Canon EF 8-15mm f/4L Fisheye USM

EF 8-15mm f/4L Fisheye USM

Універсальний варіооб’єктив з ефектом риб’ячого ока дає змогу створювати повнокадрові та круглі зображення. EF 8-15mm f/4L Fisheye USM є представником серії L високоефективних об’єктивів Canon, він забезпечує чудову якість зображення навіть із таким широким кутом огляду.

EF 8-15mm f4L Fisheye USM

Переваги

  • Варіооб’єктив з ефектом риб’ячого ока для круглих або повнокадрових зображень
  • Належить до відомої серії L Canon
  • Міцна й надійна конструкція
  • Безшумне та швидке автофокусування
  • Фокусування вручну в будь-який час
  • Легше чищення об’єктива

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EF 8-15mm f/4L Fisheye USM

Варіооб’єктив з ефектом риб’ячого ока для круглих або повнокадрових зображень


Немає потреби купувати два спеціальні об’єктиви, оскільки EF 8-15mm f/4L Fisheye USM дає змогу створювати як повнокадрові, так і круглі зображення з ефектом риб’ячого ока на камерах із сенсором 24x36 мм (повнокадровим). Для фотографів, які мають дзеркальні камери із сенсором меншого розміру, доступні повнокадрові зображення з ефектом риб’ячого ока. Завдяки діагональному полю огляду з кутом 180 градусів знімати цілу сцену як одне зображення ще ніколи не було так легко.

Якість серії L


Серія L — це провідна лінійка професійних об’єктивів Canon, що представляє найточнішу оптику EF. Об’єктиви серії L поєднують у собі високу ефективність, легкість використання і стійкість до впливу пилу й води.

Швидке та безшумне автофокусування


Ультразвуковий мотор кільцевого типу забезпечує дуже швидке й практично безшумне автофокусування, використовуючи вібрацію ультразвукової частоти. Високошвидкісний процесор і вдосконалені алгоритми автофокусування сприяють швидшому автофокусуванню. У будь-який час електроніка підтримує перехід до ручного фокусування без виходу з режиму автофокусування.

Підвищення якості зображення завдяки покриттю із субхвильовою структурою


Патентоване Canon покриття із субхвильовою структурою, розроблене для використання у цифровій фотографії, зводить до мінімуму відблиски й ореоли, спричинені внутрішнім відбиванням світла. Усуваючи причину, покриття зменшує відбивання і забезпечує чіткі зображення.

Легше чищення об’єктива


Передня і задня поверхні об’єктива мають фторне покриття, що забезпечує легше чищення поверхні об’єктива порівняно з наявними покриттями.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EF 8-15mm f/4L Fisheye USM, функції та можливості цієї БФП.

Галерея зразків

Переглянути Галерею

Related Products

Ширококутні об’єктиви

Завдяки ширшому полю огляду з нашими ширококутними об’єктивами ви зможете вмістити в кадр більше.