Canon EF 600mm f/4L IS II USM

EF 600mm f/4L IS II USM

Об'єктив EF 600mm f/4L IS II USM - супер-телеоб'єктив великого збільшення із вбудованим cтабілізатором зображення та швидкісною діафрагмою з максимальним значенням f/4. Чудово підходить для фотографів, що фотографують диких тварин, природу та спортивні події.

Переваги

  • Високоефективний 600-мм об'єктив
  • Флюоритові та наднизькодисперсні оптичні елементи
  • Швидкісна діафрагма з максимальним значенням f/4
  • Кільцевий тип USM для швидкого автофокусування
  • 4-етапний стабілізатор зображення
  • Захисне фторне покриття на передніх та задніх елементах
  • Мінімальна відстань фокусування 4,5 м
  • 9-пелюсткова діафрагма
  • Моторизована система фокусування для відеозйомки
  • Волого- і пилонепроникний корпус

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EF 600mm f/4L IS II USM

Компактний легкий супер-телеоб'єктив


Корпус об'єктива EF 600mm f/4L IS II USM виготовлено з легкого магній-титанового сплаву, що зменшує вагу, не погіршуючи міцності та надійності корпуса.

Вдосконалений оптичний дизайн


У складній оптичній системі об'єктива використано флюоритові та наднизькодисперсні елементи об'єктива для мінімізації спотворення та викривлення. Швидкісна діафрагма із максимальним значенням f/4 дозволяє використовувати подовжувач Canon EF 2.0x III на фотокамерах серії EOS-1, водночас залишаючи автофокусування увімкненим.

Швидке та безшумне автофокусування


Ультразвуковий мотор кільцевого типу використовує вібрацію ультразвукової частоти для надзвичайно швидкого автофокусування і майже безгучної роботи. Високошвидкісний процесор і вдосконалені алгоритми автофокусування сприяють швидшому автофокусуванню. У будь-який час можна скористатися електронним режимом пріоритету ручного регулювання фокусу без виходу з режиму автофокусування.

Стабілізатор зображення


Вбудований стабілізатор зображення (IS) дає змогу знімати з рук із витримкою на чотири позиції повільнішою, ніж звичайно, без тремтіння камери. Декілька режимів стабілізації зображення забезпечують якість панорамної зйомки.

Режим стабілізації зображення 3


Новий режим стабілізації зображення 3 бездоганно підлаштовано для всіх типів рухливої зйомки, особливо зйомки з проведенням камери; у цьому режимі стабілізатор зображення вмикається під час виконання експозиції.

Вдосконалена якість зображення завдяки покриттю зі структурою довжини підхвилі SWC


Запатентоване покриття зі структурою довжини підхвилі Canon, розроблене для використання у сфері цифрового фотографування, дозволяє звести до мінімуму появу бліків і розмитості, спричинених внутрішнім відбиванням. Усуваючи причину, покриття зменшує відбивання і забезпечує чіткі зображення.

Моторизована система фокусування


Двошвидкісний режим моторизованого фокуса об'єктива EF 600mm f/4L IS II USM дає змогу налаштовувати фокус плавно із постійною швидкістю, що дуже важливо для відеозйомки.

Якість серії L


Серія L – це провідна лінійка професійних об'єктивів Canon, яка представляє найбільш точну оптику EF. Об'єктиви серії L поєднують у собі високу ефективність, легкість використання і високий рівень волого- та пилонепроникності.

Аксесуари


До об'єктива EF 600mm f/4L IS II USM додається бленда об’єктива (ET-160 WII), кришка об’єктива (E-185B) та чохол для об'єктива 600B.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EF 600mm f/4L IS II USM, функції та можливості цієї БФП.

Галерея зразків

Переглянути Галерею

Related Products