Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS USM

EF 70-300mm f/4-5.6 IS USM

Завдяки вдосконаленому триетапному стабілізатору зображення (IS) телеоб’єктив EF 70-300 мм f/4-5,6 IS USM ідеально підходить для зйомки за слабкого освітлення і довгої витримки без тремтіння фотокамери.

Переваги

  • Багатократне збільшення за доступною ціною
  • Триетапний стабілізатор зображення
  • Наднизькодисперсний оптичний елемент і покриття Super Spectra
  • Кругла діафрагма забезпечує приємну розмитість фону
  • Швидке й безшумне автофокусування

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS USM

Багатократне збільшення за доступною ціною


Потужний об’єктив EF 70-300 мм f/4-5,6 IS USM за помірною ціною сподобається тому, хто полюбляє фотографувати природу та спортивні події і намагається отримати чіткіші зображення, знімаючи без штатива. Під’єднавши об’єктив до фотокамери EOS із сенсором формату APS-C, можна отримати кут огляду, який приблизно дорівнює куту огляду об’єктива 112—480 мм на повнокадровому дзеркальному фотоапараті.

Стабілізатор зображення


Об’єктив EF 70-300 мм f/5—5,6 IS USM пропонує трипозиційний стабілізатор зображення (IS), що ідеально підходить для зйомки без штатива. Можна використовувати у три рази довшу витримку, ніж звичайно, без розмиття зображення. Під час панорамної зйомки в горизонтальному положенні систему IS можна налаштувати на коригування лише небажаного тремтіння по вертикалі. Система вимикається в разі встановлення фотокамери на штатив.

Наднизькодисперсний оптичний елемент


Наднизькодисперсний оптичний елемент коригує спотворення кольорів і забезпечує високу роздільну здатність і контрастність по всьому діапазону масштабування. У конструкції об’єктива використано тільки екологічно чисте скло без домішок свинцю.

Покриття Super Spectra


Покриття Super Spectra забезпечує точний баланс кольору та покращує контрастність. Воно також зменшує ефект бліків і розмитості, що виникає внаслідок відбиття світла від сенсора фотокамери.

Приємна розмитість фону


Кругла діафрагма, керування якою здійснюється з використанням електромагніта, надає ділянкам, які знаходяться за межами фокуса, більшої плавності та виділяє об’єкти у фокусі на розмитому фоні.

Фокусування з використанням ультразвукових хвиль


Ультразвуковий мотор забезпечує надзвичайно швидке та майже безшумне автофокусування. Завдяки відмінному статичному обертальному моменту можливе безпомилкове точне наближення до об’єкта фокусування.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS USM, функції та можливості цієї БФП.