленди до об’єктива EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM можна приєднувати 43-міліметрові фільтри. (Входить до комплекту поставки.)
 • Аксесуари для об’єктивів

  Чохол для об’єктива LP811

  М’який захисний чохол для окремих об’єктивів EF.
 • Аксесуари для об’єктивів

  Ковпачок об’єктива EF-M28

  Захищає передній елемент об’єктива. (Входить до комплекту поставки.)
 • Аксесуари для об’єктивів

  Lens Dust Cap EB

  Захищає об’єктив Canon, коли він не використовується.
 • Вам також може сподобатися...

  Чотири альтернативних об’єктиви для EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM, обрані нашими експертами. Щоб використовувати ці об’єктиви з камерою EOS серії M, потрібен перехідник EF-EOS M.

  1. * Серед змінних об’єктивів з автофокусом для бездзеркальних і однооб’єктивних дзеркальних камер (за результатами дослідження Canon станом на травень 2016 р.).